1

@AmigoBlancos uważasz że awans Borussi z Sevillą to niespodzianka? Czarnym koniem można ich określić jak dojdą minimum do półfinału, ćwierćfinał z takim przeciwnikiem to obowiązek

0

Mam wrażenie że gdyby trafił tu Haaland to najwięcej mógłby zyskać Dembele. Fati to bardziej lewy napastnik jak Cristiano, Leo szuka ciągle podań otwierających, ale Dembouz ma genialne cięte dośrodkowanie z obu nóg, z tak kończąca zarówno głową jak i obiema nogami typową 9 mógłby nastukać jeszcze więcej asyst niż w BvB, już tam Auba dawał mu zawsze opcję ostatniego podania.
To typowy skrzydłowy i niestety dużo traci gdy na boisku nie ma typowej 9

0

Xavi Simons - Arthur - Aleña, ale ta pomoc by śmigała

3

@Kettger mówisz o potężnym Arthurze?

1

Właśnie rozdupczył się portfel który dobrze służył 8 lat

Możecie polecić coś estetycznego i trwałego z portfeli męskich do kwoty 200zl? W kolorze czarnym najlepiej

1

Bellingham to po Pedrim i Camavindze chyba najbardziej utalebtowany pomocnik u19

1

@Ansufati123 2 daja dogrywkę

5

Juventus Pirlo to drużyna która wyjątkowo dobrze mi się ogląda, oby tak dalej Juve.

3

@KacperVEB jeśli udałoby się pogonić Neto, Firpo, Umtitiego, Coutinho, Pjanicia, Griezmanna i Braithwait to jest mała nadzieja na transfer Haalanda, ale nie wierzę że aż tylu zbędnych zawodników odejdzie. Najtrudniejsze w transferze Haalanda będzie znalezienie budżetu na jego pensje.

2

@Jacu327 nie licz na to Jacuś.

3

Taaak! Utzrymac to Real, utrzymać!

0

@Jonyx dlatego trzeba patrzeć na siebie.

0

Zidane, co do wuja, dlaczego oni jeszcze nie wrzucają z każdej pozycji? Gdzie jest Ramos, gdzie Casemiro?

2

13 spotkań do końca. Trzeba patrzeć na siebie, nie wierzę że w tych 13 meczach Atleti nie straci 5 punktów..

3

@MarshallLAW Coutinho w jakimś Tottenhamie, a Fati jako środkowy napastnik. Dla mnie on byłby lepszy na środku w formacji z dwoma napastnikami niż przyklejony do skrzydła w 4-3-3

2

@bartekvisca Iniesta w jego wieku grał w młodzieżówkach, na dobra sprawę do Once De Gala wskoczył w wieku 24 lat gdy Pep pozbył się Deco. Tak był zmiennikiem i o takiej roli jak teraz Pedri mógł pomarzyć, no ale żyjemy w czasach gdzie od 18 latka wymaga się 10 asyst i 10 bramek w sezonie, w czasach Iniesty Pedri teraz wchodziłby do Barcy B, bo mało było debiutów przed 20 rokiem życia, a co dopiero z taką ilością minut i taka jakością jak Pedri

0

@LeoMessiah Trincao i Dembele też bym tu dodał.

4

@Janiama Si, Araujo też pewnie gdyby nie kontuzje to by teraz grał. No i Fati. Grubymi nićmi szyję Koeman tą "nową" blaugrane

1

@araevik racja.

A Iniesta co najwyżej był najlepszym Iniestą. ????

14

Za co? Chłop nawet asysty nie miał, ani karnego nie obronił;)

1

@Pawelec7 Moriba jest pomocnikiem zdecydowanie bardziej ofensywnym niż Busquets, już bliżej De Jongowi i Pedriemu na defensywnego pomocnika niż Moribie

32

Oj tak byczku, Moriba, Trincao, Dembele, Araujo, Mingueza, Dest, Pedri, Puig, De Jong, Fati.

Niech sobie wezmą tego Pjanicia za free, tylko miejsce blokuje

5

Teraz komentarze że Dembele się nie rozwija, a jak walił w okno z Sevilla i dał ciastko do Alby to DeMbOuZ KoT :D

5

Laporta zachowuje się czasem jak Putin w konfrontacji z amerykańskimi dziennikarzami. Jest bardzo pewny siebie, aż czasem zarozumiały. Wygrał te wybory tą pewnością siebie, kibicie widzą w nim gościa który wjedzie tu na białym koniu i twardą ręką zrobi porządek.
Font to trochę obraz gościa, który dniami i nocami od kilku lat pracował nad projektem, który opiera się głównie na jednej osobie.
Laporta walnął pięścią w stół i powiedział "dobra Victor, to trza po mojemu tak jak kiedyś, zatrudni się swoich ludzi związanych wcześniej z klubem, ja u steru, zapale se cygaro, pogadam z Leo, ściągnie się za rok Hallanda, teraz czystki".

Ludzie to kupili, bo po latach z prezydentem o glinianych nogach chcą gościa z doświadczeniem i twardą ręką.

2

Jaka jest wasza opnia:
W Barcelonie trafiło się bardzo fajne pokolenie + młodzi kupieni zawodnicy lepiej lub gorzej ale grają w pierwszej 11, a w poprzednich latach La Masia nie produkowała aż takich talentów, czy w poprzednich latach po prostu przespano moment na włączenie zawodników z drugiej drużyny?

Aż nie chce mi się wierzyć, że nagle Araujo, Mingueza, czy nawet mniej grający Puig, Moriba odgrywają większą lub mniejszą rolę, a wcześniej prócz Aleni nikt nawet nie odegrał roli podobnej do Puiga.

Czekam z niecierpliwością na dalsze szanse dla Balde, Collado czy przede wszystkil Jandro Orellany, ale to pewnie w presezonie. O ile Pjanić, Firpo, Braithwait zrobią im miejsce.

0

@MesQueUnClub_87 ważny owszem, logiczne że będzie w podstawie na najważniejsze mecze, ale Pique to już taki gracz, że może mieć 2 tygodnie przerwy od gry a i tak zagra na swoim poziomie, dlatego dużo rotacji między tą trójką młodych graczy w lidze byłoby wskazane. Tak to widzę, a jak to widzi Koeman to zobaczymy za pół roku

9

@BarcaInfo Nagelsmann były sztos.

0

@MesQueUnClub_87 presezon dużo powie, Araujo już jest gotowy na 1 skład i lidera defensywy, Mingueza jest świetnym materiałem na 3 stopera, może nawet drugiego do pary z Araujo, jeśli Garcia okaże się zawodnikiem mogącym wskoczyć z miejsca do pierwszego składu albo chociaż rywalizować na równi z Minguezą o miejsce u boku Araujo to Pike na 4 stopera i dla dwóch francuzów (w sumie 3, bo jeszcze Todibo) nie ma miejsca i są zbędni. Ich odejście zaoszczędzi dużo pensji, a za Lengleta spokojnie 30-40mln można wziąć.

0

@MesQueUnClub_87 moim zdaniem nie potrzeba więcej niż 4 stoperów i skoro wraca Garcia to spokojnie ta 4 na wystarczy, szczególnie że akurat za Lengleta można trochę grosza jednak wyciągnąć

0

@ViscaBarca123 skoro Thiago w tym roku wskoczy 30 na kark to jakim cudem 6 lat temu w kampanii 15/16 był zawodnikiem u22?

Edit: chyba chodziło Ci o 12/13 bo w 15/16 już tu Thiago nie było, podobnie jak Tello i Montoyi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?