0

@Pawlak1992 jak chcesz w połowie sezonu zatrudnić topowego trenera? Pep ma rzucić City, Klopp Liverpool czy Erik Ajax? Mówię tu o opcji na ratowanie sezonu

2

Garcia Pimienta świetną pracę wykonuje w Barcy B, jeśli miałby odejść Ernesto to z jednej strony mógłby być dobrym kandydatem bo zna potencjał zawodników rezerw najlepiej w klubie, z drugiej strony jego Barca B walczy o wymarzony od dawna awans i kiedy jak nie teraz?
Osobiście jeśli Xavi chciałby podjąć to wyzwanie, to bym mu zaufał, jak nie to jest też Setien. Opcji jest kilka i nie wydaje mi się, by były gorsze od pozostania Valverde

4

@BarcaInfo nie wierzę w te brednie. RAC1 już kilka razy go zwalniało, podają to co kibice chcą usłyszeć po przegranym meczu

0

Ernest wkurzony bo będzie musiał zrobić zmiany

11

Nawet wrzutki Alvesa nie irytowały tak jak te Roberto. 5 wrzutka na wysokość jajek...

0

Dominujemy przeciwnika? Co?!

3

Koncentracja level Barca Valverde

0

Jeśli wpłacę na etoto 200 zł (by dostać 200% od pierwszego wkładu) i postawie tak jak chcą za łączny kurs min 2.20 przy pojedynczych kursach minimum 1.5 ale przegram i kupon nie wejdzie to dostanę te obiecane 400 zł bonusu?

1

@NGTRX gra w piłkę to nie tylko gra ofensywna, ostatnio taką ściana w defensywie był chyba Juventus 3-4 lata temu.

1

Doszło do tego, że Real bez Ronaldo gra lepiej niż Barca Valverde..

1

@sebasek99 i tak dałeś ciała co przecież dziś gospodarzem Valencia..

0

@Aqualitek nowy, kompletny, jeszcze w pudle. Była likwidacja sklepu i znajomy kupił cały asortyment. Mam 42" ale starocie, nawet bez smarta więc chyba się skuszę

0

Warto przytulić taki TV nowy za 1000 zł? (z przetargu) https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue55ku6100w

Ogólnie nie myślałem o zmianie TV, ale okazja chyba dobra by wymienić swoje stare pudło 42" na trochę większe

0

Jakiś kuponik na dziś stawialiście? Szukam inspiracji :D

0

@takisobiektos owszem w tym sezonie zagrał jedynie 10 meczy jako pomocnik, resztę na skrzydle. Jednak w tamtym sezonie w pomocy zagrał aż 29 razy. Oglądam często City i praca jaką Bernardo wykonuje na całej długości boiska jest niesamowita, ten gość mimo typowo ofensywnych walorów jest też mega walczakiem ze świetną kondycją. Gra na skrzydle bo obecnie City ma zdrowych dwóch skrzydłowych i nadmiar pomocników, jednak to typowa 8/10 i właśnie tam daje najwięcej

1

Bernardo Silva.. wydaje się, że to pomocnik idealny dla Barcy, szkoda, że niemożliwe jest ściągnięcie go na Camp Nou, bo chłop to typowa lewonożna wersja Iniesty. Z De Jongiem i Arthurem mógłby stworzyć pomoc idealną pod system Guardioli.. tylko, że brakowałoby wciąż samego Guardioli :D

3

@kerouac jest kilka ciekawych kanałów. Przez Świat na Fazie, BezPlanu, BNT czy Poszukiwacz ale to niestety mały procent..

0

Kiedy wraca Dembele?

0

Ten minimalizm musiał się tak skończyć

1

@Roobo jest jedynym chińczykiem grającym na tym poziomie. Sam sobie odpowiedz

2

No to w następnym meczu Busi - Ivan - Vidal :O

8

Ernesto nasłuchał się Kękę: "Do celu w swoim tempie idę: człap, człap, człap.."

5

Szkoda, że nie przewijają się plotki i Eriksenie w Barcy. Gość do wyciągnięcia za 30-40mln jak podają media już w styczniu.. Bardzo fajnie mógłby uzupełnić pomoc z Arthurem i Frenkiem w przyszłości. Dużo lepiej pracuje w obronie niż Cou, a brakuje nam ofensywnego pomocnika że ścisłego topu, za takie pieniądze gracz tej klasy i w tym wieku to promocja

1

Bardzo podoba mi się obecna polityka transferowa Realu. Starają się wyciągnąć każdą młodą gwiazdę i jeśli ściągną Rainiera to łącznie wydadzą 130mln na Kubo, Rodrygo, Viniciusa i Rainiera. Jesli chociaż jeden z nich odpali na 100% swojego potencjału to będą mega zadowoleni, bo nie oszukujemy się, są to zawodnicy w takim wieku, że nawet jeśli nie wypalą to odejdą do słabszych klubów za połowę kwoty którą wyłożył Real, a za najlepszych skrzydłowych płacić trzeba grubo ponad 100mln euro. Już z Odegaardem im wyszło i teraz ten chłopak ma wielką wartość na rynku transferowym. Mnie osobiście trochę martwi, że odpuszczamy wszystkich utalentowanych 18-19 Latków (nie licząc Pedriego). Może się to zemścić za kilka lat, bo w Madrycie szukają drugiego Neymara i jeśli go znajdą a kupować będą dalej zawodników w wieku młodzieżowym (odzyskując za nich duże części z zapłaconych kwot) to Real wciąż będzie mógł szaleć na rynku transferowym mając już dobre zaplecze kupionych zawodników kilka lat temu.
Jeszcze przewijają się plotki na temat Ihattarena w Madrycie..

2

@ollo0 eh znów brak Puiga. Szkoda, myślałem że po odejściu Aleni i kontuzji Arthura wskoczy wyżej w hierarchii, a tu Ernesto tylko sobie kadrę zwęził.

0

Patrzę sobie składziki na pierwszy mecz La Ligi w nowym roku, który zamierzam obejrzeć a tu na ławce w drużynie ogórków Jose Arnaiz :O zupełnie zapomniałem o istnieniu tego chłopa, mam nadzieję, że wejdzie bo chociaż bliżej mu do kariery Isaaca Cuenci niż Tello czy Traore, to pamiętam jego mocne wejście do pierwszej drużyny, potencjał był.

0

@Lisek błąd to błąd, więc spalony to spalony i nieważne czy centymetr czy metr. W piłce jest więcej zagrań źle określonych w przepisach którymi powinni się zająć np. te dotyczące ręki w polu karnym, gdzie interpretować można często w dwie strony. Moim zdaniem absurd jeśli i wprowadzą

1

Kurcze tak grający Liverpool chyba uplasuje na 3 miejscu w swoim rankingu zaraz za Bayernem Juppa i Barcą Pepa. Niesamowita siła rażenia.

0

@Messibestplayerintheworld fajnie chłopaki dają radę na angielskich boiskach. Ogólnie ostatni zawodnicy którzy odchodzili z Barcelony zawsze robili furorę w nowych klubach. Paco w BvB, w Anglii nawet taki Deulofeu czy Gomes zbierają świetne noty. Denis w Celcie czy Rafinha jeszcze w Interze... To pokazuje, że jak ciężko gra się w Barcelonie. Nie każdy dobry piłkarz się tu odnajdzie

0

@VanBest letnie okienko to prezent dla młodych kibiców na dzień dziecka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?