messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona to idealny klub dla takiego ter Stegena. Obok Realu jedyny klub z absolutnego topu, który doprowadza do tyłu sytuacji pod swoją bramką. Masakra
0
@Colon Matero Palo Santo Diego
0
@Azi Dzięki! Nie wygląda to tak źle
0
ma ktoś może wyniki meczów z ostatnich 2-3 sezonów w których nie grał Leo? Ręcznie nie chce mi się szukać a filtrowania nie można nigdzie ustawić.
0
@SinMistico Wiadomo o co chodzi :D
0
Pressing level Pep Guardiola i jego 5 sekund. Oby tak dalej
0
Co do Aleni i postu z Tiki Taki. Opcja sprzedaży z wykupem wydaje się najlepszą. Nawet gdyby opcja odkupu miała być 2x większą niż kwota za jaką odejdzie. W tej chwili on i Ivan to piąte koła u wozu w pomocy. Arthur, De Jong, Busi, Vidal i Roberto są wyżej w hierarchii. 5 zawodników + Puig na doskok (a od przyszłego sezonu na stałe) wygląda bardzo dobrze. Definitywny transfer Ivana i sprzedaż Carlesa (jak się uda to z wykupem) i jestem zadowolony. Koniec z wypożyczeniami zawodników którzy "może wypalą" skoro nie potrafi sobie wywalczyć grą więcej minut to dużo większe prawdopodobieństwo, że skończy jak Rafa i Denis a nie jak Arthur, a dodatkowe środki na podreperowanie napiętego budżetu się przydadzą. A może w Spurs wypali jak Cesc w Arsenalu?
0
@MacieG graliśmy tak jak jeszcze był Cou, wtedy Cou grał na lewej pomocy, Ousmane na prawej i Leo na 10, czasem Cou na 10, Ous na lewej i Leo z prawej. @ViscaBarca123 Dla mnie to byłby świetny pomysł, De Jong i Arthur Dają świetną stabilizację z tyłu i wyprowadzenie piłki, ale brak typowego ofensywnego pomocnika - Griezmann lub Messi na tej pozycji to potwory
3
@Bernard777 Ja wolę BvB - Inter. Te dwa najbliższe mecze w dużej mierze zadecydują która z tych drużyn wyjdzie z grupy (jeśli my nie damy ciała). Inter Conte to potwór, BvB w tym sezonie troche słabiej, ale to wciąż lepsza drużyna niż Chelsea, czy Ajax
2
@Hubert102 zależy też w której jesteś lidze, ja robiłem zadania w lidze 5 i 6, jeśli jesteś w wyższych ligach to będzie ciężko je zrobić, chyba, że miałeś farta i trafiłeś kilka bardzo dobrych kart
2
@Hubert102 ja zadania Online (wygraj 3-mecze itd) zrobiłem w dwa wieczory (łącznie może z 5-6h). Dwa zadania postępowe zrobiły mi sie "same" w międzyczasie. Zostały mi zadania offline ze Squad Battles. Nie przewiduje tu większych problemów, myslę, że ogarnę w jeden wieczór. 10h grania za 12 swapów (czyli np Roberto Carlos), dla mnie warto. chociaż osobiście zbieram na Ferdinanda lub Ballacka
4
@Vahn kiedyś byłem na diecie, tzw. Tłuszczowce. Mogłem jeść wszystko prócz węgli (cukry, makarony, ziemniaki, owoce, większość warzyw itd) ale za to dowolną ilość tłuszczy i białka. Na śniadanie słoik majonezu i gotowane jajka, na obiad stejki i kotlety, na kolacje jajecznica/opór jajek sadzonych - tak przez kilka tygodni (nawet jednej kromki chleba nie zjadłem) i schudłem 8kg, polecam
0
@MiczenS Piterem gralem (najtańsza ikona) i szczerze to poziom niżej od najlepszych złotych bramkarzy. Nesta 70 tempa dając mu styl gry cień ma ponad 80 a reszta statystyk kozak. Ferdek fajne staty i sylwetka, ale umiejętności obronne zostają dużo do życzenia.
0
@Bamek94 zależy w jakiej formacji. Ja gram 4-2-3-1 wąsko. na tego środkowego ŚPO taki Eriksen jako-tako, ale osobiście wolałbym dać tam Firmino
1
FIFA 20
Na jakie Ikony La Rambla poluje z Icon Swapów? Ja celuje w Ballack + Nesta lub Ferdinand + Guardiola
0
@Bamek94 Marcus. Zdecydowanie
6
@catluck Gibraltar przez 7 lat wygrał 4 mecze, San marino przez 29 lat wygrało 1
0
Gra ktoś w Europe Universalis IV? Jaki kraj polecacie do wstępnych rozgrywek by nauczyć się mechaniki gry? Imperium Osmańskie? Kastylia? Francja?
