messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli Alba wypadł na dłużej to teraz ogromny plus dla Semedo, że potrafi grać też na lewej obronie.
6
Griezmann: już 2x więcej podań w 15 min niż Lautaro w całym ostatnim meczu
La Rambla: po co oni kupili tego Griezmanna jak on zupełnie do nas nie pasuje?
Griezmann: :O
0
Griezmanna już byście zjedli że tylko lobuje a nie wali na siłę ;D
0
@Volk w dzisiejszym meczu jest podwójnie zmobilizowany, ale fakt chłopak jest wyróżniającym się zawodnikiem w Getafe
0
Messi nawet jak stojąco potrafi dryblować
0
@asdfdsg albo ty mylisz Ofensywnego pomocnika z mediapuntą. Dla mnie ofensywnym pomocnikiem jest Iniesta, Isco czy David Silva i niekoniecznie ofensywny pomocnik musi grać tak jak np Ozil czy Messi. Nawet w unifikacji PZPN jest to zawarte jak poszczególne pozycje na boisku się dzieli.
Edit: i nie, ofensywny pomocnik nie gra tak wysoko jak skrzydłowi.
0
@asdfdsg w tej chwili nie gramy bo prócz młodego Puiga nie ma takiego pomocnika w drużynie. Nie jest powiedziane że nie będziemy grać w przyszłym sezonie. Znając Setiena raczej będziemy
0
Jaki jest sens wymienienie napastnika który od dobrych 6-7 lat gra na najwyższym poziomie na gościa który do nas nie pasuje i gra pierwszy dobry sezon w karierze? Mam nadzieję że do tego nie dojdzie a zarząd skupi się na pozyskaniu Neymara i pozbyciu się niepotrzebnych zawodników. Niech dadzą Setienowi popracować nad zawodnikami i ich forma a będzie dobrze bo kadra jest wystarczająco silna.
BR: Mats, Neto
PO: Semedo, Roberto
PŚO: Pique, Todibo/Araujo
LŚO: Lenglet, Umtiti
LO: Alba, Firpo
ŚPD: Busi, De Jong
ŚP: Arthur, De Jong
ŚPO: Coutinho/ktoś nowy, Alena/Puig
LS: Neymar, Fati
N: Suarez, Griezmann
PS: Messi, Trincao
Na dobrą sprawę trzeba pogonić Rakiticia, Vidala, Dembele i sprowadzić Neymara. Taka moja opinia na temat tej kadry. Dwóch zawodników na każdą pozycję + szkółka wystarczą. No chyba że Umtiti czy Coutinho będą chcieć odejść wtedy można się zainteresować takim Upamecano czy Thiago
1
@mesciak what? jako środkowy napastnik może grać Griezmann i uważam, że to lepsza opcja niż taki Lautaro czy Jović (hehe), dlaczego?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8218514#comment-8218514
Brakuje nam moim zdaniem topowego lewego skrzydłowego i ofensywnego pomocnika:
Wymiana Dembele + dopłata na Neymara, powrót Coutinho i kadra wyglądać będzie bardzo dobrze. Można ewentualnie postarać się o młodego prawonożnego stopera jak Upamecano
BR: MATS, Neto
PO: Semedo, Roberto
PŚO: Pique, Todibo/Araujo/ktoś nowy
LŚO: Umtiti, Lenglet
LO: Alba, Firpo
ŚPD: Busquets/De Jong
ŚP: Arthur/De Jong/Alena
ŚPO: Coutinho/Puig/Alena
PS: Messi/Trincao
N: Suarez/Griezmann
LS: Neymar/Fati
0
Skoro w 7 meczach Puig dostał jakieś 90min to może problemem nie był trener, który na niego nie stawiał, a sam zawodnik, który jest po prostu przeciętny?
W kadrze brak ofensywnego pomocnika, jedynie Puig ma taki profil który ponoć lubi Setien a mimo to chłopak gra mało. Wiadomo, że w pomocy jest zbyt dużo zawodników, jednak uważam, że Riki dałby więcej z ławki gdy trzeba gonić wynik niż taki Rakitić.
26
Fajnie że jest Puig. Może Ernesto da mu szanse w końcówce zamiast Ivana, który zasłużenie zasiada jutro na trybunach
1
@Hubert98 Moim zdaniem kupno Lautaro to głupota mając takiego napastnika jak Griezmann.
Tu mój post na temat tego czy ten chłopak w ogóle pasuje do nas https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8218514#comment-8218514
Griezmann będzie dużo lepszym środkowym napastnikiem dla nas niż Lautaro, liczby mają podobne, a Francuz dużo bardziej tu pasuje.
