0

@ViscaBarca123 mam pytanko. Kogo potencjał oceniasz na większy Ihattaren czy Reinier? Pytam, bo widziałem kilka występów Ihattarena w tym sezonie w PSV i dawno nie widziałem pomocnika z taką techniką i łatwością gry 1v1 w połączeniu z jego warunkami fizycznymi i szybkością to bardzo rzadkie. Podobnym zawodnikiem wydaje się Reinier, chociaż on notuje znacznie mniej dryblingów na mecz (czyste statystyki, Reiniera nie widziałem w akcji). Kto według Ciebie wykazuje większy potencjał? Jest też Cherki z Lyonu, ale mimo iż śledzę Lyon, to jego niestety też jeszcze nie udało mi się oglądać w akcji

0

@mcsarna PSG go nie chce sprzedać, odmówili już Atleti. Zapewne boją się, że będzie podobna sytuacja jak połamie się u nich Icardi/Mbappe którzy grają we dwóch w 4-2-2-2 ostatnio. Dlatego wolą żeby dograł sezon i odszedł za free niż mają zarobić na nim grosze ale stracić pierwszego rezerwowego przed najważniejszą fazą sezonu

0

@Jacu327 dużo, jest po Simeone i Zizou najlepiej zarabiającym trenerem w lidze

0

@monsterrize Myślę, że z defensywnym pomocnikiem jeszcze rok się klub wstrzyma bo jest na tą pozycję Sergio i FDJ. Prawy obrońca przyjdzie tylko jeśli Semedo odejdzie i będzie to ekonomicznie wymiana 1:1 bo Semedo ma dużą wartość na rynku transferowym, a możliwe, że odejdzie Semedo i przyjdzie Emerson (ostatnio świetnie gra) - wtedy klub może wyjść nawet 30-40mln na plus.
Lewe skrzydło i napastnik to dwie pozycje które koniecznie trzeba wzmocnić - Lautaro i Neymar to koszt ok 300mln. Coutinho, Vidal, Rakitić mogą pokryć połowę tej kwoty, reszta to możliwe odejście Dembele lub kasa z przyszłych dwóch okienek transferowych.
Pieniądze na transfery zawsze się znajdą, gorzej z płacami

0

@barteq Mimo wszystko kultura wymaga zapytać, nawet jeśli znasz odpowiedź. Jak prosisz na wesele rodzinę i znajomych, to prosisz każdego, nawet jeśli wiesz, że córka sąsiada nie przyjdzie bo ma wesele koleżanki :D

0

@ksobi bardziej chodziło mi o informacje o tym, że siedzi już w samolocie. Tam wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie i albo ktoś wypuszczał specjalnie błędne info, albo każdy strzelał na ślepo

0

@barteq no to też chyba normalne? Skoro już od dłuższego czasu rozważają Koemana i Martineza to pomyśl jakby poczuł się taki Koeman gdyby jutro przeczytał o Setienie w Barcelonie? "Kur... od roku z nimi rozmawiałem by objąć posadę trenera w Barcelonie, a oni zatrudniają kogoś innego bez wcześniejszej rozmowy ze mna?!" Jeśli faktycznie były rozmowy z Koemanem już od dłuższego czasu to ja na jego miejscu bym się wkur*** gdyby do mnie nie zadzwonili i zatrudnili kogoś innego

0

@ksobi po sadze z Neymarem nie ufam nikomu prócz fcbarcelona.cat. Nawet Romero zawodzi.

1

@barteq Tak jak pisałem wyżej: pismaki piszą to co ludzie chcą przeczytać a później to prostują. Tak jest od zawsze. Tak naprawdę te wszystkie nazwiska mogą być wymyślone przez dziennikarzy ślepo rzucającymi nazwiskami a zarząd mógł brać pod uwagę tylko Xaviego i Pimientę. Wcale bym się nie zdziwił

0

@ksobi na dobrą sprawę największe zamieszanie wywołały wypowiedzi Xaviego i iniesty. Reszta to tylko zwykłe plotki jak przy transferach co lato. Pismaki piszą to co ludzie chcą przeczytać, a później to prostują, co w tym dziwnego? Nie bronię obecnego zarządu, mam nadzieję że to ich ostatnia kadencja, ale w tym wypadku rozumiem ich działania

0

@puyol_presidend5 fakt, mój błąd, jednak nic to nie zmienia, a nawet jeszcze lepiej bo Zizou był trenerem rezerw więc mógł go wziąć z marszu, Benek już nie

0

Logika LR:
Zły Barto rozmawia z innymi trenerami gdy Ernesto wciąż jest trenerem.

Gdyby zwolnił Ernesto bez następcy: co za baran, kto będzie teraz trenował? Messi?

Myślicie, że Perez nie rozmawiał z Benitezem gdy zwalniał Carlo? Albo poszedł do Ancelottiego i powiedział: Słuchaj Carlo, zrób jeszcze 3-4 treningi, a później drużynę poprowadzi Benitez.

Oczywiście, ja też byłbym rozczarowany gdyby mój obecny pracodawca szukał kogoś na moje miejsce, a miałbym wciąż ważną umowę. Jednak rozumiem zarząd, mają pewnie 3-4 opcje, które nie są pewne i chcą je najpierw sprawdzić, żeby nie zostać z ręką w nocniku.

