0

@FC1899Barca lewy spokojnie pyknie 2 miejsce. Szkoda też Cavaniego, że odejdzie z PSG bo myślę, że gdyby ten sezon i następny zagrał cały jako podstawowy napastnik to też by wskoczył na top1. Strasznie niedoceniany zawodnik

0

@jeyx77x wystarczy że wygramy. Jak dla mnie możemy klepać po obwodzie i nie dawać piłki Napoli byle strzelić jedną bramkę więcej od nich a o rewanż na Camp Nou jestem spokojny

1

Nie no nie rozumiem czegoś. Jak to jest, że zagramy z Napoli bez problemu a mecze ligowe się nie odbywają? W czym to się różni? Przecież na mecz z nami przyjdzie cały stadion. To idealne środowisko do rozprzestrzeniania się epidemii.

0

Hahaha jakie złoto :D
https://www.facebook.com/groups/307224596507702/permalink/626488527914639/

Nie wiem czy otworzycie jeśli nie jesteście w tej grupie. Jak nie to blaugrana po polsku

1

@Kompletny fan Neymara na YouTube :D a jego meczu nie widział odkąd zdjął koszulkę Barcy z piersi

0

Czyżby to był sezon w którym poleci Simeone?

0

@MarioVeB! W chwili obecnej nie licząc tego meczu mają 14 pkt straty. Mało realne

1

@chavez nie. Grają na 2 napastników i 2 fałszywych skrzydłowych. Tak grają w prawie każdym meczu

1

@Kompletny sorry, chciałem oznaczyć @xVENUMx źle oznaczyłem

1

@matirix20 @Kompletny @gumaz przecież to podstawowa formacja PSG w której grają 3/4 spotkań. Takie 4-4-2 tylko Neymar i Di Maria to wolne elektrony i szukają wolnej przestrzeni między liniami

6

@obora69 dobrze gra. Ogólnie przed kontuzją najlepszy z pomocników w Evertonie

1

@ToshyFCB ma 180min w Barcy. Z Interem i Leganes. No i były to przyzwoite występy

0

@sendesara zaraz się okaże, że u nas zagrałby więcej i wcale bym się nie zdziwił bo Roberto może zostać przesunięty do pomocy a teraz podczas jego kontuzji na bank dostałby chociaż jeden mecz (np z Mallorca)

0

Czyli Puig i Collado zapewne złapią się do meczowej 18 bo prócz Martina trener będzie musiał skreślić 2 zawodników. Obstawiam Inakiego (trzeci bramkarz) i Araujo (czwarty stoper)

8

Michał Karbownik (18l). Obunożny zawodnik mogący grać na obu stronach defensywy i jako środkowy pomocnik. Bardzo dobra dynamika, świetna technika i zmysł do gry kombinacyjnej. Wczoraj zrobił swoją firmową akcje przy 4 bramce Legii, co mecz ma kilka takich zagrań. Śledzę go cały sezon i dla mnie potencjał na skalę europejską, dużo większy niż np. Szymański.


0

@amanter dani Alves grał ponad 30 spotkań w lidze, bez przesady jak zagrają 5-6 z rzędu to nagle kolana im nie pękną

6

Ale panika z kontuzji Roberto. Bez przesady, to tylko 3-4 tygodnie, zaraz wróci Alba, w Barcy B jest Morer i Jaime - dwóch solidnych zawodników na tą pozycję, możemy też zagrać 3-5-2 z Fatim na prawej. Opcji jest dużo, a przecież wciąż zdrowy jest Semedo i Firpo.

Rewanż z Napoli prawie za miesiąc więc Roberto opuści Napoli na wyjeździe, Real na wyjeździe, Sociedad u siebie i Mallorce na wyjeździe. Nie ma tragedii

1

@amanter skąd wiesz? Zagrali chociaż raz żeby ich ocenić? W rezerwach grają świetnie

1

@amanter jest Jaime i Morer w rezerwach

0

Ciężko zaplanować teraz nawet głupie wakacje poza krajem skoro ten koronawirus w takim stopniu doszedł do Włoch, że nawet mecze odwołują. Nieźle. Znajomy wykupił wycieczkę do Tajlandii już pół roku temu, właśnie wyleciał, cały pobyt w maseczce oczywiście ale i tak jest mega zestresowany :D

0

Patrząc jak morale urosły wśród kibiców, można mieć serce pełne nadziei, że i u piłkarzy panuje taka ekscytacja el Clasico. Bo jak wygramy to mamy 5 pkt przewagi (a ze względu na to, że przy remisie punktowym liczy się bezpośredni mecz to w sumie 6 punktów). Już się nie mogę doczekać, a jeszcze czeka Napoli!

0

@masakrator05 superpuchar?

2

Wymiana Navas + Ronaldo na Czibo + Hazard wyszła Realowi fatalnie. Pomijając wiek oczywiście to finansowo wyszli na 0 a sportowo stracili niesamowicie

0

@BARCA_FOR_EVER to jego drugi gol w lidze. Fatalny sezon gra. Ale nie oszukujemy się Czibo zawinił tą bramkę

0

@Szicek10 w sumie jak wygramy to 6 bo przy tym samym dorobku punktowym liczy się bezpośredni mecz

0

@Jacu327 nie. Po prostu w pierwszej połowie sezonu mieliście masę szczęścia. Samą obroną nic nie wygrasz, Real w ataku to poziom Osasuny

5

Ogólnie ostatnie transfery Realu są gorsze niż nasze. My narzekamy na Griezmanna który ma już 17 pkt w kanadyjce w tym sezonie czy De Jonga bo miesiąc gra przeciętnie. A Ten Real ściąga tych Brazoli, ale poza pojedynczymi meczami nic nie grają. Jovic wygląda jak Inzaghi z drewna, Militao gra mniej niż Firpo u nas a miał być 3 stoperem, Hazard to połączenie Dembele z Coutinho z drugiego sezonu, jedynie ten Mendy sobie radzi. A przypominam że wydali 300 mln plus ponad 50mln zmiennych

0

@Jacu327 a mogliście jeszcze ten rok poczekać. Przyszedłby za darmo, teraz i tak nic nie gra a 100mln +45 zmiennych na ziemi nie leży

0

Co się dzieje za zamieszanie bo boje się włączyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?