5

Neymar na lewym skrzydle, Dembouz na prawym, Leo na 10, Luis na 9 i Griezmann który mógłby grać na każdej z tych 4 pozycji. To byłoby zbyt piękne

1

@ViscaBarca123 gratulacje Andrzejku, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Miło, że jest na tej stronie osoba która tak angażuje się w temacie młodzieżówki. Swoją osobą znacznie podnosisz poziom tego serwisu. Dzięki i liczę na więcej ;)

0

@Mesi12 przecież napisał z małej litery więc chodzi o tego gorszego

0

@Chwytliwy a i jeszcze Ballack

12

Odchodziło wielu świetnych piłkarzy którzy mogli dać Barcy więcej jak Cesc, Thiago, Alexis. Z biegiem czasu żadnego z nich nie żałuję. Prócz Neymara, to był facet na innym levelu. Jako jedyny prócz Leo potrafił wziąć sprawy w swoje ręce i wygrać mecz. Jeśli więc wróci niej zacznie z czystym kontem. #NeymarMusisz

0

@ViscaBarca123 De Jong jak Ronaldinho, zawsze się uśmiecha :D

2

@BarcaFanFilip ćwiąkała, strejlau, twaro

0

Rośnie nam w lidze bardzo silna Sevilla, jeszcze silniejsza Valencia i Betis, którego brakowało środkowego napastnika i właśnie starają się wzmocnić tą pozycję solidnym zawodnikiem. Do tego Celta która miała fatalny sezon ale skład na walkę o top 6 jest, szczególnie że Maxi Gomeza zastąpi Santi Mina i dojdzie Denis, jeśli Aspasa ominą kontuzje Celta może namieszać. To dobrze, może wzrośnie atrakcyjność ligi gdy poza Big 3 będą jeszcze 3-4 zespoły które zapewnią ciekawa walkę o LM i powalczą w pucharach. Patrząc po transferach liga hiszpańska prezentuje się najlepiej. Z seoznu na sezon idzie to w dobrą stronę

0

OJO! ☎️☎️☎️☎️
Co tam u was Panowie i Panie? Ja już zaczynam weekend na mazurkach, u was będzie coś grane?

1

@socha nie grali 90% seoznu i mają rok kontraktu

2

Ile ja bym dał, żeby zobaczyć we wrześniu Barce w 4-2-3-1
MAtS/Neto
Roberto/Wague - Pique/Todibo Umtiti/Lenglet - Alba/Guerreiro lub Filipe
De Jong/Vidal Busi/Arthur
Griezmann/Dembele - Leo/Puig/Alenia - Neymar/Dembele
Suarez/Griezmann

Ale by to hulało :O

21 zawodnikót z czego 3(Wague, Todibo, Puig) wchodzą dopiero do pierwszego zespołu, a LO, Neto i Alenia to raczej uzupełnienie kadry. Ernesto miałby 15 świetnych zawodników do ciągłego rotowania + młodzież która mogłaby podzielić się minutami ze starszymi grając z ogonami ligowymi i PK, tego nie da sie spier*****. Chociaż....

0

@matteoFCB póki nie ma oficjalnie to nie warto brać tego na poważnie. To takie same plotki jak Ney i Antek u nas. Sprzedają bo mają kogo. Llorente dobrze prezentował się w poprzednim sezonie to wzięli za niego takie pieniądze, to tak jak my byśmy chcieli sprzedaż Arthura. Kovacic jest ratunkiem dla Chelsea, bardzo możliwe że wobec oblicza bana transferowego to będzie ich jedyny transfer. A kogo miał sprzedac nasz zarząd? To ich wina że Rafinha kolejny sezon cały kontuzjowany czy Denis zagrał w pół roku 100minut a obaj mają po rok kontraktu?

4

@BarcaInfo coraz więcej źródeł podaje Dembele a nie Coutinho jako zawodnika który opuści CN. To nie się dzieje.. Przyjdzie Antek i Neymar, odejdzie Dembele i Malcom. Zostaniemy z jednym nominalnym skrzydłowym i trzema '10'. Co może pójść nie tak?

0

@matteoFCB do tego Real - 300mln postawy plus 50-60mln w zmiennych wydane na Hazarda i 4 rezerwowy. Jak na razie to ta rewolucja w kadrze Realu to chyba rewolucja ławki rezerwowych.

