messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@piotrek1315 gra jako 10, w tamtym sezonie występował również na skrzydle. To taki zawodnik jak Isco/James, ale od biedy może zagrać bardziej cofnięty niż typowa 10.
0
@PuszkinFan szanse na to wynoszą poniżej 1%
1
Oczywiście forma nie jest genialna u nas, Realu czy Atleti ale mam wrażenie, że La Liga z roku na rok staje się coraz bardziej wyrównana. 10 lat temu jak Real wydawał 250mln w jedno okienko a Barca spokojnie wydawała po 50mln za zawodnika to taki Betis czy Sevilla wydawały po 10-25mln w całe okienko, a te najsłabsze kluby czasem max 2-3mln. Teraz Betis kupuje sobie zawodników po 25mln, Sevilla wydaje 150mln w jednym oknie a kluby jak Eibar czy Getafe po 20mln. Kwestia czasu i to wszystko będzie bardziej wyrównane. Te lepsze kluby już osiągnęły swój max bo dalej blokują ich wynagrodzenia które trzeba płacić piłkarzom, a kluby z dolnej części tabeli z roku na rok wydają coraz więcej. Nawet drugoligowiec może sobie pozwolić na ściągnięcie takiego Kagawy
2
W pomocy jest niestety straszny tłok.. czas tam dokonać małej wymiany pokoleniowej i jeśli Arthur i De Jong mają odgrywać znaczną rolę + Roberto przesunięty do pomocy to jeden z pary Ivan/Vidal powinien odejść, a za rok drugi. Za duży tłok tam.. Alenia się nie łapie do 18 a gdzie tu miejsce dla Puiga który miał grać? Kolejny sezon w trzeciej lidze u puchar króla? Bez sensu..
6
@Arn3th niby tak, myślę, że chodzi o odejście Todibo którego klub chce uniknąć
0
@NeroTFP ja za 6000 mogę tylko hiszpański i włoski, angielski niestety od 10k więc jeszcze poczekam. Szczyt marzeń to 20 000 i polski lektor ale to się zejdzie..
0
O której będą powołania na mecz?
0
@takisobiektos ok, argument o tym, że Lech osiąga podobne wyniki co Legia obalony więc jedziemy na kibiców: w czym są gorsi od kibiców reszty polskich klubów? Od kibiców Lecha czy Lechii? No i oczywiście, co rozumiesz przez "i nie tylko", bo to tak, jak powiedzieć: nie lubią ich, bo ich nie lubią, bo są z Warszawy i ich nie lubią, bo Warszawa i w ogóle.
0
@Tomek54321 Gdzie Ty się wychowałeś? Myślisz, że kibice Legii są jedynym takim zjawiskiem w Europie? Kibice Liverpoolu demolujący place w Barcelonie, kibice Barcy śmiecący w całym Liverpoolu, kibice Bayernu, Realu czy PSG odpalający fajerwerki pod hotelem zawodników drużyny przeciwnej, czy demolujący kible na stadionie, a Ty jesteś wielce oburzony zachowaniem kibiców Legii? Albo z Ciebie obywatel o dość niskim ilorazie inteligencji, albo jesteś zwyczajnie ślepym hejterem.
0
@takisobiektos od sezonu 2009/2010 (ostatnie 10 sezonów):
Lech
1x 1/16 LE
1x Faza grupowa LE
Legia
1x Faza grupowa LM
3x 1/16 LE
2x Faza grupowa LE
Serio?
0
@Tomek54321 odbiję piłeczkę: Co widzisz dobrego w tym, że zamkną wszystkie polskie kluby? Jaką korzyść ma to przynieść polskiej piłce? Kto i w jaki sposób na tym skorzysta? Dla mnie to argument na poziomie ucznia szkoły podstawowej: "WZIONĆ I ZAŁORAĆ, ZBUDOWAĆ OD NOWA, NIE BENDOM CHOCIAZ WSTYDU NAM PRZYNOSIC, HEHE"
0
@Tomek54321 Dla dobra Polski powinni wszystkich na twoim poziomie cofnąć do szkoły podstawowej i kazać jeszcze raz przestudiować podstawowy zasad gramatyki i interpunkcji. Odłączając ich oczywiście na ten czas od internetu, by nie przynosili wstydu.
