messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo prawie wszystko? Czyli czego nie? Wygrał drużynowo wszystko + złoty but, no chyba że liczył na złotą piłkę
0
@Adamski69 jeszcze Busquets na realne szanse na bramkę z taką grą więc liczę na 19, no i Pique, bo na Pjanicia, Umtitiego i Matheusa nie ma co liczyć
11
Byłem mega przeciwny Alabie, ale jeśli dalej mamy grać na 3 stoperów to taki Alaba podłączający się wysoko do rozegrania wniósłby jeszcze wyższy poziom w futbolu totalnym
2
@DonMatteo901 gratulacje dla Xabiego za pójście do lepszego klubu
0
Jeszcze 12 dni kwarantanny a właśnie zaczynam czuć straszny ból rosnącej ósemki. Zapowiada się zajebiście
3
@Tymol bo stał najbliżej?
0
@Yoshi94 ja tylko napisałem gdzie mógłby grać w tym ustawieniu. Nie jest powiedziane ze w ogóle będziemy w nim grać w przyszłym sezonie.
0
@Pawelec7 jak wyżej, to było na początku sezonu
0
@KimBassinger1 ja akurat dostałem na urodziny więc ciężko powiedzieć, miała metkę i cenę która raczej była z oficjalnego sklepu Nike bo sam bym sobie tak drogiej nie kupił :D
0
@Barcaa12 przypadkowego karnego. Jest różnica wyciąć gościa w polu karnym jak Mingueza wyciął Ocamposa przed dogrywką o finał pucharu, a nadepnąć na stopę napastnika którego się nie widzi, bo patrzy się w kierunku skrzydłowego żeby skorygować ustawienie przy dośrodkowaniu.
6
@KimBassinger1 ta czarna jest przepiękna na żywo. Mam i polecam, jeszcze gdyby była bez sponsora :D
0
@KacperVEB czysto teoretycznie mają więc po jednym przegranym pojedynku 1v1, gdzie ten Minguezy był kluczowy dla całej akcji i mógł być kluczowy dla całego meczu gdyby Isak lepiej uderzył. Czekam na video
0
@KacperVEB szczerze nie kojarzę sytuacji więc jeśli masz jakieś ujęcie z tej akcji to chętnie obejrzę, szczególnie że Portu miał wczoraj jeden udany drybling na cały mecz.
0
@ShawnC już pomijam fakt że po błędach wylewa się syf, ale razi mnie to wielbienie Minguezy gdzie chłop wczoraj zawalił przy tej akcji, wcześniej mógł odebrać nam finał pucharu tym karnym, z PSG pewnie by nie dokończył pierwszych 45minut gdyby Koeman go nie zdjął w 35, no ale Oscar gra wybitnie, a Lenglet który ostatnie 3-4 mecze zagrał bezbłędnie już nie.
1
@DonMatteo901 Ansu za Dembele i ustawienie się nie zmienia, lub za Griezmanna i mogą grać 3-4-1-2 zamiast 3-4-2-1
Dla Roberto nie widzę miejsca, nie jest w stanie zagrać na skrzydle tak jak Dest, więc moim zdaniem jedynie jako zmiennik do pomocy, a zmiennikiem Desta niech będzie Trincao
1
@Blanco16 10 finałów do końca, każdy ma świadomość że musi dograć sezon na 100% więc włączyli tryb Eco. Dlatego jestem zdania że przy tak wysokim wyniku wcześniej trzeba wpuszczać głodnych gry rezerwowych
0
@obiektywny12 poprawione.
0
@Barcaa12 to chyba nie oglądałeś jego ostatnich meczów
0
Mało niestety mówi się o świetnej ostatnio formie Lengleta. Tak naprawdę wczoraj jako jedyny z czwórki stoperów zagrał bez żadnego większego błędu.
