1

@Futbolove_BarcaFun wincyj byłych zawodników United w Interze, wincyj!

1

@wsrh27 moim zdaniem jest mocno elektryczny i tak samo mało zwrotny jak Busquets

@DanielOOL zgadzam się, nie widzę jednak nikogo kto mógłby go zastapić. Nie sądze, by Roberto był lepszym wyborem na najbardziej defensywnego pomocnika, a Frenkie czuje ostatnio taki głód gry do przodu, że szkoda ten potencjał marnować przyklejając go do linii środkowej.

Osobiście na miejscu Koemana już bym szukał kogoś w rezerwach. Świetny sezon rozgrywa Jandro Orellana a to ta sama pozycja, ewentualnie robimy turbo ofensywną pomoc z FDJ na defensywnym i Riki z Pedrim wyżej, to byłaby chyba najbardziej zadziorna i wybiegana pomoc na świecie.

3

@RudY ta piłka przez pół boiska do Braita na czubek nosa też robi wrażenie.

2

@wsrh27 Busi - De Jong - Pedri gdy cała trójka jest w takiej formie jak ostatnio to najlepsze co możemy wystawić. Na mocno cofniętych rywali chciałbym zobaczyć FDJ - Puig - Pedri. Roberto jako zadaniowiec i gość od rotacji, a zarówno dla Coutinho jak i Pjanicia nie ma tu miejsca. Są lepsi od nich

0

@Gaz może miał takie założenia, żeby w dogrywce jako najbardziej doświadczony gracz w ofensywie zająć się przytrzymaniem piłki, skoro Dembele wszystko tracił. Ewidentnie nie chcieliśmy iść na wymianę ciosów

0

@Gaz no ale co to ma do postu związanego z Puigiem?

0

@Gaz przecież Griezmann rozegrał wczoraj dobry mecz, a post nie dotyczy w ogóle jego osoby więc nie rozumiem twojego bełkotu.

14

Puig wczoraj w 30min:
24/26 podań (92%)
2/2 długie piłki
3/3 udane dryblingi
4/5 wygranych pojedynków
3 straty
2 faule
1 faulowany

Bardzo dobrze to wygląda "na papierze". Na żywo też odniosłem wrażenie, że wjechał w mecz na dużej ambicji i chęci pokazania. Nie wszystko wychodziło, ale był aktywny w rozegraniu. Brakowało tego efektu "wow", no ale to pomocnik, a trzeba wziąć pod uwagę, że grę musiał kleić z chaotycznym wczoraj Dembele, który miał już cały mecz w nogach. Z Griezmannem, który najchętniej grałby na 10 - na którą Puig wszedł i francuz też starał się już głównie rozgrywać w środkowej tercji (nie dziwię się, biegał 120 min od bramki do bramki) i bezproduktywnym Trincao. Do tego te fatalne boki obrony gdzie Alba zagrał najgorszy mecz w sezonie, a po prawej stronie grał stoper lub lewy obrońca, który jest bardziej elektryczny niż ktokolwiek inny. Za plecami tragiczny i wolny Pjanić i Frenkie, który musiał łatać co się da długimi powrotami do obrony.
Na dobrą sprawę nie było zbytnio z kim konstruować akcji ofensywnych, bo albo zmiennicy nie dojechali na mecz mentalnie i czysto sportowo, albo zawodnicy pierwszej 11 byli już zajechani. Zero możliwości prostopadłego podania, brak 9 z którą mógłby coś stworzyć. Jak na warunki boiskowe w których musiał sobie radzić to wyglądał moim zdaniem bardzo dobrze i osobiście chciałbym zobaczyć kiedyś tego chłopaka od 1 minuty obok Pedriego i Frenkiego - dopiero wtedy będzie można go dobrze ocenić.

2

@MesQueUnClub96 niezły ten Kiel, kolejnego karnego uderzał

1

@Gall Januzaj wszedł w dogrywce

2

Nie no już ta 6 u Denisa nie kłuła tak w oczy jak 8 u Pjanicia

0

@FlaizioPL Messi miał kiedyś 34 straty w 90 min. Dembele gra już 105 więc daleko mu do rekordu Leo

3

Dobrze że mamy Konrada albo Collado na ławce, a nie czekaj...

To może jeden z dwóch bramkarzy za niego wejdzie.

0

@Yoshi94 sorry że dopiero teraz, statystki brane z sofascore. Raczej rzadko się mylą

1

Niech Alba odda tą opaskę Ter Stegenowi. To tak samo absurdalne jak Dembele z opaską

1

@El dominatore asystę by z tego zrobił

0

Czyli więcej zmian ofensywnych nie będzie. Został Moriba i obrońcy. Nie rozumiem dlaczego rudy nie wziął na ten mecz Konrada albo Collado? Dembele oddychał rękawami już w pierwszej połowie, no ale widocznie dwóch bramkarzy na ławce (Neto, Pena) jest bardziej potrzebnych niż dwóch skrzydłowych (jest tylko Trincao)

1

@Shroud może im się z Mingueza myli

0

Dobry mecz busquetsa poza 1 strata

0

@BarcaInfo czyli zostało ich troje

0

@Yoshi94 już teraz ma jeden nieudany drybling, jak pisałem miał 100%

25

Pedri 100% celnych podań i dryblingów. 5/6 wygranych pojedynków. Ależ to musi być frustrujące jak nie możesz odebrać piłki 18-latkowi, a do tego on potrafi wyłuskać ją tobie

0

@lucca87 nie wydaje mi się żeby było nas stać na pozostanie Griezmanna i transfer Haalanda, a Laporta ma w zwyczaju obiecać na koniec wyborów jakąś bombę i obstawiam że to może być to.
No chyba że uda mu się naprawdę dobrze sprzedać Coutinho, Umtitiego, Firpo, Alenie czy Emersona

2

Tak całkowicie poważnie to wierzycie w te plotki łączące Haalanda z Barceloną? Niby 75mln euro, ale jeśli wybory wygra Laporta - mający świetne kontakty z Raiolą to jestem w stanie uwierzyć, że spienięży Coutinho i Griezmanna ściągając w ich miejsce Norwega. A jak sądzi La Rambla?

0

Rozstrzygnijmy to raz na zawsze, na jedynym słusznym głosowaniu w jedynym słusznym miejscu:

https://strawpoll.com/xrksq4cop

0

@horang a on czasem nie miał klauzuli, że aby go wykupić to Girona musi awansować?

0

Dzis pytałem na forum czy ktoś śledzi Monchu no i wywołałem wilka z lasu

Dziś Monchu strzelił zwycięską bramkę, został zawodnikiem meczu.
3 kluczowe podania
5/9 długich piłek
2/4 udane dryblingi

Oby za pół roku wrócił do Barcy albo chociaż udał się na wypożyczenie do lepszego klubu

3

@BarcaInfo dzięki za konkurs, gratulacje dla wszystkich. Oby w przyszłości wiecej takich inicjatyw na tym forum!

0

Ogląda ktoś może Getafe i może napisać jak dziś gra Aleña?
Za chwilę Betis i Miranda z Emersonem - oboje ostatnio w niezłej formie, tak jak sam Betis - oby dziś przypieczętowali to 3 punktami

5

Śledzi ktoś może rozwój Monchu? Pamięta ktoś w ogóle tego zawodnika? Widzę, że w Gironie gra bardzo regularnie, bez większych liczb, ale występuje głównie jako defensywny pomocnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?