6

@matteoFCB no co? Juve ściągnęło Rabiota i Ramseya którzy dostaną sowitą premie za podpis i wynagrodzenie z czapy wyjęte. Sam De Jong wciąga obu tych panów. Do tego Pellegrini - zawodnik który nie przebije się od pierwszego składu przy Canie, Khedirze, Pjanicu, Matuidim, Ramseyu i Rabiocie. Będzie uzupełnieniem. Kogoś jeszcze ściągnęli? Coś grubego mnie ominęło? Bo jak na razie to te 3 transfery wypadają słabo nawet przy Sevilli

1

@Colon a na trzeźwo to nie wiem. Nigdy nie byłem trzeźwy na koncercie

0

@Colon Maryla Rodowicz. Na płycie nigdy mi nie pasowała ale kiedyś z braciakiem na rozpoczęciu lata jak grała a my wywaliliśmy 0.7 na łeb to bawiłem się najlepiej na świecie. Myślę że to ta piosenkarka która na żywo robi robotę

0

@didzejos nie sądzę, skąpią 80 mln na Sane a mieliby rzucić ponad 100 na Dembele? Bo rozumiem, że zarząd nie jest na tyle głupi by taniej go sprzedać

0

Piłkarz który według was ubiera się z klasą i w dobrym guście to..?

4

@robsesh no, jeszcze La Ramble na kolanach przejść, za Messim korki nosić. Kilka pierwszych spotkań na ławce i podawać ręczniki i wodę. Po godzinach dorabiać za darmo pod stadionem rozdając ulotki, a zamiast wakacji winogrona u Iniesty na wina rwać.

0

@SeeleyBooth jak widzisz Sherlocku edytowałem post szybciej niż ty napisałeś komentarz. Wszystko przez słownik w telefonie. Szach i mat

4

@wlodek54 we wtorek 2021 roku? Ktoś wierzy w te bzdury? To za ciężką operacja żeby ją dopiąć w kilka godzin

4

@LeoMessi1994 Dembele. Zauważ że zdecydowanie większość kontuzji Neymara to kontuzje po ostrych faulach głównie na kostkę. Dembele miał kontuzje mięśniowe których potrafił się nabawić po samych sprintach

0

@Barwindg został mu rok kontraktu więc nie jestem taki pewny że nie przejdzie

51

@BarcaInfo łapy precz od Dembouza...

0

@ViscaBarca123 byle Simons do nich nie dołączył

5

@szkutnik91 sporo, największa w tym zasługa Evertonu ;)

1

@matsu
nie słyszałeś o gościu który w tym sezonie strzelił 14 bramek? To oglądałeś w ogóle La Lige?

@Fawrf oczywiście, że Ceballos to duże nazwisko, zobaczysz że pójdzie za ok 40-50mln. Theo za ok 20, Vallejo z 15 i tym sposobem Perezowi zwróci się z 80mln, dodając do tego Jamesa, Kovacicia, De Tomasa, Reguliona, Vazqueza zaraz te 300mln które wydali wróci na konto w Madrycie

1

Transfermarkt aż 4 kluby wycenia na ponad miliard euro:
1. Real Madryt - 1.28mln
2. City - 1.17mld
3. Barca - 1.14mld
4. Liverpool - 1.1mld

Warto jednak zaznaczyć że kadra Realu liczy aż 37 zawodników, City aż 34, podczas gdy Barcelony 24 oraz Liverpoolu 25. Realu musi przynajmniej 12 zawodników sprzedać lub wypożyczyć. James, Kovacic, Ceballos, Vallejo, Reguilon, Theo.. Duże nazwiska. Ciekawe czy pod koniec okienka uda im się osiągnąć barierę miliarda euro, no i oczywiście ile uzyskają że sprzedaży tych zawodników.

2

Lautaro byłby spoko, ale nie za takie pieniądze, dobrze czuje się z piłką przy nodze, potrafi dryblingiem minąć zawodnika jak i zagrać na ścianę. Bardziej pasuje profilem do nas niż np Jovic, ale cena za Argentyńczyka która przekracza 60mln to absurd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?