0

Ależ jestem dumny z tej drużyny. Monolit. Na papierze mieli nas pożreć, mieliśmy w najlepszym wypadku bić się o 3 miejsce, a tu psikus i liderzy, nawet jeśli nie wyjdziemy to szacunek dla chłopaków. Brzęczek powinien na następne zgrupowania powołać kilku z nich, Kownacki - wiadomo konkurencja duża, ale nie mamy w pierwszej kadrze takiego napastnika, tamta 3 to typowe 9, Kownacki jest bardziej mobilny, świetnie wygląda z piłką przy nodze, Szymański - zaimponował mi tym meczem najbardziej, był wszędzie,w obronie chyba więcej interwencji niż boczni obrońcy a przecież to stricte ofensywny gracz, potrafi wyprowadzić akcje jak i pociągnąć skrzydłem, Bielik - on już dawno powinien dostać szansę w dorosłej kadrze, nie mamy tak uniwersalnego zawodnika który potrafi i przerwać i wyprowadzić akcje. Grabara - rośnie kolejna gwiazda, ego tego chłopaka idzie równo z umiejętnościami, pantera w bramce.

0

@mauerinho ma swoje lata? Gość dopiero skończył 31 lat. Swoje lata to ma Aduriz czy Quagriarella

0

Szymański na lewym skrzydle zapierdziela w 90 minucie jak na początku dodatkowo wracając do obrony a Grosik w 60 oddycha rękawami.

Bielik MOTM

0

@Aaron10 a copa america nie jest co 4 lata?
Edit: sprawdziłem na Wiki, jakoś dziwnie to jest

0

@daraka220 @adamek1910 jakoś źle mi się Rosja kojarzy dla polskich piłkarzy, albo ginęli jak Janczyk albo szli tam podczas "dołku" w karierze jak Krychowiak. Może ten chłopak nie przepadnie, oby

1

Szymański jest bardzo dobry a przecież ten chłopak miesiąc temu skończył 20 lat. Szkoda że odszedł akurat do Rosji

0

Fornals.. za takie drobne West Ham go wyciągnął. Jeśli w lidze angielskiej będą mu tyle miejsca zostawiać to będzie wyróżniającym się zawodnikiem

0

@Adamski69 Hazarda, Brandta i Schulza kupili w cenie Pulisicia, gdzie sam Brandt jest dużo lepszym piłkarzem od Amerykanina

0

@juliacicha czyli ta białaczka to prawda?

5

Rafinha za 6 lub 15mln
Za Denisa pewnie też wezmą z 10
Gomes za 25 chociaż spokojnie można było wyciągnąć więcej

Nic się w pewnych kwestiach nie zmienia :D

2

@19cukier48 Peaky Blinders to obowiązek! Dla mnie top5 seriali jaki oglądałem zdecydowanie, klimat robi robote. Dark też fajny, Gomorry nie oglądałem

0

Mam mieszane uczucia co do Neymara. Głownie przez włączenie w transfer Dembele. Bardzo lubię obu zawodników, Ney to klasa sama w sobie i jest mimo wszystko piłkarzem znacznie lepszym niż Dembele. Z drugiej strony dopłata byłaby spora a Dembouz to zawodnik wciąż bardzo młody.. Gdyby tylko chodziło o włączenie w transfer Cou/Ivana.. Jednak te doniesienia sprawiają, że jestem rozdarty co do tego transferu. Czas pokaże co się stanie, dla mnie najlepszą opcją byłoby odpuszczenie Griezmanna, sprawodzenie Neymara kosztem Ivana i Malcoma, niestety aby nakłonić PSG do sprzedaży trzeba włączyć jakąś gwiazde w ten tranfser

0

@joloskyy koszta rozprawy tak, ale za swojego adwokata on musi zapłacić

20

@Lacazette powinien dać Semedo za Coutinho i Vidala za Arthura

0

@ArterkHD Sen o Warszawie

0

@Colon shake, lody z wodą. A przed nią John Travolta

0

Hahahaha Francja drugi zmarnowany karny, no nie wierzę :D

0

To musiało być czerwo, straszny dzban z tego Anglika

0

@adasko1998 to jeszcze Willian i Parejo

0

@Kredon właśnie nic i tu cały smaczek ;)

