1

Czasem jeden zawodnik, brakujące ogniwo może odmienić oblicze drużyny. Brakuje tu Neymara i jego nieprzewidywalności, co by o nim nie mówić, to nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodził. Na lewym skrzydle mógłby śmigać Ney i Fati, na 9 Suarez i Griezmann, na prawym Messi i Trincao, a jest jeszcze Dembele. Mam nadzieję, że wstrzymają się z transferem Lautaro jeszcze rok na rzecz Brazylijczyka. Jest Antek który docelowo myślę, że był ściągany na 9, wciąż jest Luiz, który wyciska bardzo dobre statystyki. Niech skupia się na transferze Neymara, pomocnika który potrafi nakręcić akcje bliżej pola karnego przeciwnika (Cou?) I transferach z klubu zawodników których trzeba pożegnać.

Chętnie też bym zobaczył Leo na 10 za plecami Suareza/Antka i dwoma skrzydłowymi po bokach. Ubezpieczający z tyłu De Jong + Busi/Arthur. Znając Setiena i jego ostatnie eksperymenty może coś takiego ujrzę

0

@ViscaBarca123 Telles, Grimaldo, Theo, Angelino rynek lewych obrońców nie wygląda źle, gorzej z prawymi bo Ci do wyciągnięcia (Atal, Cancelo czy Pereiera) nie wyglądają dużo lepiej niż Emerson czy Semedo

1

@Danny Gaucho 2010 i 2012 co to była za Hiszpania.. Iker, Ramos, Pique, Puyol, David Silva, Xavi, Iniesta, Fabregas, Xabi Alonso, Busi, Villa, Torres...

No genialny skład, genialna ławka, a najlepiej świadczy o tym fakt, że rozchwytywany wtedy i chciany przez każdy klub na świecie Fabregas często musiał zaczynać na ławce rezerwowych. Ogólnie dla mnie Cesc to jeden z ulubionych piłkarzy, ale też niestety jeden z najbardziej zmarnowanych talentów. Oczywiście grał w Arsenalu, Barcy czy Chelsea i chyba każdy chciałby mieć taką karierę, ale potencjał miał na bycie jeszcze większym niż Xavi czy Iniesta, miał wszystko, wyszło słabo, a na pewno poniżej oczekiwań

0

Było już wiele wybieranych najlepszych jedenastek tutaj, a może czas wybrać 11 najlepszych rezerwowych? Mam na myśli zawodników którzy nigdy nie należeli do Once De Gala, a wkład w drużynę mieli ogromny. Ciężko mi będzie wybrać samemu więc może La Rambla pomoże? Ode mnie leci Adriano i Sylvinho na boki obrony, Keita na środek pola, Larsson na 9 i Eidur Gudjohnsen na skrzydełko, kto jeszcze dawał dużą jakość wchodząc z ławki lub do rotacji?

0

@Hiacynk no tak, bo bardzo mądra federacja niemiecka wstępnie zaplanowała ponowny start rozgrywek na początek maja więc kluby są zmuszone do wznawiania treningów - oczywiście nie są to treningi grupowe, zawodnicy trenują w parach z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

To samo ogłosiła Borussia, też mają na dniach wznowić treningi

0

@Hiacynk spokojnie, jak będą działać tak jak działają ostatnio to daje im 2 sezony a znów Inter będzie wiele znaczył w Europie. Conte potrafi wycisnąć z zawodników maksa, a mając blisko 200 mln na transfery po ewentualnej sprzedaży Icara i Lautaro - będzie miał ogromne pole do popisu

0

@Hiacynk Vieira, Vieri, Stanko, Chivu, Eto, Cambiasso, Cordoba.. dużo fajnych nazwisk w kilka lat się przewinęło

1

Sieeemanko! Czwartkowy poranku. Siemanko La Rambla, siemanko czarna kawa.

2

@michaleu klasa światowa zazwyczaj. Niżej nie ma sensu bo zbyt łatwo - czasem zmieniam na legendarny jak już jest skład topowy na świecie :P dużą część spotkań też symuluje z racji tego, że kariery jakie gram są raczej długoterminowe :D a przy dużej ilości gry offline - często się nudzi

3

@DanielOOL ja zawsze gram klubem z najniżeszej ligi Angielskiej i staram się zrobić z niego potęgę. Inny scenariusz to gra Bilbao, ściąganie samych zawodników z drużyn Baskijskich i wychowankowie

3

Sarabia i Gattuso na ławkach :D?

0

@Barcelona92 można. Transport prywatny z co drugim miejscem wolnym dotyczy pojazdów z ilością miejsc siedzących więcej niż 9. Np prywatne busy wożące ludzi do pracy/z miasta do miasta czy bus taxi. Nie dotyczy to samochodów osobowych

0

@Colon ode mnie Gilardino.

