messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Avada Kedavra tak, jeśli obsługa mi się podobała to zawsze zostawiam przynajmniej symboliczną "5". Jedynie ksiądz nigdy nie dostał ode mnie napiwku
11
@Avada Kedavra i tu się zgodzę, ostatnio byłem u dietetyka i powiedział, że dziennie przy moim trybie życia spalam ok 3tyś kcal. Poniżej tej ilości chudnę, a powyżej tyję. Biorąc pod uwagę, że jedno piwko ma 200-220kcal od tygodnia nie jem nic i piję 13-14 browarów dziennie. Brzuch nie urósł, polecam
0
Człowiek nawet nie wiedzioł że w Barcy B broni tata Riki Puiga :O
0
@Avada Kedavra na bank netto.
0
@JohnConstantine1899 fajny zawodnik ale niepotrzebny. Ma jeden duży minus, bardzo słaby drybling. Ofensywny pomocnik który nie potrafi zrobić różnicy w grze 1v1 nie ma racji bytu w Barcelonie. Od mądrego poruszania się i gry kombinacyjnej jest już Griezmann. Nam potrzeba kogoś na wzór Iniesty.
0
@BlAugrAnAPolAnd Ruiz, Werner co Ty bierzesz? Fabian to typowy ziemniak który zagra jeden dobry mecz na 3, w Napoli gra jako defensywny pomocnik ale tak nie miał obowiązku ciągłego operowania piłką. Setien zawsze mówił, że defensywny pomocnik to najważniejsza pozycja i jak ma tam grać Fabian to ja dziękuję. To musi być mózg jak Busi czy De Jong a nie box to box jak Fabian, natomiast gdyby miał grać wyżej? Już trochę lepiej, ale z FDJ i Arthurem lepiej by się uzupełniał zawodnik jak Coutinho, Thiago czy Puig. Na ławkę natomiast Ruiz byłby zdecydowanie za drogi. Werner zupełnie nie pasuje do naszej piłki, środkowy napastnik który prócz szybkością i wykończeniem nie ma nic do zaoferowania. Gra tyłem do bramki to dramat, a gra na małej przestrzeni nie jest jego mocną stroną. Fajny napastnik do Anglii, nie tu. Lautaro natomiast dla mnie 3x tak. Profil Suareza, nie widzę słabych stron u tego chłopaka. Jest i szybki i silny, dobrze stoi na nogach, technicznie świetny a i rozprowadzić akcje potrafi, zobaczymy czy utrzyma formę do końca sezonu, jeśli tak to nawet sekundy bym się nie zastanawiał
0
w Schalke może się bardzo rozwinąć, jak będzie grał dobrze to go wykupią, a my odkupimy i każdy zadowolony bo Barca pozyska ogranego, młodego stopera, a Schalke zawodnika do pierwszego składu na półtora roku + zapewne zarobi na tym dealu
1
@Serokles czerwona kartka w ostatnim meczu
0
@Avada Kedavra mimo wszystko jestem w stanie uwierzyć że zagra 2 z tej 3. Busi to pewniak, obok Ivan/Vidal i Roberto/Puig
1
Ciekawe jak wyjdzie Setien w niedzielę. W pomocy nie będzie FDJ, niepewny jest też występ Arthura. Jeśli Brazylijczyk nie będzie w stanie zagrać od pierwszych minut to Puig ma spore szanse na występ w tym meczu. Ewentualnie Roberto w pomocy.
1
@barcelonaLM tylko ponoć sam zawodnik oczekuje premii 30mln euro dla siebie i swojego agenta
2
Ernesto 4 treningi w tygodniu - Setien 4 treningi w 2 dni. Nieźle zaczyna, chociaż wiadomo, że to początek więc tych treningów musi być dużo by zmienić styl.
0
Ktoś ogląda Las Palmas? Jak tam Pedri?
