messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
W strzałach 0-8 :D przecież to dramat
0
@FCB24 spokojnie. Stare wygi Ivan, Vidal i Busi długo nie pograją. Pomoc złożona z FDJ, Arthura i Puiga/Aleni/Thiago(?) Będzie mega kreatywna
5
Leo dobrze w mecz wszedł. Nie dać sobie strzelić głupio bramki a coś wpadnie
2
@Leooo obrona i atak na podobnym poziomie, ale nasza pomoc w tamtych klasykach robiła ogromną różnicę. Mimo, że Real miał mocną tą formację, to mimo wszystko nie miał podejścia
0
@Tomek54321 Raczej nie ma na to szans. Carles zagrał ledwo ponad 100 minut w tym sezonie, więc wątpię w jego grę w klasyku od pierwszej minuty.
2
Martwi mnie trochę sytuacja z Arthurem. Z nim w drugiej linii byłbym dużo spokojniejszy o dzisiejszy mecz. Jak dalej ma to tak wyglądać, to za Vidala i Rakiticia warto zastanowić się nad sprowadzeniem zawodnika pokroju Thiago, lub zostawić Alenię w pierwszym składzie i dołączyć Puiga.
Ciężko będzie dzisiaj zdominować mecz z drugą linią złożoną z Busiego, Ivana i Frenkiego, o ile o ostatniego można być spokojnym, tak z mobilnością Ivana i motoryką Sergio, przy takim bardzo dobrze dysponowanym ostatnio Casemiro, Kroosie i świetnym Valverde możemy mieć za mało jakości w drugiej linii, szczególnie, że według prasy Zidane chce wyjść czwórką pomocników, dorzucając Modricia do wyżej wymienionej trójki.
0
Mam nadzieję, że Arthur na klasyk wróci do pierwszego składu
8
Rewelacyjny jest ten chłopak w tym sezonie
5
@Gaucho Havertz to typowa 10, zawodnik świetny ale obecnie niepotrzebny. Barcelona gra ustawieniem gdzie nie ma miejsca dla takiego zawodnika, a gdyby było, to może tam grać Griezmann, Messi czy Coutinho. Fabian natomiast zagra na każdej pozycji w pomocy, chociaż nominalnie to typowy środkowy pomocnik z bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, niezłą motoryką, świetną techniką i bardzo dobrze ułożoną lewą nogą. Jego bym widział w miejsce Rakiticia i Vidala. Fabian lub Thiago byliby fajnym uzupełnieniem Arthura i De Jonga.
7
@Midast miałem odpuścić sobie ten komentarz, ale cóż. Real w lepszej formie to mocna przesada. Ostatnio jest u nas poprawa. Po drugie: chcesz bronić się przed Realem na własnym stadionie, Realem bez Bale i Hazarda, bo dwóch młodych brazoli strzeliło po bramce jakiejś drużynie z Belgii?!
Roberto i Alba są w stanie wyłączyć ich w POJEDYNKE, najgroźniejszy z Realu będzie Benzema, no i środek pola gdzie Kroos, Valverde i Casemiro są w dobrej formie, dlatego Busi, Arthur/Ivan i De Jong powini skupić się na środku a nie odrywać rolę bocznych pomocników w 4-4-2. Zresztą z umiejętnościami gry w obronie Antka można przechodzić bez problemu z 4-3-3 w ataku na 4-4-2 w obronie przesuwając całą drugą linię do prawej strony i cofając Griezmanna na pozycje lewego pomocnika, tak zazwyczaj gramy więc w czym problem? Po co ograniczać się w ataku archaicznym 4-4-2 skoro można bronić w ten sposób jednocześnie atakując 4-3-3
Z brakiem gry w obronie Suareza Cię poniosło, bo Luis bardzo aktywnie uczestniczy w pressingu, a zwłaszcza w klasykach gdzie rozgrywa swoje najlepsze mecze i zawsze walczy na 110%
0
@MarioVeB! Towarzyskie się nie liczą :D
0
Ja najbardziej bym się cieszył z Napoli. Dawno z nimi nie graliśmy. Chelsea czy Spurs też spoko, dowalić Mourinho zawsze na propsie, a Chelsea gra pod wodzą Franka fajną piłkę to i mecz ciekawy. Atalante przeżyje, byle nie Lyon. Nie dość że graliśmy z nimi rok temu, to z całym szacunkiem, ale nie mają podjazdu żeby cokolwiek ugrać. Chyba, że wystrzelą z formą na wiosnę, ale na to się nie zanosi
4
@Coutinho007 najlepszy LO młodego pokolenia moim zdaniem. Przychodził jako skrzydłowy więc walory ofensywne ma, do tego warunki i szybkość mega.
