messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele zostanie na kolejny sezon, nikt nie zapłaci za niego nawet 70mln a za mnie go nie sprzedadzą, dużo mówi się o Lautaro, o powrocie Neymara. Pytanie tylko skąd wziąć na to pieniążki? Operacja sprowadzenia Neymara i Lautaro to jakieś 270mln. Za Coutinho, Ivana i Vidala którzy klub raczej opuszczą można uzyskać maksymalnie połowę tej kwoty, a w gazetach przewija się jeszcze 120mln które mamy uzyskać że sprzedaży zawodników.
Albo wszyscy wiedzą tyle co nic, albo sam zarząd nie wie jaka ścieżką pójść.
Przyjdzie Trincao. Więc wychodzi na to, że w chwili obecnej nasz atak ma opierać się na 34, 33 latku, Griezmannie który wciąż nie może się wstrzelić w odpowiednie miejsce na boisku, połamanym cały sezon Dembele, 17 latku i niewiadomej z Portugalii.
Myślę że stać na przyjście jednego z dwójki Lautaro/Neymar i niestety ale bardziej brakuje nam lewego skrzydła niż środkowego napastnika. Na 9 może zagrać też Griezmann a atak Neymar - Griez - Messi nie wygląda źle. Lautaro może rok poczekać.
0
@norbi77 taktyk
22
Dograć sezon tym co jest, a w lato ruszyć po Lautaro i Neymara w miejsce Coutinho i Dembele
1
@KamQiX tak. Na oficjalnej platformie internetowej TVP mają być
0
@MesQueUnClub96 nie chcę mi się szukać, ziomek wrzucał rozpiskę na jednego ze sportowych grup na FB i jedyne mecze jakie pokazują na wszystkich kanałach to puchar Włoch. Oczywiście są to mimo wszystko ciekawsze mecze, ale patrząc ile TVP ma kanałów to wciąż śmieszny jest fakt, że żadnego z pucharu Hiszpanii nie pokażą :D
7
No i skończyły się transmisje pucharu Hiszpanii na kanałach TVP :D. Jedynie obejrzeć będzie można w internecie. Brawo, genialnie to rozegrali.
1
@fortunate_son no nie wiem, Sandro zgasł całkowicie po opuszczeniu Hiszpanii i od dłuższego czasu jest cieniem samego siebie, Patrick czy Munir nie są podstawowymi zawodnikami w swoich klubach. Adama ma pierwszy bardzo dobry sezon. Grimaldo gra genialnie od kilku lat, chyba on jedyny to obecnie poziom na miarę Barcy
1
@Commando i ktoś dziwi się że tacy piłkarze jak Xavi Simons czy Kubo poszli za jak największym kontraktem nie patrząc na sentymenty? Zbyt dużo zawodników w ich wieku zgasło, a kontrakt na milion euro rocznie podpisany na 5 lat ustawia ich do końca życia nawet jeśli kariery na miarę swoich umiejętności nie zrobią
1
Niegdyś wielka nadzieja La Masii Jean Marie Dongou właśnie podpisał kontrakt z fińskim klubem Fc Honka. No cóż, trzeba życzyć powodzenia i oby poszło mu lepiej niż również kiedyś grającym w szkółce Barcelony Etockowi, który zagrał tam całe 3 mecze.
Ktoś pamięta jeszcze takiego gracza jak Dongou?
2
@Gomess dla mnie top seriali co widać po avatarze. Oglądałem dwa razy, bo pierwszym razem wszedł prawie na raz, a drugi raz oglądałem wieczorami przy zgaszonym świetle i dobrym audio z napisami oczywiście :D
2
@Fourson Skoro możesz kupić przez internet w tej samej cenie i mieć z głowy to w czym problem?
0
@YouShouldListenToMe s20 5g Ultra ma kosztować ok. 6tyś więc już tak jest, że sporo osób może zabraknąć kasy po sprzedaży auta żeby go kupić :D
1
Chwilę temu napisałem: Nie no jeszcze Rakitic wchodzi :D dobrze że ma kilka minut bo pewnie mógłby walczyć z Roberto o miano najgorszego zawodnika. Antła chociaż asystę powinien mieć gdyby Messi nie zepsuł.
Jednak Ivan wciąż mnie zadziwia, prawie wyrównał z Roberto.
