0

@BarcaInfo Ale 30 letniego już tak :D

0

@Konias4318 Tą wymianę zaakceptuje jedynie jeśli z klubu mają odejść Ivan i Vidal, wtedy faktycznie jeden doświadczony pomocnik prócz Busiego się przyda. Ale ani Vidal, ani Ivan nie odejdą z klubu, nie wierzę w to.

2

Rocznikowo
Pjanić 30
Rakitić 32
Busquets 32
Vidal 33
FDJ 23

Średnia wieku równo 30 lat.
Dobrze rokująca na przyszłość pomoc, no ale przecież klub nie ma problemów finansowych i za 2 lata będzie nas stać by wywalić 200 mln euro na 3 klasowych pomocników by miał kto grać z Frenkiem.

2

@FC1899Barca Brait po tym co zagrał ostatnio? Już wolę Gryzaka

1

Generalnie plotki są powielane. Jeden dziennikarz coś wrzuci i nagle parę minut później podaje to inne źródło, a wieczorem tak samo wychodzą informacje sprzeczne. Trzeba czekać do końca miesiąca, jeśli nie zamkną tej wymiany do końca tego miesiąca, to raczej temat upadnie. Oby.

1

Liczyłem chociaż, że Arthur sie nie ugnie. No szkoda, dramatycznie wyjdziemy na tej wymianie. Jeszcze rok.

0

@cat_r37 czyli tak samo jak Pjanić tylko Arthur nie bije stałych fragmentów

4

@cat_r37 zdajesz sobie sprawę też z tego, że Pjanic bije wszystkie rożne i wolne, a groźne dośrodkowania też zaliczane są jako kluczowe podania?

1

Dzięki Lech, jutro Legia może odskoczyć na 10 pkt, co na tym etapie już praktycznie gwarantuje mistrza. Pięknie :D

0

Oglądał ktoś Betis? Patrząc po ocenach i statystykach Emerson zagrał niezły mecz, a Alena dał dobra zmianę, prawda to?

0

No i koniec. Real tego nie odda, dziękuję, dobranoc

2

Gdzie są zmiany? Gdzie Fati i Puig? Wychodzimy ze średnią wieku pierwszej jedenastki 31 lat robiąc 2 zmiany do 83 minuty, bez pomocnika potrafiącego cokolwiek zdziałać w grze do przodu. Kapitalnie to wygląda

0

@Davvd bo nie zawsze może? Jak straci na wysokości link środkowej to zawodnik ma 1v1 z Pique

5

Alba i Semedo dziś najlepsi

0

Leo dziś irytuje trochę. Nie można mu odmówić chęci, ale wszystko próbuje przepchnąć na ścianę do Suareza albo Vidala. Tam jest Fernando, Diego Carlos i Kounde. To nie ma większego sensu

0

@tommyVERceti Real grając tym samym składem zdobył 3 LM z rzędu.

0

Fati, Griezmann i Arthur niech wejdą za Martina, Luisa i Vidala. Trzeba coś szybko zmienić bo nie wygląda to dobrze po przerwie

3

Co z tego że Ivan czy Luis odzyskali dziś kilka piłek w okolicach 25 metra jak nasze szybkie ataki po przechwycie to dramat

5

Suareza się nie fauluje jak Leo jest blisko :D

4

Alba, Semedo, Rakitic zagrali świetną pierwszą połowę. Dobrze że boczni obrońcy odstawili sobie Ocamposa i Navasa

0

Podoba mi się ten pressing, oby coś wcisnęli, ale ciężko bo Diego Carlos i Kounde to top 4, jak nie top3 para stoperów w lidze.

1

@FafitFCB po co jak wygląda to obiecajaco?

0

@soczeq my w tym meczu też gramy ładnie. Tamten Betis był ultraofensywny. Dużo strzelał dużo tracił, ale grali ładnie

0

Trzeba coś wcisnąć jak najszybciej bo Gonzalez Gonzalez może coś wydrukować, a Sevilla i stałymi fragmentami potrafi stworzyć zagrożenie w tym sezonie

1

@barcelonaLM i Albą

2

Suarez powoli wchodzi w swoje buty, Ivan dziś to bestia motorycznie i technicznie bo wszystko gra na 1-2 kontakty :O ogólnie kozak gramy, czyli skończy się remisem :D

8

Semedo, Alba i Lenglet to piłkarze którzy najbardziej na plus po kwarantannie. Obym nie przechwalił

0

Który klub osobiście wolicie Betis czy Sevilla? Dla mnie Verdiblancos zdecydowanie

0

Oscar Rodriguez to będzie kolejny po Raulu De Tomasie ligowy średniak którego Real pewnie opuchnie za jakieś 20mln. Świetnie potrafią sprzedać wychowanków. Morata, Llorente to najlepsze przykłady

0

@Hiacynk ostatnio oglądałem wywiad z Mioduskim i ten facet zaczyna rozumieć o co chodzi w futbolu. Widać to po Legii, prócz wyników zbudował nowoczesny kompleks szkoleniowo treningowy.
Mioduskim mówił to w kontekście Kapustki, ale chodzilo mniej więcej o to, że: byliśmy nim zainteresowani, ale nie było nas na niego stać, gdyby Bartek czy inni młodzi piłkarze przed transferem do dużego klubu przyszli do Legii na rok-dwa, żeby budować swoją markę w rozgrywkach europejskich, w przyszłości nie robilibyśmy im problemu z transferem do klubu, który zapewni im dalszy rozwój.
Czy w przyszłości Kapustka u nas zagra? Nie wiem, zobaczymy, był taki temat zeszłego lata, teraz przyszedł między innymi Wszolek i Luqinhas, ale wszystko jest możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?