Nam potrzeba skrzydłowego który da jakość na już i powinien to być Neymar/Sancho. Wtedy powiedzmy Ney lewe skrzydło, na 9 Suarez/Antek, prawe skrzydło Messi i w obwodzie Fati + Dembele
2
@Hubert98 Rakitić, Vidal, Coutinho moim zdaniem opuszczą klub. Możliwe jest też odejście takich zawodników jak Dembele/Griezmann/Todibo/Rafinha/Neto/Wague.
0
Która z formacji używana dotychczas przez Setiena jest według was najlepszą opcją? 3-5-2 z Fatim na wahadle i Roberto jako 3 stoper? 4-3-1-2 z Leo i Griezmannem na ataku, Ofensywnie ustawionym Vidalem i trójka pomocników? Czy 4-3-3 z Fatim na lewej stronie i Antkiem na 9?
0
@kamilo0066 Barkley, Bats..
0
@Midast zawsze gdy oglądałem Barce B to grał wyżej. Według transfermarkt w tym sezonie 20 meczy na skrzydle i 2 w środku pola. Pozdrawiam
0
@Mns21 myślę że to była ironia
0
@RosjaninBut https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8218514#comment-8218514
Tyle w temacie tego zawodnika w tym klubie.
2
@Lincolm nie obraź się, ale takie zakłady są głupie. Mało wygrywasz, dużo ryzykujesz
12
@LuisSalvano siostra Neymara to będzie dobre imię
0
@AnnaMarianna wypijam. A tak serio to standardowo winko czekoladki i wspólny wieczór
0
@Hiacynk mi on po prostu nie pasuje stylem gry do tego klubu. Napastnik dobry, ale nie do tego klubu. Patrz kilka postów niżej
12
Porównanie napastników Barcelony i Interu w grze piłką, pomijam sytuacje strzeleckie (statystyki jedynie z ligi)
Suarez
Asysty 7
Kontakty z piłką na mecz 36
Stworzone sytuację 3
Kluczowe podania na mecz 1.1
Podania celne na mecz 18.2
Dryblingi na mecz 1.1
Griezmann
Asysty 4
Kontakty z piłką na mecz 47.8
Stworzone sytuację 4
Kluczowe podania na mecz 1.1
Podania celne na mecz 29.9
Dryblingi na mecz 0.6
Lukaku
Asysty 2
Kontakty z piłką na mecz 34.7
Stworzone sytuację 5
Kluczowe podania na mecz 1.5
Podania celne na mecz 14.8
Dryblingi na mecz 0.7
Lautaro
Asysty 1
Kontakty z piłką na mecz 32.8
Stworzone sytuację 3
Kluczowe podania na mecz 0.9
Podania celne na mecz 8.2
Dryblingi na mecz 1.2
Argentyńczyk zdecydowanie najmniej bierze udział w grze drużyny, 8 podań na mecz? Dziś 0. Ostatnio dyskutowałem z innym użytkownikiem, że to typowy "kloc" Lukaku odwala za niego cała brudną robotę a Lautaro tylko spija śmietankę. Dla mnie nie będzie to lepsza opcja na środku ataku niż Griezmann. A na pewno nie za 111mln. Skończy jak Malcom, bo rywalizacji nie wygra ani z Suarezem ani z Griezmannem.
Dużym minusem dla mnie jest też to, że Lautaro gra jako drugi napastnik. On nigdy nie grał w 4-3-3 i mam duże wątpliwości czy odnajdzie się jaki jedyny środkowy napastnik w klubie w którym musisz cały czas być pod grą.
1
@amanter @Cobra303 Suarez i Griezmann chociaż podają :D
1
LR: "Lautaro idealne pasuje do Barcelony, świetny technicznie"
Lautaro w pierwszej połowie: udane dryblingi: 0, celne podania: 0
Trochę żartem bo mecz meczowi nierówny a gość jest świetny, ale nie dziś ;)
1
@Witekk10 strejlau
1
@Suzu @NGTRX @Chwytliwy to Inter Baku też ma nazwę zmienić?
Edit: chyba zmienił :D, jest jeszcze Inter Turku w lidze fińskiej
2
Collado chyba trochę odstawiony na boczny tor, szkoda
0
@ForcaMilosz ja w to nie gram od ponad roku więc mam gdzieś. Tak tylko mówię, że zasłużył bardziej niż De Jong.
0
@bartoszekkk jeśli nie odejdzie dwójka z trójki Dembele/Coutinho/Griezmann to nie będzie nas stać na transfer obu tych zawodników. Nie ma na to szans. Dembele nie odejdzie, jest zbyt uparty na ten klub, a inna sprawa że chętnych może być brak. Odejścia Griezmanna też raczej nie widzę. Jedynie Coutinho zapewne nas opuści, ale to też nie jest pewne bo Setien może zablokować ten transfer...