- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1871 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1871 Culés
3
Tak mnie naszło na przemyślenia, zawsze za złotych czasów Pepa mieliśmy na ławce jako zmienników do ataku zawodników z Barcy B, Pedro, Jeffren, Bojan, Cuenca, Tello. Byli to zawodnicy którzy wchodząc w końcówce spotkań robili dużo wiatru, szybcy piłkarze na zmęczonych bocznych obrońców. W tej chwili jedynym zmiennikiem do ataku jest Paco całą karierę był typową 9, zawodnik niezwykle skuteczny ale bez tego błysku, myślę że dużo więcej dałby drużynie Arnaiz, swoją przebojowością i szybkością. Dlatego mimo całej sympatii dla Paco chciałbym żeby jego miejsce zajął właśnie Arnaiz, Abel Ruiz lub jakiś zawodnik pokroju np Martiala
6
@messi564 Mówisz że chcesz stawiać na wychowanków i wymieniasz Arnaiza, Ruiza a na końcu przywołujesz kogoś pokroju Martiala. Albo jedno albo drugie.
2
@Wawrzyszewski Nigdzie nie napisałem że chce stawiać na wychowanków. Napisałem że mieliśmy zawodników o tej charakterystyce w drugiej drużynie i Pep włączył ich do pierwszego składu. Ernesto ma jedynie Arnaiza który pół sezonu się leczył i Ruiza który dopiero wszedł do Barcy B więc na dwie opcje albo postawić na któregoś z nich albo poszukać takiego piłkarza na rynku.
0
@messi564 Zacznijmy od tego, że Arnaiz nie jest wychowankiem...
0
@messi564 Okej, mój błąd. Wymieniłeś tylko wychowanków a na końcu wymieniając Martiala obróciłeś wszystko do góry nogami. Źle zrozumiałem
0
@Veb1233 Gdzie napisałem że jest wychowankiem? Gdzie napisałem w ogóle o wychowankach? Pisałem o zawodnikach Barcy B, nie o wychowankach