messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna a skąd wiesz że dało się go operować? Jesteś świadomy tego, że czasem są takie kontuzję kolana w których nie jest możliwa ingerencja chirurgiczna? Lub jest tak ryzykowna, że jest zagrożenie niepełnosprawności. Skąd wiesz, że w takiej sytuacji nie był Umtiti? Może lekarz mu powiedział: Sam, jest 80% szans na udany zabieg, ale jeśli się nie uda to nigdy nie zagrasz w piłkę. Mój kolega był w takiej sytuacji, niestety nie wszystko jest czarno-białe
0
@Janiama jeden jeździ szybciej niż reszta stawki więc nie kłam. #TeamInaki
2
@Janiama kogo obchodzi jakiś Messi jak zaraz Inaki Williams gra mecz
0
@czosnekfcb fakt, Kubo raczej nie zagra w pierwszym składzie. Ale hattrick czarnej pantery jest możliwy
0
No to teraz byle do 21 i niech najpiękniejszą pantera na świecie Inaki Williams strzeli dziś hattricka po trzech asystach Kubo i można spokojnie jutro iść do roboty. Tak będzie
4
@kkbarca no fakt idzie do przodu, jeszcze niech podgonią w trybie online to będą nie 15 a 5 lat za FIFA. Same licencje to najmniejszy problem, tu tryby gry są najważniejsze! I na tym na czym FIFA się wybiła (Ultimate Team) w tym PES najbardziej odstaje. Do tego dochodzi w tym roku Volta... Jestem więcej niż pewny, że różnica w sprzedaży Fify do PESa w tym roku będzie jeszcze większa niż rok temu na korzyść EA. No i co im z tego gameplayu jak nie da się go wykorzystać bo tryby są mniej rozwinięte niż FIFA mobile?
0
@Mathew86 no i to się szanuje
7
@kkbarca PES to symulator który kładzie nacisk na realistyczność, FIFA to gra, która stawia na grywalność i dobrą zabawę zapewnioną przez bardzo dopracowane tryby online. Jeśli chcesz po prostu bawić się tą grą online nie tylko z kolegami ale globalnie to zawsze wybierzesz Fifę, Ultimate Team zjada całego PESa na starcie. Jeśli chcesz pograć w coś w rodzaju symulatora, który przypomina prawdziwą grę to wybierzesz Konami. Ja ostatnimi laty kupowałem obie te gry, PES zawsze robił większe wrażenie na starcie graficznie i gamepleyowo, jednak ta dopracowana grafika jest mega sztuczna, wystarczy że jakiś zawodnik otworzy usta i wygląda gorzej niż manekin z chińskiej produkcji, gameplay jest spoko, ale samym gameplayem nie zdobędziesz publiki, nie ma miliarda graczy, częstych eventów, licencji które dodają smaczka, nie da się pograć z kumplem w Ultimate "swoim" składem, z dopracowanymi coraz mocniej wytycznymi i taktykami. Niestety produkcję Konami tak jak mocno mnie jarały tak odstawiałem je po dwóch miesiącach, w Fifę grałem zawsze 7-8 miesięcy od premiery. Grywalność > gameplay zawsze i wszędzie w grach online
0
Dobra nic się tu nie dzieje to walne piątkowym pytaniem: ulubiony rodzaj alkoholu (w nawiasie można podać przybliżony wiek ;) )
2
@matirix20 ja czekam aż wleci na Netflixa (nie mam gdzie obejrzeć a ogólnie nie popieram "nielegalnych" źródeł). Klimatycznie moim zdaniem najlepszy serial na świecie. Peaky odpalony późnym wieczorem w ciemnym pokoju robi miazgę, pierwsze cztery seoznu obejrzałem dwa razy :D
12
Iñaki Williams o swojej przyszłości:
"Chciałbym przejść na emeryturę w Athletic Bilbao. Jestem tam gdzie chciałbym i zawsze widziałem ten klub jako mój dom."
Najpiękniejszy Inaki :O jak ja szanuje tego typa, podniósł się z fatalnej skuteczności na swoim stadionie i chce całą karierę poświęcić swojemu klubowi.
Pantera w skórze lwa. Wojownik z Bilbao!
Edit: te 9.5 km przebiegnięte w jednej połowie z nami (wyświetlali w TV) jest prawda?
0
@Chwytliwy nie sądzę by Messi gdziekolwiek odszedł.. może gdyby miał kilka lat mnie, ale teraz? Gdzie miałby iść? Liverpool nie da mi takiej pensji, Juve też. Zostaje City, ale nie widzę tego po prostu. Reszta klubów jest klase niżej
Edit: druga sprawa, że on nawet angielskiego nie zna, jego żona pewnie też, miałby z trójką młodych dzieci uciekać do Anglii nie znając języka? Jeśli już gdzieś odejdzie to za 3-4 lata do Argentyny lub zakończy tu karierę
0
@Janiama też o nim myślałem, ale nie ukrywam że kierowałem się też sympatią jak duża część grupy tutaj. Diego po prostu nie lubię
1
@Janiama gdyby zamiast Pique był Puyol/Nesta/Beckenbauer i Lothar za Busiego było idealnie. Tak czy inaczej głos na Johana poszedł chociaż Gullit i Zizou też mocni kandydaci
7
Oho zaczyna się akcja pod tytułem Neymar cześć zima, zapowiedź pierwsza Tuttosport, czekam na zapowiedź katalońskich dzienników
1
Do fanów FM'a:
Jestem kompletnym amatorem i mało grałem w tą grę, jednak mam zajawkę ostatnio:
Chciałbym zrobić sobie kariere w starym FM'e, gdzie do jakiejś słabszej drużyny kupiłbym obecne gwiazdy (np. 17-letniego Neymara, Hazarda, Griezmanna, Thiago). I teraz pytanie: czy był kiedyś FM gdzie Ci zawodnicy byli do wyciągnięcia dla każdego a finalnie mieli olbrzymi potencjał, czy raczej największy potencjał w starych FM'ach miały dzisiejsze "noname'y".
