messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo jeśli tak to spoko, chociaż to pewnie oznacza brak miejsca dla Coutinho
0
Czyli co 60mln teraz na rezerwowego napastnika i 60 na Bruno a wciąż bez następcy Luisa i lewego skrzydłowego?
0
@Remi1899 Real nie sprzedał jeszcze ani Odegaarda ani Hakimiego. Owszem sprzedali Llorente za 40mln i Raula De Thomasa za 20. Ale Llorente był najlepszym zawodnikiem w Deportivo Alaves i miał bardzo dobre wejście do Realu. RdT strzelił 17(?) Bramek w lidze w poprzednim sezonie w spadkowiczu! Zobacz za ile my sprzedaliśmy Digne, Paco czy Gomesa, Minę. Każdy za 30mln na głowę, odkupilbys ich teraz za tyle? Nie sądzę. Każdy klub ma lepsze i gorsze transfery, kwota jest taka bo Barca chce zapewnić sobie odkupienie gracza więc nie licz że ktoś wywali na niego 30mln za 2 dobre mecze w sezonie z opcją odkupu za 50.
Nie interesują się Cavanim bo po pierwsze ogromny kontrakt będzie chciał ten zawódnik, po drugie sam Cavani zdaje sobie sprawę, że gdy wróci Luis to byłby zmiennikiem, już teraz narzeka że siedzi na ławce i miałby pchać się w to samo?
Z drugiej strony po co klubowi dwaj zawodnicy mający 33 lata na tą samą pozycje? Obaj grać nie będą, odejdą za 2 lata do MLS i trzeba będzie ściągać zawodnika do pierwszego składu i na rezerwę. Tak ściągną Rodrigo który przez najbliższe 5-6 lat będzie solidnym rezerwowym, a za rok-dwa zawodnika z topu do pierwszego składu
1
@SuperPatsonFCB gość po prostu miał tak duży potencjał że musiał grać. Malarz ma dwoje lata i forma spadała, Cierzniak w Legii nigdy nie zachwycał, wręcz miewał słabe mecze. A ten chłopak odkąd wszedł do bramki to prezentuje się mega dobrze i jest pewnym punktem Legii. Dowhań wychował już Fabiańskiego, Boruca czy Muchę, Kuciaka. W Legii od 20 lat zawsze był świetny jak na polski klub bramkarz i to zasługa głównie tego gościa. Trzymam kciuki za Majeckiego, bo mimo że w Monaco jest Lecomte to kwestią czasu jest, aż Radek go wygryzie. Dla mnie przewyższa umiejętnościami i przede wszystkim spokojem Grabare i Bułkę. Za kilka lat to on z Dragowskim zastąpią Fabiana i Szczene
1
@Pablopicasso27 mi band 4 jest przekozacki. Prócz krokomierza też kilka bardzo fajnych funkcji, a bateria mimo używania 24/7 z włączonym bluetooth wytrzymuje 3 tygodnie
2
@Maciej061 zacytuję swój komentarz z poprzedniej dyskusji "gość zaraz 22 lata. Ma przebłyski ale moim zdaniem pewnego poziomu nie przeskoczy bi jest zbyt słaby w pojedynkach 1v1 i grze na małej przestrzeni. Gdy ma przed sobą dużo miejsca to i owszem potrafi coś pokazać, jednak jest w hierarchii nawet za 17 latkiem. Ogólnie 6 napastnik w kolejce do gry. Skoro pojawia się oferta 15mln to trzeba brać. Ilu już takich było? Cuenca, Tello, Arnaiz.. gdzie oni teraz są? Jedynie Tello gra czasem w Betisie, ale też zgasł i jest na wylocie z klubu"
1
@Remi1899 gość zaraz 22 lata. Ma przebłyski ale moim zdaniem pewnego poziomu nie przeskoczy bi jest zbyt słaby w pojedynkach 1v1 i grze na małej przestrzeni. Gdy ma przed sobą dużo miejsca to i owszem potrafi coś pokazać, jednak jest w hierarchii nawet za 17 latkiem. Ogólnie 6 napastnik w kolejce do gry. Skoro pojawia się oferta 15mln to trzeba brać. Ilu już takich było? Cuenca, Tello, Arnaiz.. gdzie oni teraz są? Jedynie Tello gra czasem w Betisie, ale też zgasł i jest na wylocie z klubu
12
Ah te "trójki" Kobe'ego.. Szkoda chłopa, legenda NBA którą zna chyba cały świat. Te 81 pkt w jednym meczu z Toronto.. Mega pozytywny gość, tak jak R10 rozweselał w piłce nożnej to można powiedzieć, że Kobe to samo robił w koszykówce.. Mega przykro, jak odchodzi legenda tego formatu.
