messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dziś w La Liga wszystkie 3 zespoły wygrały u siebie do zera, liczę że się to nie zmieni
1
@Jacu327 w jedyną słuszną stronę ;)
1
Ale Real nabuzowany wyszedł, 6 strzałów w kwadrans
0
@xVENUMx teoretycznie wybór Herthy jest bardzo dobry. To wielomilionowy projekt a Piątek ma być jego fundamentem
0
Ciekawi mnie wyjściowa jedenastka na Napoli. Obstawiam w pomocy Busiego, FDJ, Arthura. W ataku Leo, Griez, Fati w obronie Firpo, Pique i mimo wszystko Semedo + Umtiti
18
- Messi całkowicie przełamał niemoc strzelecką
- wreszcie czyste konto
- dobry debiut Martina
- spokojna wygrana bez głupich kartek i kontuzji
Udana sobota dla Setiena i całego zespołu
0
@masq patrząc na skład i 3 bardziej defensywnych niż ofensywnych pomocników plus 1 box to box i brak skrzydłowych to i tak nie ogląda się najgorzej
2
De Jong stracił gdzieś ta swoją mobilność. Niby dużo biega, niby się pokazuje, ale piłki nie dostaje za często. W porównaniu do Arthura czy Busiego strasznie mało go w rozegraniu. Ba, ostatnio nawet mniej niż Vidala czy Rakiticia
0
Eh no nie będzie czyste konta w tym sezonie
1
@pax i mógł mieć bramkę. Takie 7/10 dla mnie.
10
@MaŁolat właśnie najbardziej sensowna.
2
Za Arthura czy Busiego? Obstawiam Busiego
0
Jak ktoś jeszcze spyta po co tak rozgrywa MATS to pokażcie mi tą akcję. 3 podania. Mats - Arthur - Semedo i jesteśmy pod bramką Eibaru
3
Haha Griezmann miałby dwie setki ale Semedo i Vidal idealnie mu to zepsuli :D
0
@pomi11 dodam jeszcze najwięcej strat: 9 w całej linii pomocy. Pozostała 3 łącznie straciła piłkę 14 razy.
0
@pomi11 what? Jakie fajne zagranie? Przecież to zwykle podanie na 3 metry. Vidal czy Arthur zagrali takich kilkanaście/dziesiąt i tylko geniusz Messiego sprawił ze Ivan ma asystę. Kilka groźnych strat i głupich podań. Najsłabszy w pomocy dzis
0
@pomi11 to przejęcie to jedyna dobra jego akcja w tym meczu.
0
Dobra. Jak nie stracimy bramki do 60' to mam nadzieję że Messi dziś zostanie zmieniony
0
Sancho asysta nr 14 w tym sezonie ligowym.
1
@LODOMIR odpoczywa
1
Arthur nigdy nie będzie kimś kto może grać wyżej niż cofnięty rozgrywający. Dlatego potrzebujemy kogoś bardziej Ofensywnego do pomocy bo prócz Puiga takiego kogoś nie ma. Busquets, FDJ i Arthur to 3 zawodników na 2 pozycje. Powinni poszukać kogoś do pomocy lub postawić na Coutinho.
Arthur dziś 100% celnych podań w tym 3 celne długie piłki, dobrze rozgrywa ale do 25 metra, później jest gorzej.
1
Oby Braithwait nadawał się do gry chociaż z dolną połowa tabeli bo ta gra bez żadnego skrzydłowego z zagęszczonym środkiem to walenie głową w mur nawet u siebie
0
@Messiah10 wyciągają napastników wyżej. Wtedy 2-3 podania i jesteś na połowie rywala. Ryzykowne, ale kto nie ryzykuje...
1
Ivan genialna asysta
0
@Jacu327 nope. Ma bramkę i asystę w 9 meczach
0
@Jacu327 to świetny rozgrywający, ma więcej asyst w lidze niż Hazard :)
2
Ma ktoś jakiś lepszy link niż te ze streams.world?
2
@Gaucho myślę że wejdą na ostatni kwadrans. Jeśli dziś nie zagrają to prawie półtora tygodnia przerwy od wyjścia na murawę by mieli z Napoli. Ostatnio Pep mówił, że dla piłkarzy to gorsze niż zmęczenie ;)
1
Od przyjścia Setiena Fati raz zaczynał na ławce, FDJ wszystki grał w podstawie. Trochę odpoczynku im się należy. Z całą pewnością wejdą na końcówkę by złapać rytm.
5
Betis na własne życzenie, ręcznik na bramce niestety jak już standardowo w tym sezonie dał o sobie znać.
Emerson ma trudne zadanie w tym Betisie bo drużyna z Sewilli ma w swoim zespole dwie genialne "10" Fekira i Canalesa więc docelowo ten pierwszy ustawiany jest bliżej prawej strony a co za tym idzie Emerson musi robić za skrzydłowego bez którego wyjściowo gra Betis ustawionego bardzo wysoko a przy tym wracać na pełnym gazie do obrony bo leser Fekir za wiele mu nie pomaga. Wychodzi mu to bardzo dobrze w tym sezonie. Przyzwyczajony będzie bo podobnie wygląda to z Messim na prawym skrzydle :D