0
Nie no jeszcze Rakitic wchodzi :D dobrze że ma kilka minut bo pewnie mógłby walczyć z Roberto o miano najgorszego zawodnika. Antła chociaż asystę powinien mieć gdyby Messi nie zepsuł
6
Puig albo Fati za Roberto bo nie dość że gra słaby mecz, to drugą żółtą kartkę powinien zobaczyć już w pierwszej połowie
0
W czym Aleña jest gorszy od Rakiticia, że to młody Hiszpan musiał udać się na wypożyczenie w poszukiwaniu minut?
0
@ricardo0705 to chyba inne mecze oglądamy. Teraz przez słabą formę poszczególnych piłkarzy tracimy punkty. Ostatnio samobój Busiego, dziś ręką w polu karnym, która powinna być inaczej ułożona przy blokowaniu strzału i fatalna strata Vidala. Za Valdka fartownie strzelaliśmy bramki głównie za sprawą Messiego i Suareza. Teraz nawet Messi jest w słabej formie strzeleckiej (to podanie od Griezmanna musiała być bramka). Jest pressing, gramy dużo z pierwszej piłki, brakuje dobrej defensywy.
0
No to linia obrony "przyszłościowa". Nastarsi Semedo i Umtiti po 26 lat
3
20min meczu a Davies już 3 udane dryblingi - jako obrońca :O
4
@Ratamahatta nie ma to jak porównać 30letniego wtedy Pazdana do 18 latka który na lewej obronie w 13 meczach ma 5 asyst. Dodatkowo kręci jak chce w każdym meczu. Nominalnie grał w pomocy. Mam nadzieję że Wuja się nim zainteresuje bo w kadrze lewych obrońców brak
0
Gdyby Michał Karbownik był młodym Hiszpanem/Anglikiem/Niemcem to już interesowałby się nim wielkie kluby europejskie. Niesamowity chłopak, jedyny genialny technicznie młody Polak w ekstraklasie
14
Skład ASa zdecydowanie. Arthur musi brać, za duży potencjał do odgrywania marginalnej roli
4
Witam wszystkich w ten piękny sobotni poranek.
0
Ktoś wie co się stało z Oglądam La Liga na Facebooku? Nagle fanpage zniknął?! Usunęli czy FB blokuje?
0
@Ratamahatta wreszcie ktoś kto myśli podobnie do mnie. Dla mnie plan na przyszły sezon jest prosty, albo wraca Coutinho i gramy 4-3-3 z nim i Arthurem, De Jongiem/Busim, albo Coutinho odchodzi i gramy 4-2-3-1 z Leo na 10 i Dwoma skrzydłowymi. W pomocy 2 z trójki FDJ, Arthur i Busi
Edit: za Coutinho nożna wstawić innego ofensywnego pomocnika np Havertz, czy nawet Thiago
0
@masakrator05 nic nie jest zero-jedynkowe. Z jednej strony nie wyobrażam sobie by klasyfikować nienarodzone dzieci przez metodę i okoliczności zapłodnienia, z drugiej nie wyobrażam sobie tak młodej dziewczyny noszącej takie dziecko. Jedyna jasna sytuacja jest gdy ciąża zagraża życiu matki, czy w innym wypadku warto zabić nienarodzone dziecko dla lepszego samopoczucia matki? Nie wiem, nie mam zdania
1
@KamQiX tak. Ich napastnik Kodro jest reprezentantem Bośni i Hercegowiny, ale ma Baskijskie korzenie. Na tej samej zasadzie grał tam np. Laporte - reprezentant Francji
1
@MesQueUnaPelota moim zdaniem po prostu Setien chciał dać odpocząć komuś z dwójki Antek i Messi. Obaj od dobrych kilkunastu meczy grają każdy od początku (Messi odpuścił jeden mecz w pucharze z 3-cio ligowcem). A w ataku mamy tą dwójkę i Fatiego. Ktoś tam musiał zagrać, Roberto dał ostatnio dobrą zmianę więc postawił na niego z prawej strony
1
Każdy kibic przyzna mi rację.
Co nas nie zabije to nas wzmocni
8
Lenglet to bardzo dobry transfer. Patrząc na to jak gra Militao w Realu czy De Ligt w Juve to francuz był niesamowitą promocją