messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Chwytliwy lozano to gość na poziomie Malcoma - jeszcze nic nadzwyczajnego nie pokazał, Ramsey to średniak nawet w Arsenalu nikt za nim nie płacze. Rabiot bardzo dobry zawodnik, tu się zgodzę.
Dla mnie te transfery przy La Lidze i Premier League są mierne poza paroma wyjątkami oczywiście. Ale przez nowe prawo podatkowe może się to zmienić w najbliższym czasie. Warunkiem jest by Inter i Napoli podgonil Juve, to wzmocni atrakcyjność
12
@darr0o przecież z tej listy też prócz De Ligta reszta to albo odpady ze swoich klubów albo dziadki
4
@Szpadla Luis bez dwóch zdań
0
@PieN i za rok może być Neymar, Cou i Dembele :D chociaż minimum jeden z nich odejdzie
4
@sero10 chyba 18. Dla mnie obok MATSa i Umtitiego w ostatnich latach najlepszy transfer do 30mln
2
@The Game 10 kolega szybszy kilka sekund z tymi PO. Do tego Alexis i Miki
Edit: Jasper i Neto to też w sumie górna klasa zawodników, może nie sam szczyt ale jednak
2
@Pitera277 moją dziewczynę
3
Jeśli go prawda to jestem trochę rozdarty. Z jednej strony chciałem Neymara, odejście Ivana? Jeśli się zgodzi to spoko, ale nic na siłę, nie chce by tak zasłużony zawodnik czuł się wyrzucony z klubu. Jeśli przyjemnie tą propozycję bez żadnej presji to 3x tak. Dembele? Wypożyczenie będzie dla niego dobre by się odbudować, w tym roku może wrócić MSN plus Antek który zagra na każdej pozycji. Za rok może już nie być Luisa, z MSN zrobi się MGN plus Dembele na oba skrzydła. Możliwe że zmieni się też trener i zdecyduje że ktoś z pary Cou/Dembele zostanie. Jeśli Dembele ma odejść na wypożyczenie to tylko bez opcji wykupu lub za 100mln+
1
@AmigoBlancos jedynym grającym byłby Hazard, reszta ewentualna ławka więc nic straconego
5
@Rewolucja123 natomiast od sezonu 2008 do teraz idziemy łeb w łeb po równo. Taka jest kolej rzeczy skoro Barca robi wymianę pokoleniową w miarę systematycznie co roku a Real robi to "na już" olewając poprzednie lata. Oni potrzebują 2 transferów do pomocy, jak za rok kupią Pogbe + kogoś jeszcze to znów się zrównamy. Oczywiście dojdzie Neymar, ale odejdzie Cou + raczej Vidal i Rakitić za rok
11
@obiektywnie88 przytoczę parę twoich komentarzy:
"Nie taka dobra Barcelona jak słaby Betis"
"inaczej Neymar chce uciekać z PSG a Suarez i Messi to sobie mogą xD. Brak sentymentów kolego"
"Ney na bank chce uciekać to wybierze Real niżeli miałby zostać w Paryżu"
"ile to już takich pewnych transferów było tutaj, może nawet pisałeś, że pewny stoper Ajaxu chce przyjść tylko tutaj xD ogólnie będę mieć pojazd z Ciebie jeżeli Ney tu nie przyjdzie"
"Prawda jest taka, że chociaż raz Messi powinien sam wygrać jakiś puchar, zrobić tą różnice. W pierwszym meczu miał sytuację z głowy praktycznie do pustaka, wystarczyło trafić, myślę że w takiej sytuacji Ronaldo zrobiłby swoje"
"Messi na pewno woli żeby Ney był szczęśliwy w Realu niż kopany w PSG."
Ogólnie to albo twoje komentarze dotyczą Realu, albo wbijasz szpile w Barcelone/Messiego.
Kogo chcesz oszukać?
0
@FCMichalo tyle razy było to wałkowane.. przeciez w pierwszej drużynie mogą byc nr 1-25. Jeśli zastrzegą jakiś nr to automatycznie kadra zmniejsza się do 24 zawodników
2
@obiektywnie88 żebyś tylko miał tyle wspólnego z obiektywnością co twój nick xd
Barcelona tak czy inaczej sobie poradzi z wynagrodzeniami, zbyt duże przychody - ale kibic realu tego nie zaakceptuje
0
@kibic1899 Barca, Juve, City
0
@Jakchcesz @jacobFCB nie napisałem, że są głupi i tego nie zrobią, czy, że jest to niemożliwe. Zastanawiam się JAK chcą to zrobić, a nie CZY dadzą rade. Czytajcie ze zrozumieniem
0
@jacobFCB nic to nie zmienia, dodając Griezmanna, Firpo i De Jonga to wciąż ponad 100mln brutto
0
Ja jestem ciekawy jak oni chcą zapiąć budżet z tą pensją Neymara która wyniesie pewnie z 30mln netto. Już teraz były głosy że wydajemy za dużo na pensje a Firpo + Neymar + Griezmann + De Jong to jakieś 100-130mln brutto do wydania na pensje.