1
Guardado szkoda. Ale wchodzi Alena za niego więc na plus! Viva el Betis!
1
@Gacork kto ma wejść? Semedo?
2
Fati zmienił stronę i odżył. Widać że dużo lepiej czuje się po lewej. Przy sytuacji Arthura też on odzyskał piłkę. Niech już wraca Dembele do pierwszej 11 a młody niech wchodzi nawet na końcówki, ale na swoją ulubioną pozycje
Edit: znów gra z prawej...
1
Każdą akcja stroną Roberto jest groźna..
0
Właśnie tego się obawiam w tym 3-5-2.. Roberto w 4-3-3 ma problemy zabezpieczyć prawą stronę, teraz ma jeszcze trudniej. Skoro Gaya wjechał tam jak w masło to co zrobi Hazard czy Neymar?
2
@SinMistico gdybyś nie był ślepy wiedziałbyś że gramy 3-5-2 gdzie na lewej pomocy gra Alba a na prawej Fati. W ataku Leo i Antek
0
@PRINSU Wiesiek to sztos, szukaj od razu z dodatkami bo po samej podstawie będzie Ci mało
2
@MiczenS teraz losują żeńską piłke
0
@Vxb93 Lotek bardziej
1
@contowsky Niemcy w porównaniu do Hiszpanii mają prawie 2x większą populacje (ciekawe ile ich nie jest jeszcze zarejestrowanych), a powierzchnie jednocześnie o 1/3 mniejszą. Dlatego Hiszpania jest bardzo słabo zaludniona, często przez 30km są 1-2 wioski. U naszego sąsiada wygląda to zupełnie inaczej. Tam są wioski zaraz obok miasta i jeszcze miasteczka między nimi
5
@SylwekFCB Inter nie sprzeda Lautaro za mniej niż klauzula. Albo zapłacimy te 110mln albo nie przyjdzie do nas i tyle
0
@Hiacynk Zostały 2 miejsca i się zastanawiam jak to będzie wyglądać? Zlatan i Suarez? Bo chyba nie Higuain, Griezmann czy Firmino :D
5
Denis znów jednym z najlepszych zawodników Celty a Rafa wchodzi na boisko i asysta. Oby kontuzje ich ominęły bo to jedyni prócz Aspasa zawodnicy którzy mogą zapewnić im utrzymanie. Oby Celta za kasę z Lobotki wykupiła Rafę i ze dwóch obrońców a będą przyszły sezon będzie tylko lepszy. Takie 4-4-2 z Rafa i Denisem po bokach i Santi Mina z Aspasem wygląda mega mocno. Niestety obrona to poziom 3 ligi.
7
Czekam na pomoc Busi - Arthur - De Jong i Leo z Gryzakiem przed nimi. Liczę że w meczu z nietoperzami tak wyjdziemy
1
@JohnA moim zdaniem zaczęła się teraz. Skupowanie każdego kto potrafi zrobić rabone, wcześniej sporadycznie kupowali po 1-2 młodych zawodników jak każdy duży klub na świecie, co wydało mi się zbyt oczywiste by łopatoligicznie się rozpisywać. Pozdrawiam
0
@JohnA jaki widzisz wymieniłem zawodników których Real pozyskał w ostatnie dwa lata a nie tak jak Asensio czy Valverde, Odegaarda 4 lata temu czy 5. Fakt, teraz zauważyłem że nie pasuje tu Ceballos ale byłem świecie przekonany ze jest w Madrycie od dwóch lat więc mój błąd. Nie wymieniłem też Vallejo czy Odriozoli bo Real kupił ich wcześniej a jak widzisz pasują do mojej "narracji"
0
@socha Reiniera nie widziałem więc nie wypowiadam się. Co do Rodrygo i Viniego problem w tym, że ten pierwszy ma świetnie ułożoną nogę, ale problemy w wygrywaniu pojedynków 1v1 - zalicza średnio jeden udany drybling na mecz (technika użytkowa dobra, ale szybkość i brazylijska fantazja co najwyżej solidna), a drugi potrafi zrobić tych dryblingów 10 i nie trafić setki. Razem mogliby mieć wszystko, czy nadrobią te braki to się zobaczy
7
Ciekawy jestem co wyniknie z tej polityki Realu:
Z jednej strony ściągają fajnych młodych zawodników.