FM 2008/2009/2010? Nie mogę znaleźć nic w internetach
2
@BykFCB dla mnie Łukasz jest lepszy, większość kibiców chce Wojtka w bramce bo wiek, albo Łukasza bo Wojtka trzeba hejtować i już. Dla mnie osobiście to bardzo zbliżony poziom i gdyby Łukasz byl w wieku ok. 28 lat go teraz grałby w top10 klubie na świecie. Kto z nich zagra, zapewni nam poziom.
Akurat w naszej kadrze są większe problemy niż te, kto stanie między słupkami - tu mamy najwyższy światowy poziom od dobrych 15 lat
3
@Oskar00 do tego 81 szybkości biegu Griezmanna :D to żart. No i ten Mbappe oceniony na 89, wiem że jest hype na niego, ale to zdecydowanie przesada.
1
Bardzo fajny mecz De Jonga. Widać że defensywny pomocnik to jego pozycja.
Ciekawy jestem jak ten zawodnik prezentowałby się w Barcy Pepa grając z Iniesta i Xavim. Swoją mobilnością, szybkością i wydolnością przebija Busquetsa jednocześnie nie odstając w reszcie atrybutów. Ależ to by było dobre! Sam Frenkie pewnie miałby teraz tytuł jednego z najlepszych defensywnych pomocników w historii, ale to wciąż przed nim
0
@svensonFCB kolejny zawodnik na 10? Chociaż Ilicic to takie 9.5
0
Myślę sobie: a sprawdzę wynik Holandii może najpiękniejszy pomocnik na świecie brameczke łupnął. No i cyk, nie zawiodłem się :D
0
Ciekawe kto wystartuje w następnych wyborach na prezydenta klubu. Benedito i Laporta wydają się dość mocnymi kandydatami, kogoś od siebie da też Bartomeu.
Kadencja Bartka nie jest zła, pod względem sportowym mamy bardzo mocną kadrę, sytuacja finansowa również nie jest zła. Owszem bardzo dużo wydajemy ostatnio, ale też bardzo dobrze sprzedajemy, jeśli uda się odzyskać 100mln z Cou to naprawdę dobrze będą wyglądać transfery z klubu, a przychody z roku na rok nieubłaganie zblizają się do miliarda euro rocznie, kosmos. Szacun dla Bartka za strefę ekonomiczną się należy. Jedynie żałuję, że poza Lucho za jego kadencji nie było nikogo kto mógłby zrobic różnice na ławce trenerskiej. Gdyby udało mu się namówić wcześniej Kloppa czy Martineza byłoby idealnie. Myślę, że mimo wszystko czas jego świty się skończy wraz z obecną kadencją, a stery obejmie ktoś zupełnie nowy, chociaż osobiście chciałbym znów zobaczyć tu Laporte, byle dał dobry program bez odgrzewania kotletów jak czyste koszulki itp.
0
Ma ktoś to zdjęcie z Fify 20 z wyciekiem zawodników Barcy?
4
@Deathwing112 nie zmienia to faktu, że gdybym spotkał Ronaldinho, został jego kolega, poznał jego żonę, to ostatnia myśl jaką miałbym w głowie to, żeby odbić mu żonę, nawet gdyby na śniadanie dawał jej rtęć do picia i robił jej uśmiech Chelsea jak w Hooligansach
2
Historia Mauro Icardiego i Maxi Lopeza
Spotkaj swojego idola z dzieciństwa
Zostań jego przyjacielem
Miej romans z jego żona
Wytatuuj sobie imiona jego dzieci
Weź ślub z jego żona
Kartomania (FB)
0
@feiticeira Ja za światłowód 50mb/s (najwolniejszy jaki był, szybszy mi nie jest potrzebny) płace 39zł na miecha. Szybkość w całym domu waha się od 40 do 50mb po wi-fi (dom 3 piętra - router na strychu)
4
@PuszkinFan przecież tam gra najlepsze mecze. Sam mówił, że najlepiej czuje się bardziej z tyłu ale może zagrać wyżej. Najważniejsze żeby był ustawiony centralnie w środku, może to być właśnie DP. Jeśli zabierze się do przodu to od tego jest Ivan/Arthur zeby go asekurować
0
Denis, Rafa, Aspas, Brais, Santi Mina - ależ mocno techniczny przód Celty. Piłka będzie latać, szkoda tylko, że obrona od kilku lat dziurawa
0
@rufio28 ja trafiłem na promocje, było przecenione z 2600 na 1100 bo został ostatni pokój. Ale też kupowałem duzo wcześniej, jakoś pół roku
0
@rufio28 Hostel Balkonis - byłem, położenie 10/10, obsługa 11/10, za swój pokój 2-osobowy z łazienką w pokoju zapłaciłem 1100 zł za 6 nocy dla dwóch osob (ceny jak w PL) w kwietniu zeszłego roku przez Booking. Wizualnie oczywiście wszystko stare (meble, TV), ale czysto i przyjemnie, w tej cenie były tylko wielopokojowe łóżka. Łazienka czysta, obsługa pomaga z najmniejszymi pierdołami a także świetnie potrafią poprowadzić po liniach metra itd. Mają kilka mapek na których zaznaczą Ci fajne i dość tanie knajpy. Ja w pokoju spędzałem max 8h dziennie na sen więc satysfakcja w stosunku do ceny 10/10