messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 chociażby ostatni mecz z Getafe gdzie prócz zmarnowanej jednej sytuacji zagrał świetnie, z Betisem też zagrał poprawne spotkanie. Swój najlepszy mecz z początku sezonu z Betisem też zagrał na 9
0
@Azi Mimo wszystko taki "kloc" Lukaku dużo częściej w tym Interze ma dwukrotnie większą ilość podań na mecz. Pomijam już cene za Lautaro czy fakt, że nigdy nie grał w ustawieniu 4-3-3 jako jedyny napastnik - sam fakt jaki udział w grze zespołu bierze powinien go skreślać
0
@Lord_Vader jak dla mnie nie ma sensu w ogóle ściągać środkowego napastnika jeśli mamy grać 4-3-3 bo zdrowy Suarez to wciąż top5 na świecie, a Griezmann bardzo dobrze gra ostatnio właśnie na środku ataku i docelowo to powinna być jego pozycja. Ściągnąć Neymara i odpuścić innych napastników, chyba że właśnie Werner który może też zagrać na skrzydle miałby przyjśc. Wtedy:
LS: Neymar, Werner, Fati
N: Suarez, Werner, Griezmann
PS: Messi, Trincao, Griezmann
Na 3 pozycje 7 zawodników to za dużo a przecież jest jeszcze Dembele.
Ludzie panikują że brakuje nam napastników, ale pamiętajmy że od przyszłego sezonu wróci Dembele, Suarez i dojdzie Trincao więc moim zdaniem bardziej istotny jest transfer lewego skrzydłowego bo na dobrą sprawę mamy tam tylko Fatiego i ciągle połamanego Dembele, a na środku ataku mamy dwóch genialnych zawodników Suareza i Griezmanna
9
Lautaro wczoraj znów wykręcił zawrotne 6 celnych podań w meczu. Dla porównania Griezmann grający na tej samej pozycji w defensywnym Atletico średnio celnie podawał 25-29 razy (zależy od sezonu) w meczu. O ile w przypadku Coutinho i Dembele nikt nie mógł przewidzieć że się tu nie odnajdą, to dla mnie Lautaro od początku kompletnie tu nie pasuje i skoro odrzucili transfer Jovicia bo ten słabo operuje piłką to mam nadzieję że odrzuca też Lautaro
1
@Mocher91 widziałem i uważam że to przeciętniak. Najbardziej wyróżniał się w młodzieżowych kadrach Włoch. Jeden z najlepszych dryblerow serie a?! Czy to komplement dla zawodnika czy śmiejesz się z reszty ligi? Bo nazywasz tak gościa który wyciąga 1.5 udanego dryblingu na mecz, w Hiszpanii więcej mają boczni obrońcy czy środkowi pomocnicy. I tak, uważam że te 70-80mln które chce za niego Viola to śmiech na sali, bo za niewiele więcej można mieć Sane czy Sancho a taka kasa za gościa który piłkarsko jest średniakiem jak cała kadra Włoch (prócz Verattiego), ale "zapierdziela" po boisku? Daj spokój
2
@Mocher91 typowy boczny napastnik, czyli pozycja której u nas nie ma. Liczby jako takie wykręca, ale ze swoim słabym dryblingiem, przeciętną grą bez piłki i bardzo wygórowaną ceną w stosunku do umiejętności jest skazany na grę w przeciętnym klubie jak Viola. Już za dużo takich "nijakich" piłkarzy kupiliśmy. Nie jest to skrzydłowy, nie jest to 9, nie jest to ofensywny pomocnik. To zwykły przeciętniak który zgaśnie jak Bernardeschi
1
@Bartek22 Moriba, Konrad, Mbuyamba, Jardi.. ogólnie Juvenil jest bardzo silny. Są to zawodnicy którzy już wnoszą coś do Barcy B a trzeba pamiętać ile mają lat..
