La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

0

Po transferze Malcoma i teraz Cou nie widzę innej opcji jak transfer Neymara. O nikim innym do ataku się nie mówi a przy założeniu że będziemy grać 3 napastników to postawienie wszystkiego na dwóch 32 latkow gdzie jeden ma problemy z kolanem i ostatnio ciągle połamanego młokosa to zbyt durne nawet jak na ten zarząd. Gdyby przyszło nam grać 4-2-3-1 to wszyscy musieliby być na boisku, nawet przy 4-3-3 posiadanie jedynie 4 zawodników na 3 pozycje jest zbyt ryzykowne szczególnie biorąc pod uwagę ostatni stan zdrowia Dembele i Suareza

0

@messi564 Cou jeszcze nigdzie nie odszedł, a opcje na skrzydle są w osobach Dembele, Griezmanna, Pereza czy Collado.

0

@normasubiektywna już widzę jak Valverde stawia na Pereza i Collado :DDD z całą pewnością tak będzie patrząc ile grał taki Malcom który dawał więcej i był 10x bardziej doświadczony niż ta dwójka razem wzięta

0

@messi564 Malcom- zawodnik o którego trener nie prosił, nie wychowanek, więc nie było presji na dawanie mu szans.
Collado, Perez- młodzi zawodnicy, którzy ponoć zrobili wrażenie na trenerze. Dodatkowo to wychowankowie, a Valverde już dostał info, że wychowankowie MUSZĄ dostać więcej minut, więc powiedzmy, że wyboru nie ma. Swoją drogą powoływanie się na doświadczenie ma niewiele sensu. Malcom ma 22 lata i grał już w 1 składzie żyrondystów, podczas gdy Collado i Perez dopiero przebili się z La Masii. To oczywiste, że na najwyższym poziomie nie mają JESZCZE tyle doświadczenia, ale w stosunkowo krótkim czasie mogą je zdobyć (jeśli w Barcelonie to tym lepiej).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?