1
@masq Zgadzam się. Churchill był przeciętny w tym serialu, a szkoda bo gra aktorska stoi na najwyższym poziomie. Klimat jaki zrobili Luca, Alfie i bracia Shelby jest wybitnie dobry
0
[SPOILER] Peaky Blinders
Was też irytuje ta nieskończona sprawa między Michaelem a Tommym? Po pierwsze nie spodziewałem się tego po Grayu, po drugie czekać rok na rozwiązanie tej sytuacji i jak dalej się to potoczy.. Masakra, zdecydowanie za krótki ten sezon, jak na przewijające się wątki. No i ponoć ma pojawic się znana postać historyczna w przyszłym sezonie. Kogo obstawiacie? Hitler? Mussolini już był wspomniany w tym sezonie
0
@catluck Vidal że stylem gry myśliwy to bestia. Czyści wszystko a każdy strzał to bramką
4
Semedo powinien grać, grać i jeszcze raz grać. Jest w formie i to widać. Nigdy nie będzie Danim, ale wciąż może być topowym PO. To samo tyczy się Arthura, ten chłopak wraz z De Jongiem powinni grać od pierwszych minut w każdym meczu, rotowani powinni być tylko do odpoczynku.
2
@BigShaq Vitolo zrobił już mały krok do przodu, widać znaczną poprawę. Correa myślę, że już pewnego poziomu nie przeskoczy. Dla mnie największym rozczarowaniem jest Lemar, przecież ten gość w Monaco to był talent większy niż Bernardo Silva, a nie tylko zatrzymał, ale i cofnął się w rozwoju. Do tej listy dodam od siebie Morate - w Juve i Realu prezentował się znacznie lepiej niż teraz.
0
Ciekawi mnie jak wyglądała by gra w ustawieniu jak z końcówki meczu z Interem (cofnięty Frenkie i Arthur, przed nimi Vidal) gdyby w miejscu Vidala był Griezmann? Gry w obronie i wybiegania nie można mu odmówić, a w kreacji chyba najlepszy w lidze zaraz po Messim
0
@szoch6 Ja gram i w Fifę i w PES-a od kilku lat, jestem ogólnie fanem wszystkich gier i gram gdy tylko mam wolną chwilę ( mam w domu Xbox'a, PS4 i Gameingowego laptopa którego zabieram do pracy :D ). Właśnie na nim gram w PES'a i szczerze - wolę fifę, głownie ze względu na tryby online które w produkcji Konami są 10 lat do tyłu.
1
@barteq Mówił, że każdy chciałby grać więcej, ale to trener ustala skład i da z siebie 100%. Jest różnica w tonie wypowiedzi z porównaniem do "Chchiałbym grać, a nie tylko spacerować po mieście". Ivan wypowiedział się, jakby jeszcze w tym sezonie na murawe nie wyszedł
0
@szoch6 to chyba grasz w zupełnie inną grę, bo akurat sztuczki w 20 są bardzo znerfione, w 19 czy 18 były bardzo mocne, teraz większość robi się balansem ciała i małymi ruchami. To chyba logiczne, że szybkość jest ważna szczególnie na bokach boiska, tak jest też w rzeczywistości więc? Ja po bokach i na napastniku mam Mendyego, Semedo, Dembele, Comana i Bale, ale w środku gram Vidalem i Arthurem, Fekirem, w obronie Umtiti i Jimenez, to nie są jakieś demony prędkości i nie mam żadnego problemu by odeprzeć kontrę, wystarczy dobrze przewidzieć ruch przeciwnika i odpowiednio szybko przełączyć się na obrońce. Jeśli chcesz ustawić na boku Marcelo czy Roberto to logiczne że ciężko będzie Ci zatrzymać Neymara czy Bale, ale przecież tak jest też w rzeczywistości więc nie rozumiem o co chodzi? Umtiti wolniejszy od Inakiego Williamsa o 25 punktów gasi go jak peta bez problemu
4
@Ratamahatta może dlatego, że on sam nie chciał odchodzić, albo nikt nie chciał zapłacić za niego odpowiedniej gotówki? W tych czasach ciężko sprzedać samochód za 30 tyś, a Ty myślisz, że piłkarz po 30-stce sprzeda się " od zaraz"
15
Zgadzam się z Mathew86 i MXFCB. Vidal jakoś nigdy nie płakał gdy był tylko zmiennikiem. Albo pracujesz i pokazujesz na boisku, że jednak możesz dać więcej niż reszta, albo akceptujesz role zmiennika i nie płaczesz o to w mediach. Vidal nie miał z tym problemu i w tej chwili albo będzie wychodził od 1 minuty, albo będzie pierwszym zawodnikiem do wejścia z pomocy.
Pamiętam jego wypowiedz o De Jongu, że miejsce w pierwszym składzie jest już zajęte - Ivan to teraz gruby kocur, który myśli, że należy mu się gra jak psu buda.
3
Jego obecna rola w tym klubie powinna ograniczyć się do roli zmiennika, aż do stycznia kiedy to powinien odejść. Busi - De Jong - Arthur lub De Jong - Arthur - Vidal wygląda dużo, dużo lepiej. Dwójka młodych jest nie do ruszenia w tej chwili, Busi i Vidal przy tej dwójce mogą pokazać pełnie możliwości, zaryzykuje stwierdzenie, że Roberto swoją mobilnością i bardziej ryzykowną grą niż Ivan daje od Chorwata więcej. Powinien odejść w zimie, w takim Interze, United czy Chelsea miałby pewny 1 skład, u nas już się wypalił i nie pasuje swoją charakterystyką gry do reszty - no, chyba że jako defensywny pomocnik, ale tam De Jong wygląda dużo lepiej niż Ivan, a Busi jest nie do ruszenia