1

Tak jak kiedyś bardzo chciałem żebyśmy przeszli na 4-2-3-1 tak teraz coraz bardziej chce powrotu do 4-3-3 i pomocy z FDJ, Puigiem i Cou/Pedrim. Niestety nie widzę Leo obecnie w 4-3-3.

0

Patrząc na ostatnie wyczyny naszych stoperów to ten Pique nie jest taki zły.

0

@AmigoBlancos wyjaniepawlaj

4

Wygląda na to, że Font nie będzie się musiał tłumaczyć ze zwolnienia Koemana i zatrudnienia Xaviego. Odrobić 12 punktów po pierwszych meczach w grudniu? To się jeszcze nigdy nie zdarzyło

2

12 punktów straty do Atletico. 12!

3

Lenglet dramat. Dramat! Ale Alba co mu piłkę na brzuch rzucił to też jego.

0

Pan Own Goal w formie!

0

Pjanic za busiego przed 60 minutą to obowiązek.

8

@BarcaInfo bo od klasyku, a dokładnie chwilę później od kontuzji Fatiego przestał grać na 10. Ostatni mecz na "swojej" pozycji rozegrał chyba właśnie przed kontuzją Ansu

5

To śmierdzi dziś stratą punktów.
Po 1. Tragiczny dziś Alba
Po 2. Kiedy wreszcie ktoś ogarnie, że 3 typowe 10 na autobus gdzie trzeba grać jak najszerzej żeby wyciągać zawodników i robić miejsce nie ma sensu? Z trójki Messi, Cou, Griezmann na boisko moim zdaniem może grać maksymalnie dwójka z nich
Po 3 mam nadzieję, że Koeman ogarnie sytuację, bo Busquets powoli staje się dla niego tym, kim dla Zidana jest Marcelo i Isco - synonimem przegranego meczu. Koniec gry za nazwisko, tej gość jest level niżej niż Aleña ostatnio więc co on jeszcze robi na boisku?

20

3x typowe 10 w pierwszym składzie. Co mogło pójść nie tak? Potrzeba skrzydeł, Dembele in w przerwie

0

Podskoczyła mu przed samym strzałem... Szkoda

0

@Futbolove_BarcaFun Firpo na PO, Dest na LO i Pedri na PS to kryminał

1

@NGTRX proponuję "spoceniec"

3

@Survier ambitnie to on do Wieniawy podbijał co najwyżej

17

@Zbyszard przede wszystkim zaczął grać inteligentniej. Rywalizacja w postaci Trincao, Cou, Pedriego i przede wszystkim Fatiego dobrze mu zrobiła bo ewidentnie wziął się za siebie. Oby dalej tak szło

5

Ależ ten Puchacz jest tragiczny. Jak można w ogóle myśleć, że to najlepszy LO w naszej lidze? Chłop to wersja Marcelo na polskie realia. W ataku raz na 3 mecze zrobi coś imponującego, żeby każdym meczu w obronie grać jak gość wzięty z ulicy.

0

Ous w kanadyjce nie jest pogrubiony

0

@AV0CAD0 dla mnie gra jak Griezmann 3 tygodnie temu: wszystko dobrze do momentu strzału. Ja mu daje sezon i wierzę że zaskoczy

2

@LuisSalvano jedyny LO który mógłby go zastąpić to Davies. Od innych Jordi jest lepszy

0

@patry295 z tą różnicą, że Trincao jest technicznie level wyżej niż Vinicius. Widziałeś kiedyś przerzut Viniego taki jak wykonał Trincao do Alby w akcji w której Portugalczyk zepsół? (Miał takie 2-3). Vinicius nawet nie wie co to jest przerzut więc co ty kurwa porównujesz. Druga sprawa to wszędobylska natura Trincao i Viniego, ten drugi ledwo może 20 podań na mecz wymienić, a chłop z Portugalii chce uczestniczyć w każdej akcji, każda akcję pieczętując dryblingiem lub dobrym podaniem

1

Braithwait mówi, że ochoczo oddał piłkę gdy na boisku był Griezmann i Dembele? Myślę że, Duńczyk to już level Suareza

0

@AV0CAD0 bardzo możliwe że źle patrzysz na poszczególnych piłkarzy w akcjach drużynowych. Ja patrzę jak ten zawodnik pracuje na swojej pozycji od momentu rozpoczęcia posiadania, ale to może moja schizofrenia trenerska. U Trincao było widać kilka zalążków geniuszu jak to podanie na 30m do Alby w sytuacji gdy Portugalczyk ruszył za akcją i ją zepsół. Leo Messi style które wyjął tylko sprawny oglądacz. Takich akcji było kilka, no i aż dziw mnie bierze, że jesteście tak jałowi na takie zagranie.

0

@patry295 bo uważam że zagrał dobrze, miał dwie sytuacje które mocno zjechał. Ale ogólnie prezentował się solidnie. Szczególnie w rozgrywaniu i zmiany strony w rozgrywaniu na które mało kto zwraca uwagę, a jest to fundamentalne w konstruowaniu akcji. Mi w nim wciąż brakuje wykończenia, ale patrząc na niego widzę ogromny potencjał w dalszym rozwoju.

0

@patry295 pies Ci mordę lizał jeśli uważasz, że skoro Trincao nie wykorzystał kilku sytuacji jest piłkarzem pokroju Gomesa.

14

Fajnie się ogląda ta ofensywną Barce. Dziś Dembele przerósł rywala poziomem zdecydowanie, poza nim wyróżnić trzeba Albę, Braita Neto i Desta. Ciężko dać kogoś na minus, no może Trincao z Busim. Chociaż ten drugi miał kilka fajnych podań to jednak uważam, że Aleña jest obecnie lepszym Pivotem. A Trincao? Wykończenie i jeszcze raz wykończenie. On gra bardzo inteligentnie, świetne przerzuty, dużo widzi, drybling na wysokim poziomie skuteczności, ale brakuje tego soczystego dostawienia nogi. Wciąż uważam, że to racz na pierwszy skład, a jak nie, to chociaż na solidnego zmiennika na skrzydło (coś jak Pedro po transferze Neymara)

11

Ależ Trincao ma przerzut i wizje. Jeszcze niech dołoży wykończenie i przy tej technice będzie kawał piłkarza

2

Martin ma ten luz i pewność. No nie wierzę że tak się odbudował, nieważne z kim gramy, ale teraz widać że jest godny noszenia tej koszulki

3

@Avatarr wcześniej i z ogórkami tak nie było.

2

Chyba zaczyna żreć to 4-2-3-1. Wcześniej brakowało moim zdaniem wykończenia i stabilizacji z tyłu nawet że słabszymi drużynami, bo okazję były zawsze w tym ustawieniu. Teraz z meczu na mecz wygląda to dużo lepiej w defensywie a i forma strzelecka poszła w górę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?