- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 893 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 893 Culés
0
Po transferze Malcoma i teraz Cou nie widzę innej opcji jak transfer Neymara. O nikim innym do ataku się nie mówi a przy założeniu że będziemy grać 3 napastników to postawienie wszystkiego na dwóch 32 latkow gdzie jeden ma problemy z kolanem i ostatnio ciągle połamanego młokosa to zbyt durne nawet jak na ten zarząd. Gdyby przyszło nam grać 4-2-3-1 to wszyscy musieliby być na boisku, nawet przy 4-3-3 posiadanie jedynie 4 zawodników na 3 pozycje jest zbyt ryzykowne szczególnie biorąc pod uwagę ostatni stan zdrowia Dembele i Suareza
0
@messi564 Cou jeszcze nigdzie nie odszedł, a opcje na skrzydle są w osobach Dembele, Griezmanna, Pereza czy Collado.
0
@normasubiektywna już widzę jak Valverde stawia na Pereza i Collado :DDD z całą pewnością tak będzie patrząc ile grał taki Malcom który dawał więcej i był 10x bardziej doświadczony niż ta dwójka razem wzięta
0
@messi564 Malcom- zawodnik o którego trener nie prosił, nie wychowanek, więc nie było presji na dawanie mu szans.
Collado, Perez- młodzi zawodnicy, którzy ponoć zrobili wrażenie na trenerze. Dodatkowo to wychowankowie, a Valverde już dostał info, że wychowankowie MUSZĄ dostać więcej minut, więc powiedzmy, że wyboru nie ma. Swoją drogą powoływanie się na doświadczenie ma niewiele sensu. Malcom ma 22 lata i grał już w 1 składzie żyrondystów, podczas gdy Collado i Perez dopiero przebili się z La Masii. To oczywiste, że na najwyższym poziomie nie mają JESZCZE tyle doświadczenia, ale w stosunkowo krótkim czasie mogą je zdobyć (jeśli w Barcelonie to tym lepiej).