Z drugiej strony robią to za ogromne pieniądze, a jak oni sobie radzą?
Rodrygo - po hattricku w LM gościa nie ma, obecnie prezentuje się bardzo słabo, co widać po komentarzach na śmietankowej
Vini - dalej bez wykończenia, to jego drugi sezon w Realu a gość nie potrafi dobić do 10 bramek i asyst (łącznie) - ostatnio też duży dołek formy
Brahim - chłopak nie ma zaufania ZZ a szkoda bo potencjał ma, kontuzje też mu niestety nie pomagają, jak na razie same przebłyski.
Mendy - tu jest lepiej, ale mówimy o lewym obrońcy ogranym już w Lyonie, który kosztował 50(!) mln euro. A mimo to poza solidną defensywą niczym się nie wyróżnia, w ataku nie daje nawet 20% tego co Marcelo.
Militao - solidny grajek, widać potencjał, poziom Lengleta jeszcze z Sevilli - kosztował 50mln czyli mniej więcej odpowiednia kwota
Jović - chyba największy niewypał - chłop z 1 bramką i 2 asystami, takie statystyki wykręcił Carlez Perez w pierwszych 2-3 spotkaniach a przecież Serb kosztował 60mln, słabo wygląda też na boisku, zupełnie inny typ niż Benzema, widać że rozgrywanie i gra z piłką przy nodze to nie są jego mocne strony.
Kubo - transfer za czapkę gruszek, ale na wypożyczeniu też nie zachwyca. Nie może sobie wywalczyć miejsca w prawdopodobnym spadkowiczu, raz da dobrą zmianę, żeby w kolejnym meczu zagrać fatalnie
Reinier - zobaczymy co chłopak potrafi, dla mnie potencjał podobny co Pedri, tylko brazylijczyk był 6 razy droższy.
Łunin - kolejny gość, który na wypożyczeniu nie dał rady, teraz wypożyczony do drugiej ligi.
Ceballos - nie potrafił przebić się w Arsenalu, od kontuzji nic nie zagrał.
Real zaiwestował w nich między 320 a 350mln euro zależnie od zmiennych. Czas pokaże czy było warto.
0
@AdrianStoku proste że z dwiema 9 grać nie będziemy więc Suarez i Lautaro walczyliby o miejsce w składzie. Zostaje 3 zawodników na 2 pozycje, to według Ciebie dużo? Przy 60 spotkaniach w sezonie czysto teoretycznie każdy z nich zagrałby 40. Neymar zagrał tyle w PSG przez ostatnie dwa sezony
12
Gryzek wygląda coraz lepiej. Ludzie uważają, że skoro kosztował 120mln to będzie dyblował 5 zawodników w jednej akcji i strzelał w okno, ale to zupełnie inny typ zawodnika. Cenię go za bardzo mądre poruszanie się po boisku i pracę dla zespołu. Te jego powroty w ostatnim meczu ligowym pod własne pole karne słusznie zostawały nagradzane brawami. Dodając do tego bardzo dobrą grę na małej przestrzeni i fakt, że francuz doskonale wie jak zachować się zarówno bezpośrednio w polu karnym jak i przed nim (co nie jest oczywiste - patrz np Martial). Bardzo fajny zawodnik jako wartość dodana do zespołu - może zagrać na każdej pozycji w ataku oraz jako boczny pomocnik/ofensywny pomocnik, brak kontuzji od dłuższego czasu. Jeśli uda się sprowadzić Neymara i Lautaro poświęcając Dembele i Coutinho, ale zostawiając Antoina w drużynie to atak będzie idealnie zbalansowany.
0
Perez kiśnie na tej pozycji. On jest zbyt słaby w grze ma małej przestrzeni, już lepiej żeby Fati zagrał na ataku a Perez latał po lewej stronie, tam miałby więcej miejsca żeby cokolwiek zrobić a nie tylko źle przyjmować piłkę
7
Trzeba anulować to losowanie