1

Jeśli Alba wypadł na dłużej to teraz ogromny plus dla Semedo, że potrafi grać też na lewej obronie.

6

Griezmann: już 2x więcej podań w 15 min niż Lautaro w całym ostatnim meczu
La Rambla: po co oni kupili tego Griezmanna jak on zupełnie do nas nie pasuje?
Griezmann: :O

0

Griezmanna już byście zjedli że tylko lobuje a nie wali na siłę ;D

0

@Volk w dzisiejszym meczu jest podwójnie zmobilizowany, ale fakt chłopak jest wyróżniającym się zawodnikiem w Getafe

0

Messi nawet jak stojąco potrafi dryblować

0

@asdfdsg albo ty mylisz Ofensywnego pomocnika z mediapuntą. Dla mnie ofensywnym pomocnikiem jest Iniesta, Isco czy David Silva i niekoniecznie ofensywny pomocnik musi grać tak jak np Ozil czy Messi. Nawet w unifikacji PZPN jest to zawarte jak poszczególne pozycje na boisku się dzieli.

Edit: i nie, ofensywny pomocnik nie gra tak wysoko jak skrzydłowi.

0

@asdfdsg w tej chwili nie gramy bo prócz młodego Puiga nie ma takiego pomocnika w drużynie. Nie jest powiedziane że nie będziemy grać w przyszłym sezonie. Znając Setiena raczej będziemy

0

Jaki jest sens wymienienie napastnika który od dobrych 6-7 lat gra na najwyższym poziomie na gościa który do nas nie pasuje i gra pierwszy dobry sezon w karierze? Mam nadzieję że do tego nie dojdzie a zarząd skupi się na pozyskaniu Neymara i pozbyciu się niepotrzebnych zawodników. Niech dadzą Setienowi popracować nad zawodnikami i ich forma a będzie dobrze bo kadra jest wystarczająco silna.
BR: Mats, Neto
PO: Semedo, Roberto
PŚO: Pique, Todibo/Araujo
LŚO: Lenglet, Umtiti
LO: Alba, Firpo
ŚPD: Busi, De Jong
ŚP: Arthur, De Jong
ŚPO: Coutinho/ktoś nowy, Alena/Puig
LS: Neymar, Fati
N: Suarez, Griezmann
PS: Messi, Trincao

Na dobrą sprawę trzeba pogonić Rakiticia, Vidala, Dembele i sprowadzić Neymara. Taka moja opinia na temat tej kadry. Dwóch zawodników na każdą pozycję + szkółka wystarczą. No chyba że Umtiti czy Coutinho będą chcieć odejść wtedy można się zainteresować takim Upamecano czy Thiago

1

@mesciak what? jako środkowy napastnik może grać Griezmann i uważam, że to lepsza opcja niż taki Lautaro czy Jović (hehe), dlaczego?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8218514#comment-8218514

Brakuje nam moim zdaniem topowego lewego skrzydłowego i ofensywnego pomocnika:
Wymiana Dembele + dopłata na Neymara, powrót Coutinho i kadra wyglądać będzie bardzo dobrze. Można ewentualnie postarać się o młodego prawonożnego stopera jak Upamecano
BR: MATS, Neto
PO: Semedo, Roberto
PŚO: Pique, Todibo/Araujo/ktoś nowy
LŚO: Umtiti, Lenglet
LO: Alba, Firpo
ŚPD: Busquets/De Jong
ŚP: Arthur/De Jong/Alena
ŚPO: Coutinho/Puig/Alena
PS: Messi/Trincao
N: Suarez/Griezmann
LS: Neymar/Fati

0

Skoro w 7 meczach Puig dostał jakieś 90min to może problemem nie był trener, który na niego nie stawiał, a sam zawodnik, który jest po prostu przeciętny?
W kadrze brak ofensywnego pomocnika, jedynie Puig ma taki profil który ponoć lubi Setien a mimo to chłopak gra mało. Wiadomo, że w pomocy jest zbyt dużo zawodników, jednak uważam, że Riki dałby więcej z ławki gdy trzeba gonić wynik niż taki Rakitić.

26

Fajnie że jest Puig. Może Ernesto da mu szanse w końcówce zamiast Ivana, który zasłużenie zasiada jutro na trybunach

1

@Hubert98 Moim zdaniem kupno Lautaro to głupota mając takiego napastnika jak Griezmann.
Tu mój post na temat tego czy ten chłopak w ogóle pasuje do nas https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8218514#comment-8218514

Griezmann będzie dużo lepszym środkowym napastnikiem dla nas niż Lautaro, liczby mają podobne, a Francuz dużo bardziej tu pasuje.
Nam potrzeba skrzydłowego który da jakość na już i powinien to być Neymar/Sancho. Wtedy powiedzmy Ney lewe skrzydło, na 9 Suarez/Antek, prawe skrzydło Messi i w obwodzie Fati + Dembele

2

@Hubert98 Rakitić, Vidal, Coutinho moim zdaniem opuszczą klub. Możliwe jest też odejście takich zawodników jak Dembele/Griezmann/Todibo/Rafinha/Neto/Wague.