0
@BarcaInfo to Dembele pograł
0
@SergioTomas raczej nie
0
@sokot 11 bramek i 7 asyst w lidze mówi samo przez siebie, a trzeba pamiętać, że Luis na początku sezonu był kontuzjowany. Nie ma obecnie napastnika który mógłby posadzić go na ławce, no może Lewy w obecnej formie, ale to inny typ piłkarza, nie pasujący do Barcelony
0
@messi564 Myślę, że gdyby wyszła 11 np: Neto - Wague - Araujo - Todibo/Umtiti - Firpo - Vidal - Ivan/zawodnik Barcy B - Puig - Fati - Griezmann/Abel - Perez to wyszłoby każdemu na dobre. Spokojnie można rozklepać te 3-cio ligowe drużyny a są to wciąż minuty dla mniej grających zawodników
0
Jak dla mnie mogły zostać dwumecze w Pucharze Króla, oczywiście wygrane w 1/16 czy 1/8 dla nas to była zazwyczaj formalność, mimo wszystko było więcej spotkań do obserwowania naszej młodzieży. Chętnie bym zobaczył jak Puig w dwóch meczach z rzędu wychodzi w pierwszym składzie otoczony np Fatim czy Firpo. Zawsze lubiłem te mecze :D
0
@PatrykBarca nikogo nie trzeba sprzedawać by dopiąć budżet zeszłoroczny który jest już dawno rozliczony... Jedyne doniesienia jakie były, że możliwe jest przymusowe sprzedanie kogoś by dopiąć płace. To jednak nie było konieczne i nikogo sprzedawać nie trzeba
5
Nie wiem czy wróci na Camp Nou puchar Ligi Mistrzów
Nie wiem nawet czy wrócą dobre wyniki
Wiem natomiast, że wróci niecierpliwie wyczekiwanie na kolejny mecz, nawet pucharu króla z 3-cio ligowcem, a tego ostatnio mi brakowało
Setien musisz wrócić radość z futbolu!
0
@Avada Kedavra o fede tak nie wspomina, chyba że wypowiada się na temat Realu. Ale fakt, gość ma obsesję na tle Norwega :D
0
@Jacu327 Nie pierd** Jacuś, nie pierd**
1
Już czuję ten półgodzinny film Tomka Ćwiąkały jeśli faktycznie ogłoszą Setiena :D
0
Na pół roku bardzo dobra opcja. Jak się sprawdzi to przedłuża, jak nie to w lato Xavi/Koeman. Obawiam się tylko, że zabraknie pomocników w stylu Setiena, wcale się nie zdziwię jak przesunie Leo na 10 albo będziemy grać z wahadłami. Setien lubił zawsze pomocników bardzo mobilnych i dobrze czujących się z piłką przy nodze. Plus dla De Jonga i Arthura, gorzej będzie miał Rakitic i mimo wszytko Vidal
2
@Coutinho007 z drugiej strony Dembele i Fati dostaną teraz prawdziwą szansę. To będzie najważniejsze pół roku dla Ousa. Decydujące
5
#TeamFranciscoGarcíaPimienta
6
4.5k wiary :O jak przy transferowej karuzeli
4
@ja8215 jeśli zostanie to też tak będzie
0
@jacob345 niestety ta klauzula odpala się dopiero w lato. No i biorąc pod uwagę, że Inter rok temu kupił go za 25mln to wcale nie jest śmiech na sali..
0
@ViscaBarca123 mam pytanko. Kogo potencjał oceniasz na większy Ihattaren czy Reinier? Pytam, bo widziałem kilka występów Ihattarena w tym sezonie w PSV i dawno nie widziałem pomocnika z taką techniką i łatwością gry 1v1 w połączeniu z jego warunkami fizycznymi i szybkością to bardzo rzadkie. Podobnym zawodnikiem wydaje się Reinier, chociaż on notuje znacznie mniej dryblingów na mecz (czyste statystyki, Reiniera nie widziałem w akcji). Kto według Ciebie wykazuje większy potencjał? Jest też Cherki z Lyonu, ale mimo iż śledzę Lyon, to jego niestety też jeszcze nie udało mi się oglądać w akcji