Araujo - przypadkowo, no ale jednak puścił tą piłkę między nogami, ciężko miał coś z tym zrobić ale mógł jakimś intuicyjnym wślizgiem starać się to zablokować
De Jong i Mingueza - obaj popełnili duże błędy na początku meczu po indywidualnej akcji Isaka która mogła mieć ogromny wpływ na wynik. Najpierw De Jong zrobił Bartre i po wygranej pozycji zamiast wybić piłkę to dał ją sobie odebrać, a potem Mingueza został ograny jak junior 1v1 - robił za pachołek dla Isaka i tylko fatalny strzał uratował Barcelonę.
Clement po całym syfie jaki się na niego wylał gra naprawdę dobrze.
5
@Stasiuburza jeden Rabin mówi tak, drugi nie.
15
Riki - 10min
5/5 celnych podań
1 kluczowe podanie
Spory udział przy ostatniej bramce
Moriba 22min
1 asysta
23/23 celne podania
4/4 udane dryblingi
1 kluczowe podanie
7/9 wygranych pojedynków
Świetne zmiany, Ilaix mógłby dostać czasem szansę od pierwszych minut, a Puig spokojnie mógłby wchodzić na 30minut a nie 10, na dobrą sprawę już przy 3:0 powinien być ja boisku, szczególnie mając na uwadze ile grają Pedri, FDJ i Busquets.
3
@Kgorecki2500 raczej przypadek. Dostał podanie między nogami, a że biegł to ciężko kontrolować aż tak układ nóg.
76
Takimi zmianami Puig i przede wszystkim Moriba powinni zamknąć drzwi Pjanicowi nawet do ławki rezerwowych. Puig bardzo walecznie i z asysta drugiego stopnia dał fajną zmianę, a Ilaix w ogóle rozwalił system
8
Swoją drogą Griezmann dziś mecz genialny jeśli chodzi o destrukcję, a w tym roku już 9 bramek i 9 asyst, to świetny wynik nawet jak na piłkarza za 120mln. To po Busquetsie zawodnik który najwięcej zyskał zmianą ustawienia. Oby utrzymał formę
0
Z ciekawości: z kim się Leo koszulką wymienił?
0
Świetna zmiana Ilaixa i Puiga. Riki potrafi klepnąć na metrze, Ilaix też pozytywnie
0
Chyba każdy miał na podwórku kolegę który mógłby grać na każdej pozycji i był kozakiem. To De Jong i Pedri. Wybiegani za 3, nieważne jak mu podasz i na którą nogę, zawsze dobrze przyjmie, zawsze dobrym ustawieniem ubezpieczy i zrobi Ci miejsce, wygra 1v1 zarówno gdy broni jak i gdy atakuje. Takich ludzi potrzeba
1
Tak mógłby ten gość grać gdyby typowa 9 ściągała mu obrońców na siebie. Dembouz ma potencjał ogromny
1
Drużyna przez wielkie D. Każdy z tych zawodników wkręca się z meczu na mecz na wyższy poziom.
FDJ życiówka w Barcy
Lenglet ostatnie mecze coraz lepsze
Mingueza trzyma stabilną formę
Dest i Alba sieją zniszczenie na skrzydłach
Busi jak za Pepa
Pedri mało widoczny w tym ustawieniu na pierwszy rzut oka ale mróweczka z techniką użytkową jak Andres
Griezmann wreszcie może grać tak jak lubi czy gdzie chce
Leo jak to Leo, GOAT
Dembele - ten najwięcej traci bo z autobusami musi odwalać czarną robotę i ściągać stoperów na siebie, ale czasem odpali wyższy level jak przy dwóch bramkach z Sevillą.
To teraz oby sobie wszedł Araujo, Trincao i Ilaix. No i najważniejsze: oby bez kontuzji
0
@Rourke świetny gracz. Też widziałbym go w klubie, to jego trzeba było ściągnąć zamiast Pjanicia. Idealne zastępstwo Busquetsa a i ciut wyżej zagra