messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Boberson De Jong - Roberto/Ivan -Alenia
0
@PanRol super, niech mu się wiedzie. Ciekawe czy np za rok zobaczymy Roberto Navarro na boiskach La Ligi...
4
@Janiama daj Albe od razu nas lewą obronę i Xavi, Iniesta, Guardiola w pomocy. Atak to wiadomo że będzie Messi, Ronaldinho i Johan Cruyff
0
@Zirike a to nie jest tak, ze dodajesz pierwszą pozycję i druga i dopiero dzielisz przez tą drugą? Chyba tak te kursy się przeliczalo
0
@Danny Gaucho @Geble Wydaje mi się, że po prostu Julek chce wysokiego napastnika, taki będzie model gry Sevilli. Jest Dabbur i De Jong, a w obwodzie ewentualnie Munir
0
@JimMorrisonFCB no tak bo w zeszłym sezonie był w fatalnej formie, 23 bramki i 13 asyst w 28 meczach, dramat. Neymar jest w świetnej formie odkąd dołączył do Barcy. Jedyny problem w ostatnich latach to zdrowie, nie forma
0
@FCMichalo też czytałem, że Conte chce Ivana lub Vidala. Jednak po transferze Lukaku i ostatnich zawirowań w Interze z FFP myślę, że najpierw musieliby pogonić za dobry pieniądz Icardiego by w ogóle myśleć o wzmocnieniach
0
@Avada Kedavra moim zdaniem Neymar w formie to jest top 3 na świecie
1
@Konias4318 Świetnie, uwielbiam Bilbao właśnie za to przywiązanie do barw, szkoda jedynie, że nie wrócili Llorente i Ander Herrera, mieliby świetną pakę, Inaki to obecnie ich najlepszy ofensywny zawodnik, a Athletic stać by dać mu naprawdę dobry kontrakt więc fajnie, że przedłużył bo pewnie i klauzula odstępnego wzrosła i już United nie poszaleje z transferem tego zawodnika.
3
Sytuacja PSG - Barca - Neymar - Cou wydaje mi się sytuacją win - win - win - win
PSG za gościa który nie chce u nich grać pozyska bardzo dobrego zawodnika + kase na ściągnięcie Dybali (ta dwójka za jednego Neymara wydaje się bardzo spoko opcją)
Barca bardzo dobrego zawodnika, wciąż top3 na świecie
Neymar wróci do miejsca z którego w ogóle nie powinien odchodzić
Coutinho będzie chyba w najlepszym miejscu by się odbudować, w drużynie gdzie zapewne będzie grał na swojej pozycji (10), w nieco słabszej lidze, w której będzie miał znacznie więcej miejsca na boisku.
Pytanie tylko, czy tu przyjdzie, jeśli nie to płakał nie będę, ale chętnie go tu zobaczę. Szczególnie, że Suarez pogra pewnie jeszcze max 2 lata w Barcelonie i trzeba powoli przyzwyczajać się do tridente Ney - Antek - Leo.
1
@kamiVeB otwierasz tweeta i klikasz przetłumacz, masz z tym problem?
3
@IronSanHybrid jeśli tłumacz dobrze działa to beka z tego "mogę się mylic, ale..." : D czyli coś w rodzaju: nic nie wiem ale dam posta bo trzeba dzień na Twitterze zakończyć
0
@Jacu327 KaeN, zabson, Eldo i te wszystkie prawilniaki jak Bonus
0
@4drian0 wrócił po Copa America gdzie Brazylia zagrała do samego końca. Tak jak Filipek i Vidal dopiero dziś wyszedł na boisko, Leo nawet nie pojechał. Z piłkarzy którzy grali na CA i przepracowali większą część prezesonu zaliczyć można jedynie Luisa
2
@FafitFCB dzięki, dobranoc
0
@Barca_Big_Moment to presezon, gość eksperymentuje, zobaczymy po 10 kolejkach. Mogę się założyć że będziesz psioczył na Ivana i Sergio :P
8
@ViscaBarca123 dlatego w tym roku powinien odejść jeden z pary Vidal/Ivan a za rok drugi. Trzeba postawić na młodzież w pomocy, jest mega utalentowana. Frenkie/Busi na śpd, Arthur/Puig na lewego śp i Alenia/Ivan lub Vidal na prawego. Jest moc w tych 4 młodych zawodnikach, tylko trzeba im zaufać
Chyba że Roberto na stałe w pomocy, wtedy bez wahania mogą odejść obaj
0
@Leooo i bez Busquetsa
0
Arthur na pozycji Busiego wygląda dziwnie, chyba wolę go troszkę wyżej
0
@koszol nie. Koniec półśrodków. Jestem zdania, żeby dawać szanse młodym z naszej szkółki lub ściągać zawodników z absolutnego topu. Dość już Gomesów i Denisów
8
Zawodnicy we 3 pracują przy linii w pressingu by odebrać piłkę a Cou sobie pot ociera w międzyczasie, koncentracja level Filipek
17
Rui zrobił Dembele to co Bartra powinien kilka lat temu Baleowi
Lol ile osób miało to samo skojarzenie :D
2
Daj tego Busiego i Ivana Ernest bo za wesoło tam chłopakom piłeczka chodzi
0
Komentarz usunięty
5
Zastanawialiście się kiedyś co by było jakby wszystkie Polskie drużyny grały w pucharach Europejskich tak jak Legia?
Odpowiem wam:
Mistrz Polski zaczynałby przygodę z europejskimi pucharami od fazy grupowej ligi mistrzów
Wicemistrz od eliminacji do ligi mistrzów
Zdobywca pucharu Polski od fazy grupowej ligi europy
3 i 4 drużyna w eliminacjach do LE
Fajnie, co nie?
[JS_rankingUEFA - twitter, kartomania - FB]
0
@pacman1992 jak obecnie wyglądają kursy?
1
Jak pedrerol o czymś pisze na temat ewentualnego transferu do Realu to jest grubo. Tak więc można powoli pogratulować Madrytowi kolejnego galactico
0
@Suzu dokładnie. Uważam że ten transfer to kwestia kilku dni
0
Dla biegających: 8.7km w godzinę to dobry wynik jak dla totalnego amatora? Czy lepiej nie mówić?
0
Słaba akcje w Interze, Icardi wciąż jest zawodnikiem włoskiej drużyny, a mimo to zabrali mu numer i dali Lukaku. Podobnie jak u nas z De Jongiem, z tą różnicą, że holender załagodził cała sytuacje i wszystko jest ok, a argentyńczyk już w Interze raczej nie zagra