0

O dziwo na tle przeciętnej Chorwacji Halilovic nie gra złego spotkania, ciągle pod grą, stara się napędzać akcje. #LegiaMusisz

0

@Chwytliwy wolałbym Rodriego lub Ndombele. Ruben jest niezły ale chyba półka niżej

2

Halilović, Mastour - Kiedyś nowy Messi i Neymar, dziś zawodnicy których ekstraklasa by zweryfikowała. Przykro się na to patrzy

0

@Mns21 Co nie zmienia faktu, że zarząd myśli o ściaganiu tu jak najlepszych zawodników. Trenerem może być nawet Smuda. Dyrektorzy sportowi pracują po to by co okienko poprawiać jakość kadry

0

Podejdźmy na spokojnie do tych spekulacji:
Jeśli uda się przeprowadzić te 3 transfery:
Neymar - 100 mln + Cou/Dembele
Griezmann - 120
De Ligt - 75
De Jong - 75

370mln wydane

Kto może odejść? Myślę, że jeden z dwójki Cou/Dembele zostanie
Gomes - 30mln
Rafa - 15? - może
Denis - 20
Malcom - 40-50
Verma - 0
Todibo - wypożyczenie
Boateng, Murillo - 0
Jasper - 0 (zapewne wymiana za Neto)
Palencia - 5-10mln
Cucurella - 10mln

Ponad 120mln odzyskane z zawodników, którzy odejdą z klubu na 99%

Pozostaje temat takich zawdoników jak:
Ivan
Vidal
Umtiti
Semedo

Nawet jeśli ta 4 zostanie w klubie to na solidne wzmocnienia musielibyśmy przeznaczyć 250mln, dużo, ale jest to możliwe. Myślę, że zarząd chce wykorzystać ostatnie kilka lat Leo i zrobić z tej kadry potwora. Chociaż odejście nawet 2 z wymienionej na końcu czwórki może obniżyć ogólny bilans do ok. -150mln, a to już byłoby do przyjęcia finansowo. Każdy z tych zawodników jest warty 40-60mln

1

@deyna2018 tempo liczy sie na każdej pozycji w tej grze w największym stopniu, SPD i SO - dodatkowo wzrost, pracowitości w obronie, siła i umiejętności defenswywne, skrzydła dodatkowo drybling i strzały

0

@jakubkuba07 za co ESPN go nienawidzi?

2

@BarcaInfo wymieniłbym Busiego i Ivana (mimo ich zasług dla klubu) na Rodriego i De Jonga bez zawahania

0

@Mario96w ja na miasto nie wychodziłem bo Marsa Alam jest daleko od miasta i samemu nawet Cię nie wypuszczą. Jest za to piękna piaszczysta plaża i co najważniejsze - ta miejscowość jest najlepsza na tej półkuli jeśli chodzi o rafy koralowe, kolorowe rybki i ogromne żółwie. Widoki obłędne. Możesz snoorkowac przy hotelu na hotelowej plaży lub wykupić sobie całodniowy rejs statkiem że snoorkowaniem/nurkowaniem za ok 80-120 dolców. Piękna rzecz dla osób takich jak ja które średnio pływają bo zasolenie jest tak duże, że po prostu niemożliwe jest się utopić :D

1

@Oskar00 ciężko stwierdzić bo nie ma oficjalnych informacji ile kto zarabia. Z całą pewnością Cou zarabia podobnie do tego ile zarabiałby Griezmann, Dembele niewiele mniej. Przyjście De Ligta nie jest pewne wlasnie że względu na pensje, nie sądzę by dali mu więcej niż 10mln, podobne pieniądze zarabia zapewne Rakitic. Dużo więc zależy od tego kto odejdzie, jest jeszcze oczywiście Neymar który sam musiałby zarabiać ok 30mln rocznie, ale pamiętajmy że jeśli przyjdzie ta 3 (co jest mało prawdopodobne) to odejdą Verma, Todibo, Malcom, Rafa, Denis na 100%. Plus Cou/Dembele, może Rakitic/Vidal i w klubie swojej pozycji nie mogą być pewni Semedo i Umtiti.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?