messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
FC Andorra to taki klub o którym człowiek się pół roku temu dowiedział a już jest jego kibicem :D. Oby dane nam było zobaczyć ten klub kiedyś w pierwszej lidze, lub chociaż na stałe goszczący w segunda. Powodzenia Gerri
9
@Venom_Negro idź być biały gdzie indziej. 90% twoich postów na tej stronie dotyczy Realu Madryt. Nie przeszkadzałoby mi to, gdybyś tylnie nie łykał każdej plotki jak młody pelikan i nie wylewał swojego zachwytu na tej stronie bzdurami wypisanymi na temat potencjalnych wzmocnień Realu, które są tak rzetelne, jak słowa Donalda T.
0
@Chwytliwy a szkoda bo potencjał Paquety jest ogromny. W 4-4-2 nie będzie dla niego miejsca.
0
@Chwytliwy akurat Leao to taki trochę Piątek. Niestety ale Krzychu to taki typ napastnika który najlepiej będzie się czuł w 4-4-2 gdzie będzie mieć obok siebie gościa który zrobi cała czarną robotę w rozegraniu albo 4-2-3-1 z typową 10 za plecami (Paqueta) i dwoma dobrymi skrzydłowymi którzy potrafią i dorzucić i wykreować sytuację (Malcom poziomem i profilem by tu pasował)
0
@matirix20 pomyśl logicznie. Gdyby Malcom był lepszy od Dembele to już Liverpool, Bayern czy United by się o niego bili, a prawda jest taka, że ciężko będzie go wypchnąć nawet za 40mln bo to piłkarz średni
0
Kończę właśnie kurs językowy z angielskiego (B2). Chciałbym zrobic sobie podstawowy z hiszpańskiego. Założyłem sobie za cel ukończyć C1 z angielskiego i B1 z hiszpańskiego do 30 roku życia (zostało 5 lat). Niestety u mnie w mieście nie ma hiszpańskiego, jest 30km dalej. No i teraz pytanie, lepiej dojeżdżać te 30km czy jest może jakiś dobry kurs podstawowy w internecie? Ktoś korzystał?
2
@hank_moody jeśli teraz go nie sprzedadzą to za rok odejdzie za darmo bo kończy mu się kontrakt. A sam Rafinha nie sądzę by go przedłużył widząc jaka jest konkurencja obecnie. W Valencii miałby pierwszy skład
3
Dwa słowa ode mnie o moim drugim ulubionym klubie: chodzi oczywiście o Betis. Drużyna która 4 lata temu awansowała do pierwszej Ligi, jest tak genialnie zarządzana, że w przeciągu tych kilku sezonów z beniaminka stała się drużyną która w tej chwili aspiruje do gry w LM. Takie transfery jak Bartra, William Carvalho, Lo Celso, Canales, teraz Fekir. To zawodnicy na drużyny pokroju Napoli, Arsenalu czy BvB. Zarąbisty projekt buduje się w Sevilli, plus wymienionej wyżej 4 reszta kadry też wygląda bardzo solidnie, jeśli uda im się zatrzymać Lo Celso i pozyskać Milika/Borje Iglesiasia Betis może namieszać niesamowicie. Szeroka, silna, doświadczona a jednocześnie wciąż młoda kadra wspierana przez genialnych kibiców (ponad 40 tyś sprzedanych karnetów na ten moment). Od zera do bohatera to świetne okreslenie na ten team. A tu krótki film i najnowszym nabytku od Pana Tomka:
0
@ViscaBarca123 nie sądzę by Umtiti i Pique przebili Puyola a Suarez Johana Cruyffa. Z Busim ciężki temat bo defensywnych pomocników też kilku byli w historii tego klubu wybitnych
Edit: chociaż w sumie po krótkich przemyśleniach Johan bardziej zapisał się w historii klubu jako trener niż jako piłkarz. Luis piłkarsko chyba dał więcej, ale to temat do analizy dla starszych kibiców niż ja.
3
Jak myślicie który z zawodników z obecnej kadry może być uznany za najlepszego zawodnika Barcelony na danej pozycji w historii? Prócz Leo oczywiście. Moim zdaniem taka łatka może być za parę lat przypięta do Alby, bo gość odkąd wrócił do Barcy jest zawsze top3 lewych obrońców, a w formie czasem top1. No i chyba Ter Stegen. Przed nim jeszcze długa kariera, ale jeśli utrzyma poziom jaki prezentuje ostatnio (również pozasportowo) to będzie zdecydowanie nr 1
6
@dzikiWtrasie oszalałeś? Nigdy bym nie założył nic takiego na swój ślub. Jeszcze niech młody sobie na czole wytatuuje Visa el Barca! Boże, dla mnie żenada.