0

Z niecierpliwością czekam na powrót Alexisa. Nie wiem czemu ale mam wrażenie że odzyska przynajmniej część dawnego blasku przy Conte, a napastnik nr 3 Interowi potrzebny jak rybie woda, bo Politano to typowy skrzydłowy, a Esposito to wciąż dzieciak, którego trzeba powoli wprowadzać

2

@DejMian111 Betis

25

Ivan ocena 4? Wszedł na 5minut i zdążył zawalić jedną bramkę, do tego po straconym golu grał na alibi rozgrywając z obrońcami. Dla mnie naciągane 3.

1

@Pyziol czytaj ze zrozumieniem. Chodzi mi o społeczność. Czy osoba która nie jest zarejestrowana i o której istnieniu nie wiesz, jest częścią społeczności? To tak jakby uznać dziecko, które urodzi się za kilka lat za część społeczeństwa

1

@natanvip i to powinno go skreślić. Taki trener nie podpisze umowy na pół roku a dość już betonowej gry w tym klubie. To nie Juventus żeby grać 5-3-2 i długą piłkę na Morate

1

@Artsss nikt by nie kwestionował daty twojej rejestracji w serwisie gdybyś nie żebrał o konkursy. Wolę, żeby fcbarca pozostała najlepiej rozwijającym się serwisem (portalem?) sportowym, niż inwestowała pieniądze w nagrody, które odbierze jakieś 0.1% użytkowników. Za te pieniądze mogą poprawić serwery czy opłacić prace nad nowymi innowacjami których ostatnio tu nie brakuje, a przecież nikt nie robi tego za darmo.

0

@Artsss więc nie zmienia to faktu że jesteś częścią społeczności tego serwisu od 19 dni, jakiej nagrody oczekujesz?

2

@natanvip Allegri to kopia Valverde jeśli chodzi i styl gry plus bardzo konfliktowy trener. Pochettino kilka razy już podkreślał że z szacunku dla Espanyolu nie poprowadzi nigdy Barcelony.
Dawaj kolejne "lepsze" opcje bo całkowicie odpadają

4

@Artsss na razie to widzę gościa który zarejestrował się tutaj 3tygodnie temu i oczekuje jakiś konkursów i nagród.

0

@BarcaInfo albo przyjdzie po 17 stycznia albo w lato, wydaje się że to nieuniknione

3

@Artsss a co, fundujesz jakieś koszulki i nagrody?

0

@Colon raczej nie. Był spokojny, Ernesto nikt nie przebije ale Tito bliżej do Valverde niż do Lucho jeśli chodzi o poruszanie się przy linij

0

@Jakchcesz wcale nie, jeśli dobrze zarządzałby kadrą i wprowadzał młodych to takie drużyny jak Sevilla, Betis czy Sociedad mogą go zatrudnić mimo słabszych wyników bo tam duży nacisk jest na rozwój młodzieży (na tym najwięcej zarabiają) patrz Julen Lopetegui w Sevilli po słabym pół roku w Realu. A jeśli wygrałby La Ligę nawet przy odpadnięciu z LM (nie oszukujemy się - przy naszej kadrze każdy średni trener jest do tego zdolny) to miałby szansę objąć nawet lepsze zagraniczne kluby jak Arsenal czy Napoli - takie jest moje zdanie

0

@Jakchcesz wcale nie. Obecnie nikt nie da mu żadnej posady w top10 ligi, musiałby objąć zespół z dołu tabeli który walczy o utrzymanie, lub Barce B/drugoligowca. Wiemy jak wygląda walka o utrzymanie w La Lidze - to zupełnie inna filozofia niż w Barcelonie - tan ofensywnie zespołu nie ustawisz. Czy to byłaby posada dla Xaviego? Śmiem wątpić, zapewne graliby ładnie, ale z wynikami mogło by nie pyknąć i wtedy miałby po karierze trenerskiej. Jeśli mu nie pójdzie w Barcy, to wciąż będzie miał szansę objąć średniaka ligi. Bo jednak Barca w CV robi swoje, no i łatwiej się pokazać, a w drużynach jak Betis czy Sociedad równie ważne co wyniki jest też ładna gra i stawianie na młodzież na której tej kluby dużo zarabiają czyli środowisko idealne dla Xaviego

4

@cat_r37 bardziej Fati. Obstawiam Antka na 9 i Fatiego na lewej stronie. Ale fakt, że u Perez skorzysta bo będzie pierwszym zmiennikiem do ataku

0

Jeśli Ernesto opuści już Barce to chętnie bym go zobaczył w Valencii. Tam mógłby grać swoje 4-4-2 mając swojego Rakiticia w postaci Parejo i Sergi Roberto na prawej obronie (Wass). Do tego na Mestalla nigdy nie oczekiwano pięknej gry - tam liczą się wyniki czyli środowisko idealne dla Ernesto Valverde.

0

Jaki La Rambla poleca zegarek do 600-700 zł? Jakiś klasyczny na skórzanym pasku

0

@BarcaInfo zaczęło się powielanie. Ktoś wrzucił i reszta podłapała. Oby tylko to była prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?