messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@l0Messini uznaliśmy, że najpierw trzeba mieć gdzie mieszkać. A druga sprawa to wciąż jesteśmy bardzo młodzi :D 26 lat wskoczy na kark dopiero.
2
@AdrianStoku No nie wiem gdzie szukałeś. Dla mnie to nie wydatek w błoto, jesteśmy razem prawie 10 lat, mieszkamy razem i po prostu tego chcemy. Liczę, że z tych 65 uda się odzyskać te 40 tyś. Jak stracę 25 uszczęśliwiając przy tym swoją kobietę - to dla tego uśmiechu warto :)
0
@Bykunn Zarówno ja jak i moja narzeczona mamy duże rodziny więc normalność. Nie byłem nigdy na weselu mniejszym niż 100 osób. Wiadomo że jak planujesz na 200 to przyjdzie jakieś 150
1
@capoN jak na 150 osób to uwzględniając wszystkie koszty z ubraniem się, kamerzystą, fotografem, dekotatorką, alko itd między 60 a 70tyś. Liczę jakieś 65
1
Kozak wiadomość dziś dla mnie. We wrześniu planowałem wesele na 150-200 osób więc ideolo. W weekendzik wypad nad morze i nie trzeba już nosić maseczek, no pięknie :D Wreszcie wróci trochę normalności i zejdzie stres związany z weselem.
0
No dobra, ale w obecnym sezonie 19/20 mogą jeszcze zagrać? Taki Coutinho mimo wszystko mógłby sie przydać na końcówkę, to samo Alena czy Rafa
1
Ivan, Vidal, Semedo, Firpo, Coutinho, Wague, Rafinha, Braithwait. Ich bym się pozbył bez żalu. Oczywiście to abstrakcja bo ciężko będzie ich wszystkich sprzedać za rozsądną kwotę, ale czysto teoretycznie można za nich uzyskać 200mln.
11
@RonnieVEB walić tą hierarchię, on powinien być conajmniej drugim kapitanem
1
@DLFCB wydaje mi się że ta gra BvB 3-4-2-1 służy Piszczowi. Nie widać przez to braków w szybkości, a jego gra na wyprzedzenie, krótkie krycie i czytanie gry wygląda jakby całą karierę grał na stoperze a nie na prawej obronie. Oby tak dalej
10
@Ratamahatta tak jak pisałem: Alba rozgrywa słabszy sezon niż Semedo i Roberto, ale ze względu na słabą konkurencję i sam fakt, że to Alba to nie jest krytykowany praktycznie nigdzie. Dla mnie transfer Grimaldo to obowiązek na to okienko. Wychowanek, Benfica nie będzie robić problemów gdy dostanie za niego te 30-35mln. A gracz skrojony by tu grać.
0
Jest jakaś liga spoza top5 i rodzimej ekstraklasy która śledzicie? Nie mówię tu o jakimś cotygodniowym oglądaniu meczy, bardziej o samym śledzeniu wydarzeń i rynku transferowego.
Ja osobiście jaram się Holenderską i Portugalską, ze względu na sympatię do Porto i Ajaxu czasem zerknę na jakiś szlagierowy mecz i śledzę ruchy transferowe w tej lidze. No i liga turecka, bardzo gorące derby i kto był w Turcji w dniu meczowym ten zapamięta ten klimat :) nie trzeba być na stadionie
5
A Rakiticia jeszcze nie wycenili?
0
Niby spoko bo pierwsza drużyna najważniejsza, jednak Barca B ma realne szanse powalczyć o awans, a nie sądzę by taki Araujo, Monchu czy Collado dostali szansę na grę
1
Jadę do Gdańska przejazdem w sobotę i może ktoś polecić jakąś dobrą knajpke gdzie będę mógł zjeść lub po prostu kupić na wynos sniadanko lub obiad?
3
@matirix20 4k jako kawaler na łape, 8-9k dla rodziny 3-osobowej
0
@AmigoBlancos on wykonywał karne i wolne czy jak? Bo Koeman miał młotek w nodze i strzelał dużo z gry i z wolnych, ale strzelić 2-cyfrówkę z głowy to trochę ciężko :D
3
@AmigoBlancos Sezon w którym Koeman strzelił 11 bramek a Hierro chyba 13. Tak, obaj grali jako stoperzy :D
0
@T_TG Todibo 25, Ivan + Vidal obstawiam też odejdą, tu można mówić o kwocie ok 30mln za obu, Coutinho 60-70, a jest jeszcze Firpo, Neto i Semedo.
