messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szoch6 Jeśli grasz w to pierwszy raz lub grasz weekendowo i nie potrafisz odpowiednio ustawić wytycznych oraz nie ogarniasz podstaw gry w obronie jak przesuwanie linii obrony za pomocą L2 i pressingu za pomocą R1 (ps4) to fakt, wystarczy szybki zawodnik, lecz nie jest to wina gameplayu a tego, że jesteś po prostu ogórkiem w tą grę. Ja grając w FUT Champions wbiłem 18-11 gdzie w tych 29 meczach bramek po prostopadłych podaniach straciłem 2, może 3.
0
@kasha Gameplay najlepszy od lat, wreszcie trzeba potrafić w to grać żeby coś strzelić, nie ma OP rzeczy jak driven shoty czy long shoty z pierwszych piłek jak w poprzednich latach. Teraz żeby strzelić to trzeba sobie wypracować dobrą sytuację. Jedynie główki powinni poprawić bo czasem naprawdę łatwe piłki lecą daleko od bramki, ale może wejdzie jakaś łatka na to
0
Z MATSem kontakt trzeba przedłużyć. Ten gość pasuje do tego klubu nie tylko pod względem sportowym. Widzę go kiedyś z opaską kapitana
0
@blaugrana900 Tylko i wyłącznie PlayStation Store
0
Odejście Ivana jest więcej niż pewne i myślę że nastąpi już w styczniu. Mam jednak mieszane uczucia co do Vidala, z jednej strony chciałbym by wreszcie szansę dostał Puig i Alenia a do tego niezbędne wydaje się odejście Arturo w lecie. Z drugiej strony nie mamy w kadrze pomocnika który dałby przynajmniej połowę tyle serducha co Arturo i chciałbym żeby został jeszcze jeden sezon
1
@FCB24 Jeśli mnie masz lat pracy i normalnie przysługuje Ci 20 dni to masz 5, jak powinieneś mieć 26 dni to 7
18
@fcbarcafan19 To chyba Banega i foto po wczorajszym meczu
0
@LuisSalvano Ja używam Xiaomi Mi A1. Kosztował mnie 900 zł półtora roku temu, dla mnie petarda, ma czystego androida co jest ogromnym plusem, do tego duży wyświetlacz i sporą bateria. Następny tel też będzie Xiaomi
0
@BigShaq Bardziej chodziło mi o to jaką równowagę dają, Silva i Kevin to zdecydowanie bardziej ofensywny duet, bez ubezpieczenia Fernandinho/Rodriego nie są już taką oazą spokoju jak FDJ i Arthur
1
Pamiętam jak na początku Ernesto pomijał Arthura i wprowadzał go bardzo powoli w ten sezon, ale trzeba mu przyznać że jak już go wprowadził to w najlepszej możliwej wersji. Duet De Jong - Arthur to obecnie najlepszy duet pomocników? Bardzo możliwe, szczególnie, że obaj są tak uniwersalni, że gwarantują najwyższą jakość na każdej pozycji w pomocy.
1
Środek pola De Jong, Vidal i Arthur to w tej chwili Once De Gala. Wszyscy wciąż pod grą, wszyscy walczą, każdy z nich jest w stanie posłać podanie zupełnie nieprzewidywalne dla przeciwnika. Vidal jako zadaniowiec jest świetny, ale skoro może równie dużo dać od pierwszej do około 60 minuty to czemu tym zadaniowcem ma nie zostać Ivan? A Busi do rotacji z całą tą trójka
0
@MichuPlayPL 18, śmieszna kwota. Jeszcze gdyby dało się Thiago tak po promocji wyciągnąć za Ivana i Busiego..