0
@Dzemix111 nie no beka. Kto to wybierał? 15-latki? Dramat. Miodowe lata jeszcze jakoś przeżyje (tu pewnie dużo osób dla beki oddawało swój głos), chociaż przy Breaking Bad czy bardzo dobrych, ambitniejszych produkcjach Netflixa to nawet nie jest warte porównywania, tak wybór Ostrego na najlepszego rapera można określić jedynie "xD"
0
@ViscaBarca123 Kaptoum poszedł jak czarny Iniesta
9
@barteq a czego się spodzewales? Real i Barca to najczęściej oglądane kluby na świecie więc dla dobra ligi, Realu i Barcy ustawiają klasyki tak, aby oglądalność była największa na cały świecie. Gdybyś był Chińczykiem to inaczej byś na to patrzył więc wyluzuj
5
Brawo, zasłużyli. Zagrali lepszy mecz niż Francuzi. Teraz Portugalia
18
3 tygodnie do startu ligi a Betis sprzedał już 40 tyś karnetów. Najlepsi kibice w lidze
0
@Barcelismo chociaż prawdę powiedział. Bardzo możliwe że chłopak ma świadomość że robią z niego większą gwiazdę niż jest więc wykorzystał szansę na dobry kontrakt. Kto z nas odmówiłby zarobku rzędu +/- 1mln euro rocznie w wieku 16 lat?
2
@Chwytliwy Alaba jest moim zdaniem bardzie "luźny" w takim sensie, że Alaba ma w sobie coś ze środkowego pomocnika, natomiast Alba i Firpo to dla mnie bardziej skrzydłowi w angielskim stylu przerobieni na nowoczesnych obrońców czyli: piekielnie szybki gość, z dobrą techniką i jeszcze lepszym tajmingiem. Nikt w lidze hiszpańskiej nie wbiega za plecy obrońców tak jak Alba i Firpo dlatego dla mnie to idealna opcja, niezależnie który będzie grał nie trzeba zmieniać schematów
1
@Tomek_TF Nigdy nie widziałem jakiegoś zachowania z jego strony które by mnie irytowało więc raczej nie ma z tym problemu
47
Świetnie, niech przybiją tego Firpo. Oglądam Betis w miarę regularnie bo to obok Valencii mój drugi ulubiony klub po Barcy i gość jest po prostu kopią Alby z lepszymi warunkami fizycznymi. Mega szybki i konkretny pod bramką. Dla mnie 3x tak
19
15 mln za takiego zawodnika to promocja. Niestety rok kontraktu i ostatnie kontuzje robią swoje. Gdyby miał dłuższy kontrakt i ostatni sezon byłby zdrowy to 40-50mln za niego byłoby sprawiedliwą ceną, a i lepsze kluby by się zainteresowały
4
@ArterkHD ja osobiście mam nadzieję że De Jong wygryzie ale Busquetsa bo ten wygląda znacznie gorzej niż Ivan. A gdybyśmy zagrali pomocą Cou, Arthur i De Jong to już bajka. Ewentualnie przy przyjściu Neymara 4-2-3-1 z Arthurem, De Jongiem i Leo na 10
0
Oglądałem właśnie Debiut Felixa w Atletico i mimo że zagrał jedynie 30min z Numancia to wyglądał bardzo obiecująco. Świetny z piłką przy nodze, widać, że futbolówka zupełnie mu nie przeszkadza, odegrania z pierwszej piłki klasa światowa, potrafi się zastawić i ciężko mu odebrać piłkę. Prostopadle podania górą i dołem fajnie u niego wyglądają. Jedynie w pojedynkach 1vs1 ma pewne braki. Widać że nie jest to skrzydłowy a młodsza wersja Griezmanna czyli zawodnik gdzieś między 9 a 10. Oby się sprawdził bo im lepsze Atletico tym większe zainteresowanie ligą hiszpańską
0
Dobrze że Rakitic sprintem wrócił do obrony. Dzięki temu miał szansę przeciąć to podanie. Szacun Ivan
0
Ma ktoś jakikolwiek link?
0
Z całym szacunkiem do Chelsea ale wygląda mocno przeciętnie ich kadra. Ban transferowy trafił im się w najgorszym momencie. Pedro i Willian nie są już zawodnikami którzy mogliby dać powiew świeżości na skrzydłach, moim zdaniem są po prostu solidni, nic więcej. Pulisić to zagadka, nawet w BvB był rezerwowym i zatrzymał się w rozwoju jakieś dwa lata temu. Giroud i Abraham też nie są napastnikami którzy zapewnią im 20 bramek w sezonie, nie widzę tego. Mierne boki obrony i brak kreatywnego pomocnika. Jeśli Frank wywalczym jakimś cudem z nimi 4 miejsce w lidze będę mocno zdziwiony, osobiście widzę ich na 6 miejscu za City, LFC, Spurs, Arsenalem i United. Chyba, że Everton zaskoczy...
1
Ernesto słusznie zrobił, wystawi dwie solidne jedenastki na dwie połowy zamiast wyrzucania wszystko co najlepsze na start. Teraz można skupić się na Antku, Dembele i młodych a w drugiej połowie Malcom, De Jong i też będzie na czym oko zawiesić, dla mnie bomba
0
@gorgota jasne.
0
@Lewando zapewne 90% nie oglądało Peaky Blinders. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć tego, że 5 odcinkowy Czarnobyl wygrywa z takim klimatycznym arcydziełem jak Peaky Blinders...
0
Wie ktoś czy jutrzejszy mecz będzie na kanale Barcy albo Chelsea na YT? Może chwila w pracy się znajdzie żeby na telefonie odpalić :P