0
@Ratamahatta Jasne. Pikniki na Camp Nou są lepsze. Ja osobiście lubie taki klimat chociaż sam racy nie miałem w ręku. To jaki klimat jest w Argentynie, Turcji, Grecji czy Polsce na meczach powoduje u kibiców gęsią skórkę, tak to powinno wyglądać.
0
@kempnou mylisz się. Liga Europy to świetne miejsce dla promocji młodych polskich zawodników. Taki Majecki czy Stolarski rozgrywając podobne mecze jak te w eliminacjach - szybko mogliby trafić do mocniejszego klubu i ligi. Niestety Ameby tego nie zrozumieją.
5
"Eh, znów brak polskich drużyn w pucharach, wstyd"
Te same osoby:
"Ale zaje******, Legła odpadła, HAHAHA"
Dajcie mi polski klub który w ostatnich 10 latach dał tyle w Europie co Legia, a będę kibicował mu równie mocno.
Niektórzy niestety nie rozumieją, że tracimy punkty w rankingu i zamiast wzmacniać swoją pozycję coraz bardziej ją osłabiamy, każdy rok bez pucharów to cofanie się polskiej piłki w rozwoju, na inne polskie kluby ostatnio nie ma co liczyć. Legia nie grała porywająco, ale 750 minut bez straty gola robi wrażenie, przegrali z gorszą drużyną niż Lechia, Cracovia czy Piast? Nie sądzę. W gorszym stylu? Po pierwszym meczu w Warszawie, nie sądzę.
2
@Azi wiem, byłem dwa razy na Camp Nou, jednak do Pragi mam rzut beretem dlatego będę próbował zdobyć bilet
0
Myślicie że jest możliwość przyjanuszować bilet w Pradze na Barce? Czy raczej puszczą sprzedaż zamkniętą
18
Nie potrafię sobie wyobrazić gorszej rzeczy w życiu niż pogrzeb własnego dziecka. Smutna historia, która potrafi złamać nawet tak silną osobowość jak Luis. Nie spodziewałem się tego, serce pęka.
0
Póki nie będzie oficjalki to nie wierzę, zbyt dużo ostatnio się działo z tym transferem...
7
@karszun ich mecze są bardziej wyrównane dlatego więcej osób je ogląda :D
0
Tacy magicy powinni występować w środku pola Barcy, a nie (z całym szacunkiem) Ivan czy Vidal (chociaż ten drugi jest spoko zadaniowcem do wejścia z ławki)
0
@LuisSalvano jeżeli dziś go nie przybiją, to już nie będzie to możliwe w tym okienku. 4 dni na taki transfer? nie sądzę
0
@LuisSalvano Dybala ostatnio dawał jasne sygnaly, że nie chce odchodzić. Juve też nikogo konkretnego do ofensywy nie ściągnęło więc szczerze wątpie. Icardi może być zastępstwem dla Cavaniego, ale dla Neymara? Przecież to jak wystawić Pique za De Jonga..
0
@wierbafcb i nic z tego nie wyszło. PSG pewnie myślało, że do tego czasu uzbieramy gotówkę, widocznie nie udało się, a zawodników nie chcą, lub zawodnicy nie chcą do nich. Nie widzę tego, wszystkie plotki to wymysły mediów, oczywiście negocjują, ale PSG nie odda go bez zastępstwa, a takiego w tej chwili nie widać na rynku (jeśli Dembele nie wejdzie w operacje)
5
@COU_11 I tak nic z tego nie będzie - za mało czasu na tak skomplikowaną operację
0
@Chwytliwy Dla mnie z trójki Smalling, Rojo, Jones akurat ten pierwszy byłby najlepszym wyborem na 3-4 stopera. No ale widocznie nie bylo konkretnych ofert za tamtą dwójkę
1
@misiek12319 Wierzą w tą bajkę wszystkie tutaj dzieci.
Gdy Neymar nie przyjdzie, ban komuś poleci.
0
@busquets5 Sergio, nie marudź. Kim ty jesteś na boisku jak mnie nie ma.
1
UWAGA! Bezsensowny post:
Wyszło mi:
Group G
Barcelona
Benfica
Olympiacos
Leipzig
Najciekawsza:
Group C
Bayern
Real Madrid
Internazionale
Lille
#CiepłeKulkiMusicie
6
@Avada Kedavra i znów Luis bez bramki w LM a Karimek strzela hattricki Zenitowi i Slavii Praga xd