messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można zawału dostać jak się widzi Mingueze lub Firpo podających do Busquetsa znajdującego się na 20-25metrze
0
Rakitic dzisiaj z brameczką, róbcie screeny
0
@kaziks nie musi, Alba w tym roku 32 lata, już obniża loty. Myślę, że Gaya spokojnie może go wygryźć
0
@Pilka_jest_okragla wybitnie dobrze to wygląda. Garcia, Gaya i Depay to obowiązek szczególnie że można ich mieć za 20mln, a Alemany to wyborny fachowiec
0
@Quavosk ponoć Firpo ma zagrać na prawej, a Mingueza w środku
0
Czyżby Lenglet spadł w hierarchii za Mingueze, czy jest oszczędzany na PSG?
2
@BarcaInfo dwa zapalniki na bokach obrony, elektryczny Mingueza i Umtiti z jednym kolanem na stoperze. Co może pójść nie tak :D? No ale gramy tym czym mamy.. niestety, trzeba było dogadać tego Erica. Może miałby wejście jak Araujo i stworzył z nim fajny duet
0
@BarcaInfo Firpo na stoperze :O. Boję się to oglądać.
6
Szanuje Pepa za to, że zawsze zależy mu na rozwoju młodych zawodników. Wielu innych trenerów w sytuacji City - Garcia odstawiłoby młodego od gry dając szanse innym. A Eric gra mniej niż rok temu, ale gra. Za Pepa wielu zawodników zrobiło duży postęp sportowy, za Kloppa też, Koeman też pokazuje że potrafi wydobyć to co najlepsze z Pedriego, Araujo, De Jonga czy nawet Griezmanna. Fati też miał lepszy początek sezonu niż końcówkę poprzedniego
Tego nie na moim zdaniem Zidane. ZZ potrafi wykorzystać graczy bardzo doświadczonych, ale chyba żaden młody piłkarz nie poczynił u niego większych postępów. Valverde miał dobre 2-3 miesiące i zgasł, Mendy to już nie jest początkujący gracz. Nikt konkretny nie przychodzi mi na myśl
1
@mrboom ja mam spoko szefa, wie że oddaje regularnie krew co 8-10 tygodni, a u mnie w mieścinie krwiobus jest tylko w środy. Więc już go poinformowałem że w środę idę oddać krew, a w piątek biorę wolne. W ten sposób 5 dni wolnego za jeden dzień urlopowy.
Dobrze że to wprowadzili, ja osobiście dobrze czuje się po oddaniu krwi, ale moja znajoma po oddaniu ma cały dzień z bani, nie może kierować autem itd. Więc w ramach rekompensaty jest to napewno zachęcające dla pewnej części osób
1
@FCB24 to jest jako niezdolność do pracy z tego co pamiętam, więc z jakiej paki mają dać Ci wolny poniedziałek, skoro już w niedzielę będziesz zdolny do pracy :D?
1
@Thomas99PL gracias, akurat minęły mi 2 miechy od ostatniego oddania, a że wolne i oddanie krwi to przyjemne z pożytecznym to czas wypełnić swój obywatelski obowiązek :D
2
Oddawał ktoś krew ostatnio? Prawda to że teraz przysługuje dzień wolny w dniu oddania i jeden dzień po?
2
@MikeBajson jeśli chodzi o Diesla to szukałabym audi A4, Octavi I, Astry, Singum, Mazdy 6. To dobre silniki tylko musisz się liczyć że ciężko już znaleźć dobry egzemplarz Diesla.
Jeśli chodzi o benzynę to wybór dużo większy, każdy Nissan czy nawet Laguna II w mojej opinii to dobre benzyny. W taką Lagunę można wyrwać w naprawdę dobrym stanie. Zastanów się czy nie warto rozbierać z dwa tysie i poszukać jakiegoś Volvo V40 lub V50. To mega bezpieczne i dobre samochody z silnikiem diesla
1
@MikeBajson do 5500 to może być albo mało awaryjne, albo oszczędne. Czego szukasz? Kombi czy jaki minivan?
0
@BarcaInfo dawej do Juve
1
@cat_r37 mimo wszystko u nas najgorzej to wygląda, bo wypadli wszyscy PO zarówno z pierwszej drużyny jak i Barcy B, Real i Atleti wciąż mają szkółkę do wykorzystania.
