messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barwindg hehe poprawione. Z przyzwyczajenia :D
0
Świetny mecz w Sewilli dziś. Emerson dziś gra jeden ze słabszych meczów w sezonie (nie jest słaby, po prostu już wysoko zawiesił sobie poprzeczkę poprzednimi występami), chociaż mogło być zupełnie inaczej. Przed chwilą miał dobrą sytuację ale nie trafił czysto w piłkę, w pierwszej połowie wystawił patelnię na 5 metr Fekirowi a ten nie trafił w piłkę. Druga bramka Mallorci to akcja jego stroną, ale przez bierność Fekira musiał bronić 1v2 więc do końca go nie obwiniam. Ciężko gra się kontra dwóch skrzydłowych (Kubo zbiegł z prawego skrzydła na lewe i podwoił pozycje).
1
@amanter szkoda. Rozkręcał się
0
Coutinho po fatalnej pierwszej połowie w drugiej gra już dużo lepiej. Cały czas pod grą, podania na większej skuteczności, drybling też znacznie lepszy. Oby coś strzelił to może "coś mu w głowie przeskoczy"
No i już nie strzelił. Zszedł
6
Oglądam ten Bayern i wciąż nie mogę uwierzyć jak to ku*** możliwe, że Coutinho stał się gościem na poziomie sredniaka ligi hiszpańskiej. Zero dryblingu, zero strzału, zero podania, zero jakiejkolwiek chęci pokazania się i odmienienia swojej obecnej sytuacji.
Kasa się zgadza, ławka ogrzewana. Można sobie spokojnie żyć i od czasu do czasu pokopać piłkę.
W chwili obecnej to jest zawodnik, za którego 50-60mln będzie ogromnym sukcesem.
1
@Hiacynk a to szanuje kolegę analityka :D
0
Dziś Betis z Mallorca. Praktycznie pewny pierwszy skład Emersona i bardzo możliwy występ Aleni, tak tylko przypominam jak ktoś nie ma planów na dzisiejszy wieczór. Transmisja na Eleven
0
@FC1899Barca sam fakt, że został graczem miesiąca ligi portugalskiej oznacza, że coś jednak potrafi
14
Ależ ten Trincao sieje spustoszenie w ekipie Rangersów. MVP meczu mimo zmarnowanych sytuacji. Mógł mieć hattricka po swoich indywidualnych akcjach.
0
Jak dziś gra Lautaro?
0
@maatiixx wypożyczenie z obowiązkiem wykupu plus jakiś procent od następnej sprzedaży z tego co pamiętam
0
@barteq BarcaInfo wrzucał Messi na temat Griezmanna: "Mam dobre relacje z Griezmannem zarówno na boisku, jak i poza nim, ale potrzeba trochę czasu, aby się dobrze poznać, przyszedł do nas z drużny, która ma inny styl i zaczął grać po lewej stronie i nie sądzę, że jest dla niego najlepsza pozycja, w poprzednich meczach grał jako napastnik i mieliśmy więcej szans na zdobycie bramki bo graliśmy bliżej siebie."[MD]
2
@emeu gdybyśmy oceniali zawodników po jednym meczu to Hazard grałby w okręgówce, a Ronaldo w B klasie. Całe szczęście ludzie odpowiedzialni za transfery w topowych klubach są mądrzejsi niż Ty i oceniają zawodnika na podstawienie całego sezonu/dłuższego okresu a nie na podstawie jednego meczu w którym i tak był najlepszy ze swojej drużyny.
1
@mlody_gniewny skąd wiesz na co nas stać a na co nie? Taki Sancho będzie kosztował tyle co Lautaro. Odejdzie zapewne Coutinho, Rakitic i może Dembele, Vidal. Werner to nie jest skrzydłowy. Kolejny rok byśmy grali z jednym zawodnikiem który potrafi dryblingiem zrobić różnice - zawodnikiem który zaraz skończy 33lata.
8
@emeu bo tak, bo bramką, strzał w słupek i 3 kluczowe podania to fatalny wynik. I tak był najlepszy w całym PSG, które zagrało po prostu słabo.
