6

Perez, Puig słabo dziś. Semedo i Griezmanna nie widać. Ivan w żółwim tempie ale coś rozgrywa. Jedyny który się stara to Fati, ale ciężko mu się przebić.

7

Jest Griezzie, Dembele, Messi, Fati i Perez. Dograć ten sezon do końca tym kim jest a w lato ruszyć po Lautaro i jak się uda to Neymara za Dembele/Cou

2

@ArdoFCB Jeśli chodzi o cenę do jakości to nic nie ma podjazdu do Xiaomi. Ja bym brał. Sam używam Mi A1 już drugi rok i wszystko śmiga bardzo dobrze, czysty Android robi swoje. Chociaż zastanawiam się nad wymianą na Mi9, bo ten całkowicie zamiata konkurencje w swoim przedziale cenowym.

20

AS'a trochę poniosło z tym Xavim, Iniestą i Busim w środku. Ernesto tak nie wystawi.

A nie, czekaj...

3

@notev 3-5-2 atakowaliśmy a broniliśmy 4-3-3 i co lewonozny Lenglet ma grać na prawej obronie gdy będziemy bronić pozycyjne? A Semedo na prawym skrzydle gdzie on nie wie jak się w polu karnym zachować? Bez sensu. Moim zdaniem ze skrzydłowym na prawym wahadle i nominalnym prawym obrońcy na trzecim stoperze wygląda to dużo lepiej, tylko Dembele w miejsce Fatiego

0

@Coutinho007 tylko jak atakowaliśmy to w 3-5-2 i jak sobie to wyobrażasz Griezmanna na prawej pomocy a Fati jako napastnik? O ile Fati na ataku spokojnie da rade, wydaje mi się to jego naturalne miejsce na boisku tak Antek przyklejony do prawej linii boiska zginie. Tak jako jeden z dwóch napastników miał wolną rękę do poruszania się

2

"Barcelona odwołała dzisiejsze treningi swoich zespołów młodzieżowych ze względu na pogodę i stan dróg. [@FCBmasia] "

Co to się wydarzyło na drogach w Barcelonie, że są tak słabo przejezdne? Śnieg spadł czy co?

4

@LoveValverde Nie widzę w tym nic złego, robi coś oryginalnego nie robiąc nikomu krzywdy. Jego życie jego sprawa. Chociaż chłop nie żyje jak reszta ludzi w smutnym jak p**da świecie.

4

Jaką formacją byśmy nie grali to wygląda na to, że miejsca w pomocy będą 3 i na chwilę obecną piąty w kolejce do grania po Busim, FDJ, Arthurze i Vidalu powinien być Puig. Ivan to jedyny piłkarz, który grał słabo za Ernesto i dziś. Wiem, że to jeden mecz, ale progress jaki dziś był widoczny w poruszaniu się naszych zawodników robi wrażenie, prócz właśnie Rakiticia. On wyglądał na niepasujący element tej układanki... Szkoda, bo osobiście szanuje tego gościa i czuję do niego duży sentyment, ale powinien pożegnać się z Camp Nou jeszcze tej zimy. Jest po prostu wypalony

5

Ogólnie nie lubię formacji z 3 stoperów. Ale to 3-5-2 w ataku przechodzące na 4-3-3 w obronie fajnie wygląda. Bardzo rozciąga to grę gdy Fati i Alba grają blisko linii i jest dużo więcej opcji przy takich autobusach jak dziś. W dodatku dwóch szybkich bocznych stoperów fajnie gra na wyprzedzenie (szczególnie Umtiti). Nie spodziewałem się takiej roli dla Roberto, na tą chwilę wygląda dobrze. Przydałoby się trochę więcej mobilności w pomocy bo o ile Busi dziś świetny i Vidal trzyma poziom to Ivan niestety wciąż odstaje, z De Lub Arthurem wyglądałoby to jeszcze lepiej

0

Roberto na stoperze jeszcze nie grał. Do dziś :D

1

Messi w pressingu. Można?

