2

Minuty wszystkich pomocników:
Frenkie - 1550
Busi - 1120
Arthur - 920
Vidal - 520
Rakitić - 460
Alenia - 45
plus Roberto
Przesyt w pomocy sprawił, że Vidal i Ivan narzekają na brak gry, gdy Alenia rozegrał jedynie pół meczu w tym sezonie. 7 pomocników plus Puig na 3 miejsca w pomocy to o 2 za dużo, mam nadzieję, że Ivan mimo wszystko odejdzie zimą, a Alenia uda się na wypożyczenie, Vidala można częściej rotować z Busim cofając De Jonga na defensywnego pomocnika i wszystko gra

0

@bixmix dlaczego? Napastnik za napastnika

1

Kolejny mecz potwierdza, że brak u nas ofensywnego pomocnika z charakterystyką Iniesty. Gościa który i poda, i minie dryblingiem i nie będzie tak pasywny w obronie jak Coutinho. Albo zmiana taktyki na 4-2-3-1 z Leo na 10 albo 4-3-3 i #PuigMusisz

0

Firpo i Ivan słabiutko dziś. Arthur i Suarez zaraz za nimi

1

Deszcz deszczem, ale od dłuższego czasu rzeczą którą najbardziej przeszkadza tej drużynie jest piłka

0

Straszny chaos, ciężko się to ogląda, ale gra Atleti i warunki nie pozwalają na wiele

0

Kto po wybiciu głową Firpo tak zgrał piłkę pod nogi zawodnika Atleti? Ivan? De Jong?

0

@Azi no tak pewnie będzie. Ale gdy Ivan i Arthur zagra dobry mecz, to taka pomoc jak dziś może spowodować, że Busi będzie częściej zasiadał na ławce, czego z całym szacunkiem bardzo bym chciał, ten chłop ze swoją dynamiką, zwrotnością i fizycznością nie pasuje do dzisiejszego futbolu. Na samym czytaniu gry i grze na alibi nie daje nic dobrego drużynie.

2

Wydaje mi się że mecz z Borussia był dla Ivana by ten złapał rytm i przygotował się na dziś. Oby zagrał wybornie i wygryzł na stałe Sergio z pierwszej 11. Stać go na to.

0

Lope w Sevilli to trochę dzban, ma dwóch świetnych napastników Daboura i Chicharito a z uparciem stawia na De Jonga, który gra jak ostatni partacz. Dabour czarował w lidze Europy, w tym roku dostał szansę od Lope właśnie w lidze Europy i w 5 meczach (3 od początku, 2 z ławki) strzelił więcej niż De Jong w 12 w lidze.. A Izraelczyk dalej nie zadebiutował w La Liga. Meksykanin to też klasa sama w sobie. Do tego ten Rony Lopes który nie dostaje szans a na skrzydłach wystawia dziadka Nolito i środkowych pomocników. Śledzę Sevillę bo bardzo lubię ten klub, jednak trzecie miejsce w lidze zawdzięczają bardziej słabej postawie Atletico, Betisu i Valencii niż wojej dobrej grze. Spodziewałem się po Julenie fajnej ofensywnej piłki szczególnie z tak dobrą kadrą, jest zupełnie inaczej

2

Ktoś niżej wrzucił Barcelonę z lotu ptaka. Nie ma chyba miasta które z lotu ptaka robi takie wrażenie. Są nowoczesne miasta jak Dubaj czy Szanghaj, jest piękny Rzym, Mediolan, ale ta symetria na ogromną skalę w Barcelonie najbardziej mnie zdumiewa, to jest coś na niewyobrażalną skalę, no i ta Sagrada po środku. Na żywo robi to jeszcze większe wrażenie, a wam jakie miasto najbardziej się podoba? To ze zdjęć i to które sami odwiedziliscie. U mnie Barcelona jest zarówno na zdjęciach jak i na żywo, zaraz za nią Wenecja. Z polskich zdecydowanie Wrocław

0

@kingmati414 solidny w defensywie, w ofensywie już słabiej, ale spokojnie, jest progres. Chłopak musi nauczyć się pewnych automatyzmów. W Betisie grał na wahadle, tam był bardziej skrzydłowym, ma podobne atrybuty ofensywne co Alba, szybkość, dobrze wie kiedy zagrać na wyprzedzenie. Myślę że będzie z niego solidny grajek

