messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po takim meczu jak w weekend, dziś po prostu trzeba zamieść rywala jak ostatnio City 8-0. Chciałbym zobaczyć Barce w ustawieniu w jakim gra Brazylia/Ajax - 4-2-3-1 gdzie ofensywa złożona będzie z Arthura, De Jonga, Griezmanna, Leo, Ansu i Luisa. Arthur i Frenkie na swoich ulubionych pozycjach, Leo na 10, pracuś Antek i młody Fati. Ernest - chociaż jeden mecz!
0
Użytkownicy PS4:
Da się wcześniej pobrać Fife na EA Access? Wiem, że na xboxie jest taka opcja, że pobierasz, ale jeszcze nie możesz grać. Jak to wygląda na PS4? Bo albo jestem ślepy i nie mogę tego znalźć, albo nie można.
0
@dominik127pl na gmailu nie ma problemu, logowalem sie na 5 kontach i wszystkie maile dostałem
1
No kto by się spodziewał? Skoro Roberto ma być pomocnikiem to Alenia musi odejść na wypożyczenie, a Ivan do innego klubu. FDJ, Arthur, Vidal, Roberto, Busi i młody Puig na 3 miejsca w pomocy to wystarczająco
2
Możecie odpalić aplikacje EA Access na PS4? Ja chce odpalić i wyskakuje mi błąd.
3
@MasterOne Xavi pijany? Najlepszym piłkarzem na świecie zostanie najpiękniejszy Inaki Williams
1
Jak to jest z tym EA Access? Po prostu kupuje EA Access za 15 zł i mogę sobie pyknąć 10h w Fifę nie mając jej kupionej?
0
@Szklaner Ale jednak pomoc która robi średnio 11km w meczu musi z kimś odpocząć, wtedy będzie czas dla Alenii i Puiga, bo jednak po coś w tej kadrze są więc logiczne, że jeśli De Jong ma usiąść kosztem Alenii to w meczu z Mallorca czy Valladoid a nie Valencią czy Atletico. Więc z teoretycznie słabszymi, to piłka nie Fifa, Deal with it
0
@escarabajo nie był to jego wybitny mecz, nie zagrał tak dobrze jak z Valencią, ale moim zdaniem zagrał przyzwoicie. Zdecydowanie lepiej niż Ivan
0
@MesQueUnClub_87 Spokojnie, wróci Leo do formy, wróci Dembele po kontuzji i będzie zdecydowanie więcej możliwości w ataku. Antek na lewym skrzydłe nie da tyle co Neymar czy Hazard, ale da dużo kilometrów wybieganych w grze obronnej i nienaganne wyprowadzenie akcji, kwestia zgrania ataku który w tym sezonie jeszcze nie miał okazji zagrać w podstawowym ustawieniu
0
Po ostatnich dwóch meczach nasuwa się prosty wniosek: Busi, Arthur i De Jong to powinna być Once de Gala na ten sezon, pomoc to jedyna formacja która ostatnio funkcjonuje naprawdę dobrze (kur, WRESZCIE!). Kolejno w hierarchii pomocników powinni być: Roberto, Vidal i Ivan/Alenia. Roberto od początku daje więcej mobilności niż Arturo, Vidal natomiast ze swoją agresją i zaangażowaniem na końcówki jest wręcz genialny. Alenia niech dostanie swoje minuty w lidze z łatwiejszymi rywalami. Jeśli chodzi o Ivana.. no cóż, jeśli forma się nie poprawi nie widze innej opcji niż transfer w zimie. Jest też Puig który pewnie dostanie swoje szansy w pucharze i może w lidze przy jakiejś kontuzji.. Dla mnie to kolejny plus ewentualnego odejścia Ivana - zwolni miejsce w kadrze która w pomocy jest zdecydowanie zbyt licznie obsadzona
3
@VamosRakieta Vamos Barca! Vamos Valverde! Valmos Rakieta!
0
Kogo obstawiacie do trybun w jutrzejszym meczu?
