messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pisałem to kilka godzin temu: transfer do ataku jest potrzebny na już, 4 zawodników ja 3 pozycje gdzie jeden jest szklany a dwóch ma 32 lata to kryminał (szczególnie, że Luis jest i szklany i ma wahania formy)
0
To na Betis Messi, Antek i Roberto w ataku :D
3
Mimo że nigdy nie lubiłem United to od tego sezonu mam zamiar śledzić ich regularnie. Bardzo podoba mi się ten projekt, stawiają na młodych zawodników i chcą grać typowo angielski football - szybcy, silni, techniczni napastnicy i boczni obrońcy. Mocno wierzę, że Martial-Rashford-James stworzą zabójcze trio w ataku i powalczą o top4. Niech za rok wzmocnią środek pola dwoma młodymi zawodnikami (nawet kosztem Pogby) i będzie bardzo fajna ekipa.
Podczas pisania właśnie Martial wpakował po asyście Marcusa :D
0
Nie widzę tego sezonu bez jeszcze jednego transferu do ataku. 4 zawodników na 3 pozycje gdzie Suarez ma problemy z kolanem, Dembele co sezon ma dłuższą przerwę, a Leo i Luis mieli być częściej rotowani niż wcześniej. Tu potrzeba jeszcze jednego skrzydłowego
4
@masq Arthur jest u Ernesto wystawiany wyżej, to w kadrze gra głębiej i o to mu chodziło bo chłopak woli grać "na pozycji Xaviego" a wystawiany przez Erniego był "na pozycji Iniesty" jako ten najbardziej wysunięty pomocnik
2
@MarioVeB! ostatnio w pomocy Bayernu gra Muller, wydaje mi się, że to za niego Coutinho będzie grał w pierwszym składzie, Thiago + Goretzka/Tolisso z tyłu i Cou zamiast Mullera na 10
4
@Rewolucja123 za czasów Lucho był jeszcze Iniesta który zapewniał dużo mobilności w środku pola a atak miał pełną swobode, graliśmy szybko i konkretnie. Teraz nie gramy ani szybko, ani konkretnie, ani w ataku pozycyjnym. W sumie gdy nie ma Messiego to w ogóle nie gramy
8
Real Moruinho mógł grać 4-2-3-1, BvB gra 4-2-3-1, Bayern, Arsenal. Ale ten kucający geniusz musiał jednego z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie wystawiać na skrzydle marnując całkowicie jego potencjał i wszystkie walory jakie miał do zaoferowania. A najlepsze jak wczoraj czytałem przed meczem, że na Bilbao przydałby się Vidal i Rakitic w pomocy. Xavi i Iniesta gdyby słyszeli takie opinie parskneli by śmiechem. W tamtych czasach byliby to zbyt surowi technicznie pomocnicy by grać nawet na defensywnym pomocniku a dzięki Valverde są teraz kibice którzy uważają to za normę w tym klubie.
Z "karłami" w pomocy tak sie Bilbao klepało i nie był potrzebny zawodnik o profilu Vidala czy Rakiticia bo zawodnicy z Kraju Basków nawet nie powąchali dobrze piłki a ta już była w ich polu karnym. Teraz mam oglądać siłową Barce? Nie, dzięki.
Gdyby był tu Pep to zamiast Vidala wróciłby Thiago a pomoc wyglądałaby De Jong - Arthur/Thiago - Cou/Puig
0
Ta zobaczycie Neymara, zostawia Rafinhe na kolejny rok
0
Człowiek niby wiedział ale jednak się łudził.. Wynik jak wynik, dobry jak na ten stadion i 30 minutę. Ale patrzeć na to się nie da.
0
@Deraxium jak Ty na to wpadłeś?
Ale #NeymarNiepotrzebny
1
Alenia strasznie z wyglądu przypomina Suareza xd cały czas mam wrażenie że Luis się wraca po piłkę
1
Ciekawi mnie sytuacja Rafy. W każdej drużynie z miejsc 4-20 z poprzedniego sezonu miałby pierwszy skład i w wielu z nich byłby zdecydowanie najlepszym zawodnikiem, to gość na poziomie Banegi, Parejo czy Canalesa, do wzięcia za śmieszne pieniądze. Mimo to chętnych brak. Czy rzeczywiście wszystkie kluby odrzucają jego kandydaturę ze względu na ostatnie kontuzje czy jednak zbyt wysoka pensja jak na tę kluby?
