messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP był długo poza grą. Nie czuję piłki. Musi wejść w rytm
0
@olejtm 3 defensywnych pomocników i prawy obrońca. Ciekawe czemu Messi musi rozgrywać?
0
@SinMistico już nie płacz. Griezmann daje radę, w chwili obecnej każdy jest bez formy, nawet Messi nie jest sobą. Coutinho docelowo był transferem do pomocy, jest szansa że w naszej obecnej grze się jeszcze odnajdzie. A kto przewidział, że Dembele będzie miał tyle kontuzji?
0
Napastnicy Bilbao cofnięci ja swój 30metr. Tu bez gry z pierwszej piłki albo dobrej prostopadłej piłki nie da się przebić.
0
Brakuje Arthura w drugiej linii. Oby wszedł za Ivana. Arthur w formie daje bardzo dużo mobilności, przy nim i FDJ gra lepiej. Pytanie tylko jak z tą formą..
0
Trzeba im przyznać, że my przy 3-0 byśmy się obsrali i dostali kolejne 2 bramki a oni walczą do ostatnich sekund.
0
Isak świetny napastnik. Warto się nim zainteresować. W pierwszej połowie nie strzelił 2-3 dobrych sytuacji, ale na to coś. Piłka mu nie przeszkadza, świetna szybkość i technika jak na warunki fizyczne. Mądrze się też porusza.
0
What? Roberto na skrzydle? Raczej nie. Obstawiam 3-5-2 z Semedo i Alba na wahadlach a w ataku Fati i Messi
0
Vinicius na świetny drybling i tyle, Rodrygo za to genialnie ułożoną nogę i gra bardzo inteligentnie, brakuje mu jednak trochę szybkości i brazylijskiego szaleństwa. Fati to zawodnik gdzieś po środku, nieźle ułożona noga, niezła szybkość i drybling, do tego niewiarygodnie mocno stoi na nogach w pojedynkach siłowych jak na swój wiek. Trzech młodych których często się porównuje, moim zdaniem Fati i Rodrygo mają większy potencjał niż Vinicius. Wystarczy ogarnięty prawy obrońca i chłopa nie ma, bo zupełnie nie czuje gry i fatalnie porusza się między formacjami. Wykończenie to inna sprawa
0
@Aveiro bardziej kwestie techniczne. Po prostu sama "jakość dźwięku" mi średnio odpowiada. Merytorycznie moim zdaniem bez zarzutu.
@juliacicha tak jak mówiłem, albo to kwestia słabej jakości mikrofonu, albo był za głośno ustawiony, albo za blisko mikrofonu była Pani. Po prostu Pani głos z czasem robił się trochę drażniący (bez urazy). Nie chodzi mi o samą barwę głosu tylko tonację. Słuchałem na słuchawkach, możliwe że z głośników nie ma z tym problemu
0
Pomysł bardzo fajny. Brzmi to dość amatorsko, ale początki zawsze bywają trudne (szczególnie jak jestem przyzwyczajony do filmów Tomka Ćwiąkały). Bez urazy Pani Julio, ale albo miała Pani źle ustawiony mikrofol, albo trzeba troszkę popracować nad tonacją, bo ciężko słuchało się Pani dłuższych wypowiedzi (merytorycznie bez zastrzeżeń).
4
Dobra. Śniadanko zjedzone, ,litr wody wypity więc można iść oddać krew. Zachęcam wszystkich serdecznie. Godzina roboty a zyskacie 8 czekolad, batona, dzień wolny od pracy i świetne uczucie pomagania innym. :)
5
Czekam na 2021. Niech przyjdzie Font z Xavim i zrobią tu porządek. Przyjście Setiena znów wróciło mi radość z piłki. Brudy w klubie znów skutecznie mnie do piłki zniesmaczyły
1
Genialne zwężona kadra. Pomoc w przesycie, że trzeba było wypożyczać Alenie, a w ataku gdyby nie eksplozja Fatiego mielibyśmy 2 zawodników na 3 pozycje. Brawo zarząd, WINCYJ pomocników, WINCYJ
0
@DanielOOL dokładnie tak.
0
Nieźle. Jeśli to koniec sezonu dla Dembele to raczej w lecie już go tu nie będzie. Pytanie tylko czy ktoś zechce go kupić? Neymar musi zawierać latem, nie na innej opcji jeśli chcemy mieć jakość w ataku
0
@bolinho89 ok dzięki :) a wiesz może kiedy wracają Klay i Curry?
0
@messi564 @student97r może Ty coś wiesz na ten temat :)
0
Może jakiś fan NBA opisać co stało się z Golden State Warriors, że drużyna która zamiatała wszystkich nagle jest na ostatnim miejscu? Stało się coś poza kontuzją Currego i odejściem Duranta? Czy to dwa, aż tak decydujące czynniki?
0
@dawka86 trochę przypomina Alvesa. Niski, szybki zawodnik świetny technicznie. Potrafi rozegrać akcje i szarpnąć skrzydłem. Dużo większy potencjał ofensywny niż Emerson, ale ma też braki w defensywie
2
@ViscaBarca123 Myślę, że Konrad dostanie szanse. Należy się za tą bramkę na wagę 3 pktów
30
Pozwolę skopiować swój komentarz z La Rambli:
Okno transferowe zamknięte więc czas na małe podsumowanie. Jest to moja subiektywna ocena, chętnie przeczytam waszą.