Pewniakami moim zdaniem są Neto/Pena, Wague i Alenia - dwóch bramkarzy na ławce to za dużo, Alenia i Wague pewnie ustąpią miejsca bardziej doświadczonym, a sami dostaną szansę w łatwiejszym meczu. Ale tutaj jeszcze jeden zawodnik będzie musiał usiąść na trybunie. Jeśli Leo będzie mógł grać to w ataku będą Griezmann, Suarez, Perez, Fati, Messi - 5 zawodników na 3 pozycje - moim zdaniem optymalnie. W obronie jest 3 stoperów, dwóch LO, jeden PO (Semedo) + Roberto który też może tam grać. Wydaje się, że największy ścisk w pomocy i to któryś z pomocników będzie musiał usiąść na trybunach jeśli Messi dostanie pozwolenie na gre. Obstawiam Ivana/Vidala.
24
@xofcbxo mają jakąś sztamę czy coś, że akurat w tym meczu tak jest? Fajna inicjatywa, chciałbym zobaczyć kiedyś coś takiego w naszej lidze, póki co rzucamy się racami, może kiedyś zrozumiemy o co naprawdę chodzi w piłce
0
@koszol mazowieckie
3
Fajnie się Cucurelle ogląda. Wyróżnia się technicznie w defensywnym Getafe, a przy tym gra jak Spartanin, zawsze na 100%. Lewa pomoc w Getafe oznacza, że rozwinie się zarówno w defensywie jak i ofensywie, warto śledzić jego rozwój, bo przypomina trochę Albę który też grał na lewej pomocy w defensywnie grającej wtedy Valencii. Oby zrobił podobną karierę
6
@amanter nie, ale we wrorek grają z Juve
0
Oho. Czyli Once De Gala w pomocy widzimy
2
@Commando powiedz to Tite u którego prawie zawsze gra 90min
0
Jasper dziś jest po prostu słaby, aż nie wierzę że to ten sam zawodnik, który bronił u nas jak profesor
0
W boskie czas mierzyło się w Gołotach, w KSW w Najmanach. Zaraz się okaże, że w piłce liczy się w Fatich (bramka i asysta w 7 min)
0
Zdecydowanie wyróżnia się Fati, De Jong i Arthur. Reszta poprawnie, prócz Semedo i Alby którzy zagrali przeciętnie z minusem i Pereza który zagrał po prostu słabo. Suarez na 9 i Antek na prawe skrzydło, Carles dziś nam nie dał nic
0
Fati ma 16 (no prawie 17) lat. Moim zdaniem na stałe do pierwszej drużyny powinien być włączony za rok-dwa. Wtedy pewnie nie będzie już Suareza, możliwe że przyjdzie Neymar. Griezmann, Neymar, Messi, Dembele i Fati na 3 pozycje gdzie Fati i Griezmann mogą zagrać na każdej pozycji w ataku (chociaż obaj czują najlepiej się na środku) będzie bardzo optymalnie
2
@Commando technicznie ma większy potencjał niż Eto (nie mówię, że jest lepszy technicznie, ale jak ma 16-latka poziom wybitny z dużym potencjałem na rozwój). Szybkościowo ta sama półka, wykończenie palce lizać, masz rację to może być nowa 9 w stylu Eto
5
@Avada Kedavra gra na 9 i nie dostaje piłek, nie cofa się na siłę do pomocy bo środek pola i tak zdominowany, skrzydła aktywne więc do skrzydeł nie schodzi. O co Ci chodzi?
4
Valencia mocno przybita. Fati szaleje na boisku, ale zwróćcie uwagę jak gra pomoc, nic do tyłu - chyba że nie ma innej możliwości, szukają gry z pierwszej piłki, szybko, z balansem. Wreszcie pomoc skrojona pod Barce. Fati już zaszalal, czekam na Pereza i Griezmanna
0
@MesQueUnClub96 Fati jak Nejmor dziś?
15
@Rewolucja123 świetnie
0
Widzę, że Coutinho świetnie sobie radzi w Bayernie
0
Dwóch trzeba skreślić, kogo obstawiacie? Ja Wague - Roberto będzie drugim PO jeśli Semedo będzie musiał zejść, no i Alenia - najniżej w hierarchii wśród pomocników