0
@zodiak_10 Carvajal nie zagra
34
Fajnie, ale moim zdaniem noty połówkowe nie były złe, czasem np. w przypadku stoperów którzy zagrali na podobnym poziomie ale jeden brał większy udział w rozegraniu można było jednego bardziej wyróżnić. No i też w przypadku rezerwowych, czasem ktoś wejdzie na 15min i nie zasługuje ani na ocenę wyjściową, ani nic specjalnego nie zrobił, ale zawsze te pół oczka można było podbić za pressing czy wystrzeżenie się błędów.
27
Dobrze, że Real zrobił tak wcześnie transfery. Dzięki temu przepracowali cały okres przygotowawczy a Zizu miał czas żeby ustawić ich pod pierwsza kolejkę
1
@deyna2018 to już musisz indywidualnie zapytać. Zależy od człowieka, może ktoś na rękę Ci pójdzie
1
@sonny24 Breaking Bad, Peaky Blinders, el Chapo, Narcos, Dark, Stranger Things, Wikingowie, Trzynaście Powodów, Unabomber, Punisher, The 100, Society, Dom z Papieru, Szkoła dla Elity, The Rain, Czarnobyl, Bodyguard, Ozark, Skazany na Śmierć
3
@thecreativepl na każdej szanującej się stacji można. Tylko zapłacisz 2x drożej
0
@deyna2018 zależy czy Ty chory czy hora curka.
A tak serio to jak minął termin bezpłatnej rezygnacji to jak myślisz? Jeśli wpłaciłeś całość to nie odzyskasz, jeśli zadatek to zadatek przepadnie
0
@Veb1233 jest, to oficjalny komunikat klubu. Jutro nie zagra na 100% a kiedy wróci to się okaże
0
Hazard z kontuzją. Nie cieszy mnie broń boże ten fakt bo bardzo Edena lubię i szanuję, ale kursik na Celtę wygląda teraz jeszcze bardziej kusząco
0
@kamilos1214 24
0
@AlwaysBlaugrana Ivan i Vidal. Może Busi jeśli Frenkie ma stałe wygryzie go ze składu
1
@kamilos1214 to ostatni rok gdy u rodziców na garnuszku siedzę więc te 30 tyś jestem w stanie odłożyć. Zobaczymy jak będzie za dwa-trzy lata
3
@dv7wisnia zastanawiam się jak my kiedyś dawaliśmy radę z Xavim, Iniesta i Busim jak nie było Vidala i Ivana. Kto wtedy walczył? Iniesta skakał do gardeł pierwszy czy Xavi? Bo Sergio nie zdążył pewnie złapać nikogo
0
@Rogalson Sancho to taki Dembele V2. Świetny skrzydłowy ale nie do ligi hiszpańskiej, BvB gra głównie z kontry, w La Liga jest znacznie mniej miejsca niż w Bundeslidze, a w meczach Barcy gdy 90% przeciwników ustawia zasieki pod własną bramką już w ogóle.
0
Oglądam sobie wczorajszy trening i Puig faktycznie wygląda jakby ktoś postawił wieszak na ubrania. Przy nim nawet Cou czy Alba wygląda jak Pudzianowski przy Małyszu. Dlatego moim zdaniem wypożyczenie nie będzie dobrą opcją. Jeśli miałby odejść grać regularnie to raczej do drużyny z miejsc 11-20 a tam mocno naciska się na grę w obronie i tężyznę fizyczną, szczególnie jeśli grasz z lepszą ekipą, dlatego młody te najlepsze mecze spędziłby na ławce. No, chyba że zgłosi się ekipa jak Betis, ale te lepsze drużyny jak Betis, Sevilla czy Sociedad mają swoje szkółki na wysokim poziomie i szczerze wątpię by chcieli ogrywać nam zawodnika mając podobnych lub niewiele słabszych grających w ich młodzieżówkach. Najlepsze byłoby pożegnanie 2-3 pomocników i włączenie go do pierwszej drużyny, jeśli nie to chyba opcja Barca B + pierwszy skład nie wygląda źle
4
@Boberson graty, ja dołączyłem w czasach kiedy jeszcze nie montowali liczników xd
0
@neymarjr_143 dla mnie Top10 seriali jakie oglądałem, a pod względem klimatu zajmuje drugie miejsce po Peaky Blinders