0

@BigVu kurła, śmiechłem :D

0

@tombard mam 26 lat i oglądam. Źle Ci z tym, mam na to wyj***ne. Lubię Gole, a Kubańczyk czy Don Kasjo mają do zaoferowanie też sportowe umiejętności. Resztę dla beki też zerknę.
Źle Ci z tym że jest federacja która organizuje walki karłów z wieszakami? Dla mnie spoko, można się pośmiać czasem, a czasem obejrzeć coś sportowo fajnego

0

Poleci ktoś jakąś bezpłatną stronę do torrentów? Albo jestem jakiś ułomny, albo tak się zestarzałem, że internet mnie przerasta i nie potrafię nic znaleźć. The pirate bay niestety nie ma

0

Zawodnik który nigdy nie grał w Barcy a macie do niego ogromny szacunek?
Dwa zdania dlaczego.

0

@vangoor moim zdaniem był elektryczny, ale też niedoceniany: szczególnie w ostatnich sezonach. Nie jest to poziom ter Stegena, ale VV złym bramkarzem nie był

0

@matirix20 ostatnio pomyślałem że fajnie byłoby zobaczyć takie ustawienie z Neymarem na lewej. Gryzi mógłby zamieniać się pozycjami z Leo. Kiedyś pamiętam jak z Cou zaraz po jego transferze zagraliśmy właśnie z Leo na 10, Dembele na prawej i Filipkiem na lewej. Nie wygraliśmy wtedy wysoko, ale pamiętam że był to jeden z najladniejszych spotkań w erze Ernesta

0

W rozgrywkach w Fifę La Ligi Lucas Perez właśnie strzelił bramkę sobą. Nas reprezentuje Sergi Roberto. Ciekawe czy wrzuci do pierwszego składu siebie czy Semedo :D

1

@Triv44 też uważam, że Dominik jest spoko, szczególnie jak nagrywał nietykalnych czy paczkę pandory.

0

@jacobFCB dzięki za opinie. Ktoś jeszcze się wypowie? Szczerze mówiąc gdzieś umknął mi temat tego gościa, szczególnie, że dopiero otwieram się na europejski HH.

0

Do fanów rapu:
Jak uważacie, PLK rzeczywiście czuje jakieś przywiązanie do Polski, mimo, że całe życie spędził we Francji. Czy jednak chce wyrobić sobie Fame na polskiej scenie HH?

4

@Kwiatek67 Corona.

0

Dobrze, że te mistrzostwa przełożyli - zdrowie ważniejsze. Ciekawy jestem jak dalej potoczy się sport, bo przełożenie ME nie rozwiązuje problemów z ligą. Dlaczego? Dużej ilości zawodników kończą się kontrakty z końcem czerwca, a co za tym idzie niektóre kluby nie będą miały kim dograć ligi (szczególnie dół tabeli). Dla przykładu Leganes: na 24 zawodników w kadrze aż 12 jest wypożyczonych a 2 kończą się kontrakty (w obu przypadkach z końcem czerwca), więc czysto teoretycznie z dniem 1 lipca mają 10 zawodników do gry jeśli wszyscy będą zdrowi, nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby mieli np. 4 lipca w sobote grać kolejkę ligową.

8

Jedno nawisko: TODIBO! Gość ma potencjał na topke na swojej pozycji, w Schalke ostatnie mecze miał genialne, Pique jeszcze sezon-dwa pogra, do tego czasu warto wprowadzać francuza powoli w jego miejsce, jest na to potencjał!

1

Ciekawe może być to okienko transferowe, zanosi się na duże straty finansowe tych największych klubów, więc myślę, że transfery powyżej 70-80mln będą raczej mało prawdopodobne.

0

@Popitek12 Zobacz jak stosunkowo wolno rozprzestrzenia się u nas to badziewie w porównaniu z resztą Europy (która z tym nie walczy). Wirus może zmutować na bardziej agresywną wersje, która będzie zagrożeniem dla każdego a nie tylko dla starszych i schorowanych. Wtedy też będziesz chciał wrócić do szkoły i olać temat? U mnie w mieście wpuszczają do aptek pojedynczo, przed mniejszymi marketami gdzie robię zakupy stoi jeden pracownik ze środkiem dezynfekującym ręce. Coś robią, przynajmniej spowolnimy tą plagę. Lepsze to niż koncerty i półmaratony w UK.

0

@Kettger tak, ale tej patologii jest więcej niż gdziekolwiek indziej

4

@Kettger to wejdź sobie na angielskojęzyczne fora Liverpoolu. Życzą Adrianowi śmierci, Jurgena wieszają bo przegrali. A o Simeone to już lepiej nie mówić. Nigdy nie widziałem tyle nienawiści, jadu i głupoty co u nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?