16
@s2h3k Moim zdaniem lepszy. Paulinho miał ta fizyczność i statystyki, ale Arturo ma serce i wydolność za trzech
10
@olejtm Nie, taki Dembele musi grać, jemu potrzeba zaufania a nie ławki po zdobyciu gola
3
Chciałbym żeby kiedyś ktoś był mnie tak pewny jak ja MATSa w tym sezonie
2
La Rambla zadowolona ze składu czyli dziś przegramy :D dziwi brak Jordana w Sevilli, wyróżniał się we wcześniejszych meczach
4
@BigShaq bestia, chociaż osobiście jestem #TeamVidal to bardzo cenię umiejętności Brazylijczyka
0
Działają wam serwery w Fifie na PS4?
Edit: chyba w ogóle serwery PS4 padły
3
@zmiter912576 Lodi jest świetny, a później Mendy - tańszy i w grze lepszy od Alby (wzrost, siła i 5 gwiazdek słabszej nogi)
3
@FC1899Barca Thiago gra zdecydowanie niżej, gra jako defensywny pomocnik, czy Puig jest jego klonem? Zdecydowanie nie, to dużo bardziej ofensywny pomocnik, technicznie podobny, ale profilem jest zupełnie inny
2
Pomoc Thiago - Frenkie - Arthur byłaby zabójcza, szkoda, że zarząd ściągnął rok temu nie tego pomocnika z Bayernu
0
Alexis widzę fajny mecz rozgrywa, super!
0
Czy mając wcześniej EA Access muszę instalować wersję z płyty czy będę mógł grać od razu?
0
@MacieG Po pierwsze Ansu to silny chłop i mocno stoi na nogach, nie wiem skąd to przekonanie, nie każdy młody skrzydłowy musi być wieszakiem (pomijając już fakt, że Fati to bardziej 9 niż skrzydłowy). Po drugie: chcesz wyjść na drużynę murowaną tym samym? Może jeszcze niech w pomocy zagra De Jong, Busi, Vidal i Rakitić. To jest Barcelona, a nie Stoke City
1
@ProMILs też mam takie wrażenie, Busi nie jest tym samym zawodnikiem co w czasach Pepa, ale teraz odżył na nowo, jedno jest pewne - z trójki Ivan/Busi/Vidal od pierwszych minut może wyjść tylko jeden, inaczej się męczymy.
Napisze to bezpośrednio: Busi do Once De Gala, Vidal zadaniowiec na ostatnie 20-25min, dla Ivana nie ma miejsca
0
Jak wprowadzi Fatiego za Suareza to oznacza, że Ernest zaczyna robić bardzo dobre zmiany, szkoda że dwa sezony za późno.
0
@SuperPatsonFCB najlepszy mecz Griezmann zagrał u nas na 9 więc o czym mówisz? No i Fati, to gość skrojony na 9 Barcy
0
@SuperPatsonFCB Fati to bardziej 9 niż skrzydłowy, Griezmann też może tam zagrać
0
Ależ Arthur go profesor w ostatnich kilku meczach, rozgrywający kompletny, dokładając do niego De Jonga jako defensywnego pomocnika i kogoś bardziej ofensywnego w stylu Iniesty (tu liczę na Puiga w dalszej części sezonu) możemy mieć najlepszą pomoc na świecie na następne 10 lat.
Firpo też dziś na plus, no i Dembele szaleje po wejściu.
0
@Azi Frenkie i Arthur nie są ofensywnymi pomocnikami jak Iniesta, gdy grają razem z Busim świetnie wyprowadzają piłkę, ale tylko do pewnego momentu, od 30 metra brakuje nam w pomocy zawodnika który dryblingiem, niekonwencjonalnym podaniem lub strzałem z dystansu zrobi różnice. Ustawiając Leo na 10 mamy takiego zawodnika, jednocześnie rozciągając obszar gry przez dwóch skrzydłowych. Wychodząc tylko 3 z przodu gramy bez jednego skrzydłowego bo Messi i tak gra w środku. Nasi dwaj młodzi pomocnicy są w stanie zabezpieczyć tyły, jednocześnie szybko i sprawnie przekazywać piłkę w okolice 30 metra, czyli tam, gdzie Leo jest najgroźniejszy. Chciałbym zobaczyć takie ustawienie od początku spotkania, a nie gdy trzeba gonić wynik