1
@mlody_gniewny uważam że dość już zawodników którzy mogą tam grać żeby później grać gdzie indziej. Już Antek się tam męczy. Werner ma mimo wszystko za słaby drybling. Dużo wyżej Cenię Neymara czy Sancho. No, chyba że Werner w pakiecie z jednym z nich to jak najbardziej.
10
Nawet Messi uważa, że lepiej gdy Griezmann gra na środku niż na skrzydle. Sam Antek też to sugerował. Uważam, że może od biedy zagrać na lewym ataku ale docelowo powinien być środkowym napastnikiem.
Więc wychodzi na to, że mamy na środek Suareza i Griezmanna, a na skrzydła Messiego, połamanego i chyba będącego na wylocie Dembele i młokosa Fatiego, a oni zamiast zarzucić sieci na Neymara albo Sancho to za priorytet uważają Lautaro czyli kolejnego zawodnika na środek :D Piękne. Dopóki Suarez będzie grał (czyli jakies 2 sezony) nie jest potrzebny transfer 9. Za to skrzydłowy na lewą stronę potrzebny "na już" bo z prawej będzie też Trincao za pół roku
0
@Damian11 uważam że to byłby dla nas dobry napastnik na rezerwowego, ale bez potencjału na grę w pierwszym składzie.
0
@KmN ja uważam że wszystkie formy są poprawne Haaland, Holand, Hochland a nawet Niderland ze względu na ostatnią zmianę
3
To się Denis zameldował. Wszedł i minute później gol
1
@zawsze_barca dla mnie top1.
18
Od tego transferu Braithwaita wolałbym, żeby swoje szanse dostał np. taki Collado. Przecież Semedo na lewym skrzydle zrobi większe zamieszanie niż ten Duńczyk. No ale trudno. Stało się
0
@MesQueUnClub_87 czyli średnio wychodzimy 90mln na sezon na minusie w okresie w którym wydaliśmy najwięcej? Myślałem, że jest dużo gorzej. Zobacz kogo ściągneliśmy: Coutinho, Griezmann, Dembele, De Jong, Semedo - za tych zawodników spokojnie można uzyskać więcej niż te - 360mln a gdzie "mniejsze" transfery jak Lenglet, Arthur, Vidal, Firpo...
0
Już myślałem że Valdek wraca
8
@DanielOOL 2,44 na 7,32 - na wyjazdach mają takie same wymiary jak na Camp Nou. Całe szczęście, że są narzucone przez UEFA bo jeszcze by zwiększali lub zmniejszali zależnie od wyniku w pierwszym meczu.
1
@lukas10 No szkoda, że nie przyszedł bo potrafi też zagrać na lewym skrzydle więc w tej chwili bardzo by pomógł. Ale ogólnie jest nierównym zawodnikiem, raz zagra świetnie, a raz tragicznie
1
@NemeZis93 "ę, z, i, e" pożyczę Ci parę liter, żebyś mógł uzupełnić słowo "będzie" i nie kaleczył.
1
@amanter pisze o całym sezonie a nie o 1 meczu. Widziałeś chociaż 1 mecz Atleti w tym sezonie? Kieran i Lodi to ogromne zagrożenie pod bramką rywali, no i potrafią przy tym świetnie bronić. Gdyby tylko w ataku mieli kogoś takiego jak Aguero czy Forlan..
0
@A_Gomesinho_21 biorąc pod uwagę obecną formę piłkarzy to Atletico ma po Liverpoolu najmocniejsze boki obrony na świecie. Może nie mają tam wielkich nazwisk ale w tym sezonie boczni obrońcy w Atleti robią ogromną robotę
2
@Hiacynk przede wszystkim Gasperini świetną robotę wykonuje w Atalancie i to od dobrych 2-3 lat. Bardzo cenię tego gościa bo tak jak Setien ma jasną wizję gry. Tam nie ma improwizacji. Trafił też z wieloma transferami bo taki Zapata, Ilicić czy Murel to klasa sama w sobie za naprawdę niewielkie pieniądze, no i z Papu zrobił niezłego potwora. Taka mini wersja Messiego.