1
@Gaucho 3x tak. Za Ivana i Vidala. FDJ - Arthur - Thiago ale by piła chodziła. A ja ławce Puig, Busi i Alenia
13
@BarcaInfo Idealnie. Lepszego miejsca nie ma
0
#Tiki-Taka
Czyli jeśli Lautaro będzie chciał odejść, to Inter jest gotowy usiąść do negocjacji, nice :)
2
@Coutinho007 Właśnie Getafe byłoby idealne, grają 4-4-2 a Alenia może z powodzeniem grać zarówno jako środkowy jak i prawy pomocnik, do tego w Getafe z całą pewnością poprawią jego grę w defensywie, co chyba jest jego najsłabszym punktem
1
@Mroziu Puig grał w niedzielę mecz w Barcy B, dostanie swoje szanse w pucharze. Ja liczę, że odejdzie ktoś z pary Ivan/Vidal i Alenia na wypożyczenie. Alenia obecnie to pierwszy skład w 3/4 drużyn w La Liga, więc na tym skorzysta, a dzięki temu Puig złapie swoje minuty w drugiej części sezonu. Dobrze byłoby odskoczyć trochę od Realu to i presją mniejsza na Ernesto co do wyników zrobi swoje
1
@MesQueUnClub_87 ja też ich nie śledzę, wczoraj po prostu zostawiłem TV na tym samym programie gdy pakowałem się do pracy i leciało studio. Masakra, to samo w przerwie meczu.
0
@Avada Kedavra ja osobiście chciałbym Napoli, dawno z nimi nie graliśmy.
6
Poziom polskich "ekspertów" w studio osiągnął już dramatycznie niski poziom (poza paroma wyjątkami). Wczoraj jakiś pajac po meczu słabo ocenił grę Todibo, który moim zdaniem był obok Aleni i Lautaro najlepszy na boisku. Genialnie wyprowadzał piłkę, robi to najlepiej z wszystkich naszych stoperów, szybki, silny i dobry w powietrzu. Jedynie początek meczu miał średni, później bardzo dobrze.
No i jeszcze te opinie, że zawinił przy bramce.. niby jak? Lautaro wzorowo zastawiał piłkę, jedyne co mógł zrobić Todibo to nie dać mu się obrócić co zrobił, nie faulował i słusznie bo było to tuż przed polem karnym. A że zamiast Umtitiego i Lengleta którzy powinni podwoić w tej sytuacji podbiegł jedynie Lukaku to nie wina młodego, a jego starszych kolegów.
Tu link do najlepszych zagrań wrzucony na jedną z grupek na FB
https://www.facebook.com/groups/307224596507702/permalink/571743913389101/
0
Ależ Sofascore dziś trolluje, najpierw pokazali gola Lukaku na 1-0 i później korekta, teraz to samo
20
Alenia to przekot dziś.
0
@Cobra303 Arthur i De Jong z tyłu. Przed nimi Griezmann na 10.
2
@Volk zeszła mu. Pewnie 9 na 10 takich piłek by skończył, to była ta jedna..
0
Owszem, Inter mógł strzelić 2-3 bramki. Ale i tak nie gramy źle. Najbardziej zaskoczył mnie Alenia. Super gra, daje jakość w wyprowadzeniu piłki jak i w obronie. Todibo po średnim początku też na plus
1
I ten Alenia ustawiony za plecami Vidala :D
4
@draxidox nie obrażaj Salzburga
2
Perez może być "drugim Pedro". Większej kariery mu nie wróżę, bo trochę technicznie jest ograniczony, ale jeśli zrobi karierę podobnej do tej Pedro, będę mega szczęśliwy, bo gość ma potencjał
2
Uwielbiam hiszpańską i włoską piłkę. Futbol tam ma swój specyficzny klimat. Sam język, stadiony, wolny, ale techniczny futbol sprawia, że dużo bardziej wolę piłkę hiszpańską i włoską niż angielską i niemiecką. Byłem już na 2 meczach we Włoszech i 4 w Hiszpanii (wszystkie na Camp Nou). Jeszcze w życiu trzeba się przejechać na derby Argentyny i będę szczęśliwy :D