1
Myślicie, że gdyby Monchu został w klubie to przy obecnym "deficycie" defensywnie usposobionych pomocników oraz nierównej formie Busquetsa mógłby dać tyle co np. Mingueza?
Oglądałem jego 10-15 spotkań w Barcy B i jestem pewny, że zarówno jako zmiennik Busquetsa czy De Jonga byłby dużo lepszy niż Pjanić.
2
@Janiama problem w tym, że obecnie Busquets bez De Jonga w pomocy to nasz absolutnie najsłabszy punkt i szczerze nie chcę oglądać pojedynku 1v1 Neymar vs Busquets.
5
Dziwi mnie fakt, że Koeman w ogóle nie bierze pod uwagę Jandro Orellany - to obecnie najlepszy pomocnik w Barcy B i pozycja Busquetsa, czego chcieć więcej?
Edit: Fajnie, że powołanie dostał Ilaix, Konrad i Collado, ale przy obecnej coraz lepszej formie Trincao ta ostatnia dwójka to raczej opcja nr 5 i 6 do ataku.
2
@BarcaInfo chciałbym zobaczyć jak kiedyś prowadzi potężną reprezentację Polski
1
@batoosz dopiero ostatnie mecze w Barcy B miał niezłe, wcześniej bardzo zawodził. Nie uważam go też za defensywnego pomocnika, to gracz i profilu Pogby z trochę innymi atutami i minusami, jeśli chcesz kogoś ze szkółki na defensywnego pomocnika to Jandro Orellana rozgrywa bardzo dobry sezon
0
@jeyx77x ja nie mówię że to gracz na poziom pierwszej 11 Barcelony, ale w Grecji z tego co czytałem zaczął łapać niezłe noty przed kontuzją, obecnie w Barcy B i pierwszej drużynie brakuje PO, jedynie Dest wraca do zdrowia. Szkoda bo mógłby pograć.
4
Mingueza 1500min
Araujo 1600
Dest 1600
Pedri 2000
Fati 600 mimo kontuzji
Trincao 900
Puig 350
Mingueza pewnie by tyle nie pograł gdyby nie kontuzje, ale i tak wygląda to imponująco. Jedynie Puig mógłby pograć więcej z młodych graczy, ale myślę że finalnie przekroczy 1000minut jak na dobre stracimy szansę na mistrza.
Szkoda że Wague nie wraca jakoś do zdrowia. Ciekawe jak wyglądałby u Koemana bo można odnieść wrażenie, że u Ronalda Ci młodzi piłkarze wchodzą do drużyny i to w niezłym stylu.
0
Mingueza powinien być jeszcze rozpatrywany jako stoper czy już tylko jako opcja na prawą obronę?
Moim zdaniem jest zbyt elektryczny do gry na środku, wróci Dest i Roberto i chyba niestety przygoda Minguezy z pierwszym składem Barcelony się zakończy.
59
Tacy gracze jak Mingueza, którzy może umiejętnościami nie dojeżdżają na pierwszą jedenastkę, ale mają ten system gry wpojony od małego i ambicje żeby jednak zrobić coś dla klubu, a nie tylko zaliczyć dobry indywidualny występ dadzą dużo więcej niż Firpo czy Pjanic. Oby Laporta wygrał te wybory i wywalił zbędnych kopaczy, a zostawił chłopaków którym faktycznie zależy na tym klubie jak Mingueza czy Puig.
28
W ch** się cieszę że Trincao dał nam 3 punkty. Jako jeden z nielicznych broniłem go za każdym razem bo oglądałem kilkanaście jego spotkań w Bradze i młodzieżówkach Portugalii i nie uważam żeby miał mniejszy potencjał niż Dembele (a Ousa uważam za całkowitą topkę skrzydłowych u25).
Już ostatnie 3 mecze miał fajne, brakowało szczęścia jak w tej poprzeczce ostatnio. Teraz siadło idealnie, w jego stylu. Mocno i technicznie, on potrafił już strzelać takie bramki z dużo większej odległości
1
Gdyby Busquets nie miał swojego nazwiska, to byłby to jego gwóźdź do trumny, a on zapewne wyjdzie w kolejnych meczach w pierwszej 11.
0
Nie no. Jak ktoś jeszcze raz napisze że De Jong za słabo broni na defensywnego pomocnika to odeśle go do wyczynów Busquetsa z tego meczu
1
Pjanić to dramat, dno i metr mułu. Z innych ciekawostek z dzisiejszego spotkania: trawa jest zielona.