0

@BarcaInfo gdyby zrobić drużynę z zawodnikami którzy wielkiemu furory w Barcy nie zrobili ale mimo to umiejętności mają jak Rafa, Denis, Paco, Barta czy Deulofeu to spokojnie mogłaby ta drużyna bić się o 4 miejsce z Valencia i Sevillą. Fajnie byłoby zobaczyć taki Team :D

0

Spokojnie. Chłopak nawet murawy nie powąchał dobrze w La Liga. Jestem pewny że go w puści niezależnie od wyniku.

0

Jak Alenia dziś zagrał? Ktoś oglądał? Cieszy asysta Emersona. Najlepiej punktujący obrońca w lidze

1

@Encore patrząc na ich kadrę masz trochę rację. Prócz Saula i Oblaka nie ma tam obecnie zawodnika z absolutnego topu. Taki Koke, czy Gimenez w Sevilli czy Valencii byliby wzmocnieniem, w Barcelonie czy Realu tylko do rotacji. Mimo wszystko uważam, że za 200mln które wydali na Lemara i Felixa mogli zrobić dużo lepsze wzmocnienia. Pomijając kwoty za Diego Costę czy Morate, a 40mln wydane na wciąż rezerwowego Marcosa Llorente to transfer na poziomie Gomesa. Dalo się to lepiej rozegrać Cholo, dużo lepiej.

0

Nieźle Cherki szaleje. Patrząc jakie sumy ostatnio płaci się za 17-sto Latków z Brazylii czy Felixa, to grając tak dalej chłopak może długo w Lyonie nie pograć. Zaraz ktoś sypnie ofertę nie do odrzucenia

1

@ollo0 kpina. Włocha nikt nie chce bo ma wysoki kontrakt i ostatnio jest zupełnie bez formy więc chcą go wcisnąć do Barcy. Gdzie on miałby grać? Ani to wybitny skrzydłowy, ani ofensywny pomocnik

1

@Nano22 a swoją drogą jak masz dobry makaron to wystarczy doprawić go Pesto bazyliowym/oliwą z oliwek, dorzucić garść suszonych pomidorów i na górę starty ser. Pycha, tylko dużo zależy od jakości makaronu

8

@Nano22 makaron z grzybami i szpiankiem doprawiony czosnkiem.

1

@BarcaInfo Semedo za Ivana, Roberto do pomocy i ogień :D

2

@catalanian09 Przecież redakcja tylko tłumaczy okładki 1:1. Skoro Mundo napisało tak na okładce, to czemu akurat tego fragmentu mają nie przetłumaczyć?

0

@DonAndresFCB dzień nóg nie ma litości, to pamiętam, nie da się zapomnieć zakwasów na nogach jak trzeba wejść na 4 piętro :D ale na górnych partiach nigdy nie miałem takiego kwasu

6

Kurła kumpel robi sobie challenge: 100 pompek dziennie przez miesiąc (kilka serii po 10-20pompek z przerwą 1min między seriami). Mówię sobie: a spróbuję, czemu nie. Zrobiłem wczoraj tą stówkę w jakieś 6-7serii. Dziś nie mogę unieść ręki. Chodziło się kiedyś trochę na siłownię, ale takich zakwasów nigdy nie miałem. Czuje się staro :D

Polecam La Rambli, ja się nie poddaje i zaraz nawalam pompki mimo zakwasów.

0

@Albus54 Czasem właśnie nie wyleciał? Kike chyba wziął kogoś "od siebie"

0

@MesQueUnClub_87 co do definicji pola się zgadzam, mam podobnie. Wychodząc z domu idzie się na dwór/na podwórko - oba poprawne i każdy wie o co chodzi. Mazowieckie

2

http://www.strefa-beki.pl/img.php?id=36091#

A u was jak się mówi: na pole czy na dwór?
#TeamDwór

2

@Avada Kedavra dostawca jedzenia i kurier zostawiam zawsze końcówkę jeśli płacę gotówką, czasem jest to 1zł, czasem 8, biorę od nich tylko papierki :D #WalićBiedę

2

@Fake69 ten trening przed meczem nie będzie zbyt wymagający. Zapewne dużo luźnych ćwiczeń z piłką plus ewentualne korekty taktyczne

1

@masq jeszcze nie wiadomo. Niby wczoraj trenował na pełnych obrotach ale nie było informacji i zielonym świetle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?