3

@Avada Kedavra tak, ten sam :D

1

Warto śledzić karierę tego 14-latka z BvB. Moukoko czy jakoś tak, wczoraj wrzucił na story zdjęcie z Camp Nou z dopiskiem Messssi, wcześniej czytałem jego wypowiedzi jak ciepło wypowiadał się o Barcy, myślę że prędzej czy później tu trafi, a liczby ma przekozackie. Oby dalej się tak rozwijał, a Fati będzie miał dobrego partnera do ataku :D

0

@Azi czyli mam rozumieć, że gdyby Semedo strzelił 3 bramki w tej edycji LM też byś nie nazywał go obrońcom? Gość gra na obronie 90% swojej kariery. To że zagrał kilka spotkań na pomocy w 4-4-2 i akurat strzelił jakieś bramki moim zdaniem nie zmienia nic

6

Genialna taktyka Favre wczoraj: 6 nominalnych obrońców i 2 defensywnych pomocników. Czyli Reus i Brandt z przodu a reszta niech powstrzyma Messiego i spółkę, genialnie. Klopp był dumny widząc ile zostało z jego ofensywnej Borussi która nieważne od tego z kim grała wychodziła 4-2-3-1 grając piękną piłkę

0

Sam nie lubię Ernesto, ale co muszą czuć kibice Borussi skoro z drużyny Jurgena grającej mega widowiskowo obecny trener doszedł do tego, że gra 2 zawodników ofensywnych i 8 defensywnych (6 nominalnych obrońców i 2 defensywnych pomocników)

0

46 minut jakie rozegrał Aleñá robi wrażenie

31

Najlepszy jest po wejściu z ławki, od pierwszych minut nie daje tyle, co jako Joker. Więc niech wejdzie w okolicach 60-70min

2

@DonMatteo901 moim zdaniem obecnie Top3 na lewej obronie w Anglii. Robertson jest zbyt mocny, ale aspiracje na nr 2 Lucas ma. Aż dziw bierze jakie kariery robią zawodnicy którzy z Barcy odchodzą, Digne, Paco, nawet Gomes był kluczową postacią w Evertonie przed kontuzją

0

Co się odwala ostatnio z GSW, że taki zjazd mają? Odeszło kilku kluczowych zawodników, czy wypalili się po prostu?

0

@TheNekro94 Krajewski też jest niezły.

0

@Pawelec7 Messi i Neymar to przekoty na SPO/N. W tym budżecie nie ma lepszej opcji. Ewentualnie możesz poszukać w ikonach

0

@MartiNJ11 ten zgred z El Prat na trenera Barcy? Nabrałeś się czegoś?

2

@masq spejson się golił u chyba zadowolony

2

@Teletubis akurat stopa Messiego jest dość duża (ma większy rozmiar buta niż np Ronaldo). Ciężko stwierdzić jaki ma Jarosław Kaczyński

1

@Tom0VeB Mi chodziło o książki kolego, Wieśka 3 już 2 razy z dodatkami skończyłem :D

1

Zamawiał ktoś kiedyś na gandalf.com.pl? Chce kupić serię Wiedźmina 1-8: cena w Empiku to 320 zł, na allegro ok 240, tam jest za 210. Bezpieczna strona? Może, ktoś coś kiedyś tam zamawiał?

1

@MarioVeB!
@barteq
@Rewolucja123 zadałem w poście pytanie dlaczego nie został powołany, nie jego osoba nie widnieje w artykule o reprezentacyjnym rozkładzie jazdy, a w przeciwieństwie do was, nieomylnych nie śledzę powołań reprezentacji Senegalu.

0

@Rewolucja123 Puig nie rozegrał nawet spotkania w tym sezonie. Jeśli odejdzie 3 dziadków to De Jong, Arthur, Puig, Thiago i Roberto - 5 zawodników na 3 miejsca? Nawet dla Aleni minuty się znajdą. Riki niech wchodzi do składu w swoim tempie, nie widzę w nim zawodnika który byłby częścią Once De Gali, nie z tymi minutami które rozegrał do tej pory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?