Jeśli chodzi i transfery z klubu to:
Wypożyczenie Aleni do Betisu to najlepsze co można było zrobić w jego przypadku. Za dobry by grać ogony w lidze, a przy takim przesycie w pomocy na nic więcej nie mógł liczyć. W Betisie będzie albo pierwszy skład albo będzie pierwszy do wejścia z ławki. Jego minuty dostanie Puig więc i wilk syty i owca cała.
Todibo odszedł do klubu który ma jak na swój poziom bardzo dobrych 4 stoperów, jednak 2 jest ciężko kontuzjowanych więc w obecnej sytuacji albo będzie podstawowym zawodnikiem, albo tak jak Alenia pierwszy do wejścia z ławki. Wątpię by Schalke go wykupiło, jeśli jednak to zrobią to za niemałą kwotę, jesli mielibyśmy go odkupić to teoretycznie stracimy 25mln, jednak Barca zrobi to jedynie gdy będzie zawodnikiem topowym, a 25 za takiego stopera to będzie promocja. Bez względu czy wróci czy zostanie w Schalke, transakcja moim zdaniem na plus
Wypożyczenie Wague tak jak Todibo, słabszy klub ze słabszej ligi więc ma szansę się przebić, opcją wykupu 10mln, możliwość odkupu za 15. Idealnie. Jeśli odpali to strata 5 mln na rzecz ogrania zawodnika tej klasy to grosze. Duży plus.
Carles Perez.. no cóż. Bardzo tego zawodnika lubię, ale nie oszukujemy się nie ma potencjału by zaistnieć w tej drużynie na dłużej. Dlaczego? Jest szybki i przebojowy, ale to tyle, ani nie potrafi dobrze akcji rozegrać, ani zrobić różnicy przeciwko więcej niż 1 obrońcy. Świetny skrzydłowy, ale nie dla Barcy. Lepiej będzie mu we Włoszech czy Anglii. Gracz o innym profilu. 13mln za niego to dobra kwota. Wystarczy spojrzeć za ile odchodził Arnaiz, Deulofeu, Tello czy Cuenca a to podobny potencjał zawodnika. Moim zdaniem transfer "neutralny" za sprawiedliwą kwotę.
Abel Ruiz - jestem pewny, że gdyby nie transfer Trincao to niemożliwe byłoby uzyskanie takiej kwoty za tego chłopaka. Potencjał ma, ale ma też duże braki. Potrafi w młodzieżówkach Hiszpanii robić furorę, ale w 3 lidze gra padake, niestety. Płakać nie będę, ale powodzenia.
Transfer wymienny z Juve nie komentuje, bo dla mnie to zwykła transakcja na przeksięgowanie środków.
Transfery do klubu:
Trincao - zawodnik zdecydowanie lepiej pasujący do drużyny niż Perez, lepszy technicznie, bardziej pasujący do Barcy. Za stosunkowo dobre pieniądze. Pamiętajcie, że gdy wypali to będzie promocja, jeśli nie, to takiego skrzydłowego da się sprzedać za podobną kwotę (patrz Malcom).
Matheus Fernades - dla mnie wielką niewiadoma. Ale za 7mln? Albo vesids to transfer jak Mina (czytaj. Sprzedaj i zarób), albo zaistnieje tutaj na dłużej. Całego jego meczu nie widziałem, z urywków wygląda na silnego gościa świetnie operującego piłką więc profil pasujący do tego klubu jako defensywny pomocnik.
Podsumowując okno dla mnie na minimalny plus, odeszli zawodnicy którzy muszą się ogrywać, bądź nie pasują do tego klubu, przyszli młodzi o profilu jak najbardziej pasującym.
Jedyne o co mam "delikatny żal" to klęska w temacie Cuoto i brak transferu Rakiticia, ale pamiętajmy, że zawodnicy też mają coś do powiedzenia, nie wszystko zależy od zarządu.
Grunt, że nie zblaznili się z transferem Rodrigo za 60mln.
1
Czyli Arthur cały mecz na ławce raczej. Szkoda. Zawodzi
5
Chciałbym w drugiej zobaczyć Arthura, Puiga i Collado. #SetienMusisz
8
Semedo i Fati przepięknie pozamykali mordy dzisiaj :D. Jeden sprzedawany na rzecz Emersona, drugi skreślony po 3 słabszych meczach gdzie w 2 grał na wahadle. Szkoda teraz że gryzek nie strzelił, ale bramkarz idealnie skrócił dystans.
6
Mimo że Levante broni tym czym ma a prowadzimy 2-0 to czuje niedosyt. A to znaczy, że gra nie jest najgorsza. Wreszcie fajnie się te mecze ogląda :D
2
Semedo 3/3 udane dryblingi. Nieźle, nieźle
0
@Nolife1899 bronią go liczby czego nie można powiedzieć o Brazylijczyku.
6
Ale potwór rośnie z Semedo
0
Fati szczęśliwie ale to nieważne, ważne, że te gole szalenie mu pomogą psychicznie. Zejdzie trochę presji