0

Która z formacji używana dotychczas przez Setiena jest według was najlepszą opcją? 3-5-2 z Fatim na wahadle i Roberto jako 3 stoper? 4-3-1-2 z Leo i Griezmannem na ataku, Ofensywnie ustawionym Vidalem i trójka pomocników? Czy 4-3-3 z Fatim na lewej stronie i Antkiem na 9?

0

@kamilo0066 Barkley, Bats..

0

@Midast zawsze gdy oglądałem Barce B to grał wyżej. Według transfermarkt w tym sezonie 20 meczy na skrzydle i 2 w środku pola. Pozdrawiam

0

@Mns21 myślę że to była ironia

0

2

@Lincolm nie obraź się, ale takie zakłady są głupie. Mało wygrywasz, dużo ryzykujesz

12

@LuisSalvano siostra Neymara to będzie dobre imię

0

@AnnaMarianna wypijam. A tak serio to standardowo winko czekoladki i wspólny wieczór

0

@Hiacynk mi on po prostu nie pasuje stylem gry do tego klubu. Napastnik dobry, ale nie do tego klubu. Patrz kilka postów niżej

12

Porównanie napastników Barcelony i Interu w grze piłką, pomijam sytuacje strzeleckie (statystyki jedynie z ligi)

Suarez
Asysty 7
Kontakty z piłką na mecz 36
Stworzone sytuację 3
Kluczowe podania na mecz 1.1
Podania celne na mecz 18.2
Dryblingi na mecz 1.1

Griezmann
Asysty 4
Kontakty z piłką na mecz 47.8
Stworzone sytuację 4
Kluczowe podania na mecz 1.1
Podania celne na mecz 29.9
Dryblingi na mecz 0.6

Lukaku
Asysty 2
Kontakty z piłką na mecz 34.7
Stworzone sytuację 5
Kluczowe podania na mecz 1.5
Podania celne na mecz 14.8
Dryblingi na mecz 0.7

Lautaro
Asysty 1
Kontakty z piłką na mecz 32.8
Stworzone sytuację 3
Kluczowe podania na mecz 0.9
Podania celne na mecz 8.2
Dryblingi na mecz 1.2

Argentyńczyk zdecydowanie najmniej bierze udział w grze drużyny, 8 podań na mecz? Dziś 0. Ostatnio dyskutowałem z innym użytkownikiem, że to typowy "kloc" Lukaku odwala za niego cała brudną robotę a Lautaro tylko spija śmietankę. Dla mnie nie będzie to lepsza opcja na środku ataku niż Griezmann. A na pewno nie za 111mln. Skończy jak Malcom, bo rywalizacji nie wygra ani z Suarezem ani z Griezmannem.

Dużym minusem dla mnie jest też to, że Lautaro gra jako drugi napastnik. On nigdy nie grał w 4-3-3 i mam duże wątpliwości czy odnajdzie się jaki jedyny środkowy napastnik w klubie w którym musisz cały czas być pod grą.

1

@amanter @Cobra303 Suarez i Griezmann chociaż podają :D

1

LR: "Lautaro idealne pasuje do Barcelony, świetny technicznie"
Lautaro w pierwszej połowie: udane dryblingi: 0, celne podania: 0

Trochę żartem bo mecz meczowi nierówny a gość jest świetny, ale nie dziś ;)

1

@Witekk10 strejlau

1

@Suzu @NGTRX @Chwytliwy to Inter Baku też ma nazwę zmienić?

Edit: chyba zmienił :D, jest jeszcze Inter Turku w lidze fińskiej

2

Collado chyba trochę odstawiony na boczny tor, szkoda

0

@ForcaMilosz ja w to nie gram od ponad roku więc mam gdzieś. Tak tylko mówię, że zasłużył bardziej niż De Jong.

0

@bartoszekkk jeśli nie odejdzie dwójka z trójki Dembele/Coutinho/Griezmann to nie będzie nas stać na transfer obu tych zawodników. Nie ma na to szans. Dembele nie odejdzie, jest zbyt uparty na ten klub, a inna sprawa że chętnych może być brak. Odejścia Griezmanna też raczej nie widzę. Jedynie Coutinho zapewne nas opuści, ale to też nie jest pewne bo Setien może zablokować ten transfer...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?