Odejścia Coutinho, Malcoma, Denisa etc pokryją może połowę tej kwoty a mieliśmy zmniejszać wydatki na pensje zawodników
108
@BarcaInfo Franek to pół człowiek - pół zaciesz
Prawie jak mój stary, tylko on to pół człowiek - pół litra
3
@Kamil92 pomijając fakt, że gość od dwóch lat jest cieniem samego siebie to i tak nie, nie ma tego czegoś co ma Leo, już Antkowi bliżej do poziomu lidera Barcelony zarówno sportowo jak i mentalnie
1
@panczo Dos Santos a przede wszystkim Bojan to poziom wyżej, pozostała czwórka podobny poziom
0
Sandro, Munir, Cuenca, Tello
Który z tych zawodników według was miał największy potencjał, który zawiódł najmocniej, a może któryś według was skończył tak jak sie zapowiadało?
Dla mnie:
1. Sandro
2. Tello
3. Munir
4. Cuenca
Sandro bo genialnym sezonie w Maladze gdy strzelił 14 bramek wydawał mi się zawodnikiem który zamiecie Anglię w Evertonie, do Cuenci nigdy przekonania nie miałem - genialna technika ale brakowało mu troche gazu na skrzydło. Tello? Gość jednego zwodu i strzału, a mimo wszystko zrobił z nich największą karierę. Munir mimo świetnej grze w młodzieżówkach to swoimi meczami w pierwszej drużynie nigdy nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia.
9
Griezmann na 9 daje coś czego Suarez od 2-3 lat już nie jest w stanie zagwarantować. Bardzo szybko operuje piłką, każde przyjęcie na czubek buta, odegranie z pierwszej w pełnym biegu, niesygnalizowane uderzenia. Luis to kapitalna 9, ale ma takie wahania formy, że czasem wygląda jak Crouch gdy operuje piłką. Neymar z Leo i Antkiem mogą stworzyć coś na miarę MSN z pierwszych 2 sezonów Luisa. Mając starego wygę Suareza w obwodze i chaotycznego ale mimo wszystko groźnego Dembele ten atak byłby genialny. Pozostaje czekać.
1
@Ghotti troche małe te kwoty, Alenia i Todibo zarabialiby mniej niż Jędrzejczyk w Legii jeszcze rok temu?
3
@BarcaInfo Jesteś całe 45 sekund szybszy niz Tiki-taka :D
0
@Pablit Prócz Viniciusa chcą ponoć kogoś z pary Navas/Tibo i 120mln euro
0
@MichalZZZ Dembele wart 70mln? Nieźle. Za tyle odchodził Lukaku z nadwagą czy Pepe po jednym dobrym sezonie
0
@Odesseiron Dlatego pomocnicy na podobnym poziomie, ale mniej podatni na kontuzje jak Kovacić, Gueye czy Tielemans kosztuja 30-45mln euro. Niestety klub przespał możliwość transferu do ligi z potencjalnie największym profitem (Anglia), nie jest wykluczone, że sam zawodnik odrzucił taką możliwość czekając na lepsze oferty. Dla mnie ten zawodnik powinien jak najszybciej opuścić klub, bo jego użyteczność dla zespołu skończy sie za miesiąc, później będzie tylko pobierał pensje i zajmował miejsce (ale może o to mu chodzi, rok przesiedzieć a za rok odejść za darmo z możliwością negocjacji lepszych warunków dla siebie w nowym klubie)
0
@KapiFCB nawet 10mln byłoby lepsze niż -20 jakie wygeneruje jego pozostanie w klubie. Nie wierzę w to, że nie ma na rynku klubu który takiej kwoty nie zapłaci, mimo jego ostatnich kontuzji, to dalej brzmi jak promocja.
1
Neymar Neymarem, ale zostały jeszcze minimum dwa tematy w klubie: sytuacja Rafinhni, Mirandy i ewentualnie Ivana.
O ile ten ostatni na 90% zostanie w klubie, to Juan już dawno powinien być wypożyczony by w okresie przygotowawczym lapać zaufanie trenera, a Rafa już dawno mimo całej sympatii do niego powinien być poza klubem, 15mln euro za tego zawodnika to minimum + jego roczna pensja w granicach 10mln brutto daje 25mln straty dla klubu na zawodniku który za rok odejdzie za darmo, a za miesiąc jak wróci Suarez, Leo i Dembele nie będzie lapał się do kadry meczowej blokując minuty w mniej ważnych meczach dla Pereza i Fatiego
2
@LuisSalvano przecież plotki o Rodrigo w Altetico ciągną się od tygodni, że dwa tygodnie temu nawet pisali, że pożegnał się już z kolegami i opróżnił szafkę. To że nie piszą o tym katalońskie gazety to nie znaczy, że nie ma innych plotek w Hiszpanii niż Real czy Barca.