Obstawiam dość duże czystki kadrowe w tym roku
11
@Mario96w ja wale klapkiem zawsze jak wejdzie mi do chałupy. Nienawidzę. Po dworzu jak chodzi to puszczam wolno, a tak śmierć na miejscu. Mogą śmiecie nie wchodzić na nieswój teren
0
@AmigoBlancos
1 b
2 b
3 b
4 a
5 b
6 b
7 a
8 c
9 b
10 b
1
@AmigoBlancos Urban lubił strzelać Realowi, jak Lewy :D
4
Semedo za De Sciglio, Pjanica i 25 baniek? Biere.
Portugalczyk nie chce podpisać nowego kontraktu a nie oszukujemy się nie jest niezastąpiony. Za niego można kupić Sergino Desta plus otrzymać bardzo dobrego rozgrywającego który pogra jeszcze 3-4 sezony i solidnego zmiennika na prawą obronę. Jeśli odejdzie Vidal i Rakitic to Pjanic bardzo się przyda, bo prócz Busiego nie będzie zawodnika w pomocy z doświadczeniem. A Bośniak prócz umiejętności to właśnie to doświadczenie może zapewnić. De Sciglio... Nie jestem przekonany, to średniak jak Firpo, ale zagra sezon, potem można go pogonić za kilka milionów euro a w jego miejsce za darmo wskoczy Emerson.
0
@messi564 Lautaro.
2
@messi564 Neymar.
0
Dembele 23 lata... To wciąż młody zawodnik, oby kontuzje go już nie trapiły.
Frankie, Arthur, Dembele, Fati, Lenglet, Umtiti, Semedo, MATS, Trincao, Coutinho, Alena, Puig, Griezmann, Emerson, Wague, Cucurella, Miranda, Firpo, Todibo itd.. to wciąż zawodnicy którzy mają przed sobą 5, 10, a niektórzy 15 lat grania. Oby Setiena poukładał tą układankę jak należy bo potencjał tego składu jest bardzo duży.
Nawiązując do wczorajszego podcastu jak uważacie, kogo Barcelona powinna ściągnąć w pierwszej kolejności?
Lautaro czy Neymara?
Dla mnie to ciężki wybór bo z jednej strony Lautaro to zawodnik jakich mało na rynku, idealna kopia Suareza, z drugiej strony Neymar zapewni jakość na skrzydle przez najbliższe 4-5 lat, jakiej nie zapewni nikt inny.
0
@Hiacynk świetna technika stworzyła z tego dzika bardzo dobrego pomocnika
pis, yoł
0
@FC1899Barca Mata też spoko, pojechał trochę w starym stylu, tak rapowano gdy on sam miał kilka lat. Tak jak go nie lubię to za tą szesnastkę szacun
1
@Fenelon Moim zdaniem Lautaro to już typowy transfer pod następce Luisa więc szczerze wątpię by obaj znajdywali się razem na boisku, a przynajmniej nie będzie to częste. Obstawiam rotacje między Luisem a Lautaro. Lewe skrzydło Dembele i Griezmann, prawe Messi i Trincao. Myślę, że Setien będzie chciał postawić na Coutinho w pomocy.
Chociaż osobiście oddałbym Grieza i Dembele w zamian za Neymara.
MSN w Once de Gala, Coutinho w pomocy i Trincao, Fati, Lautaro na ławce do rotacji byłoby idealnie. Niestety pewnie tego nie będzie i Setien będział miał ciężko ogarnąć te "puzzle" by zachować równowagę.
3
@Aaron10 różnie, czasem będziesz miał tam misje, czasem jest tam jakaś skrzynka czy inna rzecz do odkrycia. Ja sobie to przechodziłem "regionami". Zawsze pod koniec gry lubię mieć czystą mapę, a słabo się po skończeniu fabuły robi same dodatkowe rzeczy, więc odkrywałem świat między różnymi misjami. Ogólnie gierka kozak, jak nie grałeś to polecam Ci też Origins, ten klimat Egiptu wcale nie jest gorszy :)
Pod koniec roku Valhalla i patrząc, że znów między Odyssey a Valhalla będą 2 lata przerwy a nie rok, można spodziewać się kolejnego sztosu :)
0
@MichVeB też wolałbym, żeby odszedł Semedo niż Emerson który osobiście przypomina mi Maicona. Wartość Semedo też jest wyższa, a ze względu na jego staż w klubie dałby fajny zastrzyk dla budżety gdyż jego transfer jest już mocno zamortyzowany.