12
@KejSi byle podchodził na 100% profesjonalnie do piłki a razem z Frenkim będą stanowić o sile drugiej linii przez najbliższe 10 lat. Ma ten piłkarz coś z Xaviego
1
Ależ świetną pracę wykonuje Pimienta w drugiej drużynie. Mocno wierzę że uda im się awansować bo miejsce Barcelony B jest w drugiej lidze. Myślę, że gdyby Fati, Perez, Puig i Araujo grali na stałe w drugiej drużynie to ten awans byłby "prawie pewny", no ale więcej da im gra w pierwszym składzie. Rezerwy i tak mają tyle perełek, że dadzą radę. A trzeba pamiętać że w Juvenilu jest najlepsza generacja piłkarzy od czasów słynnego rocznika 87 z Cesciem, Messim, Pedro, Pique, Busim (88, ale grał w starszym roczniku) na czele. Świetlana przyszłość stoi przed tymi chłopakami. Oby tylko klub prowadzili tacy trenerzy jak Setien, Pep, Xavi czy Pimienta.
0
@PanPatrykk Neymar, powrót Coutinho, Trincao i Aleni
Sprzedaż Vidala, Rakiticia, Dembele
0
@dlugi20 otrzyj łzy i przejrzyj na oczy. Inter opiera swoją grę na Lautaro i Lukaku, Liverpool na Manę i Salahu, Real na Benzenie a Beyern na Lewandowskim więc logiczne ku**a że my opieramy grę na najlepszym piłkarzu na świecie, a fakt że mamy jeszcze Suareza i Griezmanna i tak daje nam przewagę nad resztą. Trzeba jedynie liczyć na to, że poszczególni zawodnicy poprawia formę bo to jest najgorsze co nam dolega
0
@Peciak dla mnie parę razy zachował się trochę niepewnie i mało brakowało by zrobił kolejne błędy. Z asekuracja masz rację. Osobiście dałbym mu takie 6 na 10
5
Podsumowując to świetny mecz Firpo, bardzo dobry Umtitiego, Ter Stegena, Arthura i Griezmanna (prócz tej setki). Reszta do zapomnienia. Pamiętajmy że to Getafe a nie Leganes
5
@BarcaInfo co by o nim nie mówić to płuca chłop ma żelazne
15
@Irmscher10 różnica jest taka, że teraz bronimy nie dając piłki Getafe a wcześniej się cofaliśmy i liczyliśmy na cud (ter Stegena).
15
Trzeba się modlić żeby Arthur dograł sezon bez urazu bo z Rakiticiem daleko nie zajedziemy
3
@kamilo0066 a Griezmann nie kreuje? Cały mecz jest aktywny dziś. Gra bardzo dobrze poza tą jedną sytuacją którą powinien strzelić
50
Messi i Griezmann mieli po jednej genialnej i jednej dobrej sytuacji których nie wykorzystywali a krytykowany jest jeden. Ale to już mnie nie dziwi
0
Jeszcze jedna bramka padnie coś czuję, pytanie tylko w którą stronę
0
Ivan genialnie uspokoił grę. Razem z Pique
0
Dwie rakiety w pół minuty. Jedną wypuścił Griezmann drugą Setien :D
0
Kur jak to jest że tydzień temu De Jong był najlepszy na boisku a dziś nie potrafi piłki przyjąć
0
Standardowo już niestety
0
@Varkond chyba inny mecz oglądasz. De Jog dzis słabo. Busi prócz jednego błędu dziś gra bardo dobrze
0
@LioMessi10 co? Francuz dziś wykonał 22 podania celne. Messi 24
0
De Jong dziś najsłabszy z pomocy, ale pewnie pierwszy zejdzie Arthur znając jego wydolność
0
Getafe to takie Stoke City z Crouchem na ataku 2.0. Oby wypadli z top4 ja rzecz Valencii albo Sevilli
0
@Shroud widziałeś kiedyś gruba żyrafę? :D
0
@_komar no to przecież jest Griezmann? Gość ma 28lat, jeszcze jakies 5 przed nim na wysokim poziomie...
z takimi zawodnikami jak Suarez i Pique jest tak, że albo ściągasz młokosa do rotacji który zaakceptuje role zmiennika, albo zawodnika który może też zagrać na innej pozycji, albo czekasz aż odejdą z klubu i ściągasz kogoś z topu, bo ściągać teraz typową 9 za 110mln która będzie tylko zmiennikiem jest bez sensu. Suarez to dalej top3 napastników, on nie zaakceptuje ławki tylko po to żeby klub mógł sobie ogrywać innego napastnika.
0
@arkasath on ma tak, że raz zagra świetnie tak jak w tej akcji grze ośmieszył 2 zawodników niczym Neymar, a czasem znika na 15min z boiska. Kwestia wieku (oby)