messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@AlwaysBlaugrana ludzie zapomnieli że to jego dwie świetne bramki w dwóch meczach z Sevillą podłączyły nas pod tlen w tym sezonie i dały szansę na puchar i ligę, bo ale 23 latek nie strzela "dobrych", bo nie były to 100% okazje (poza tą gdzie Leo świetnie go wypuścił w uliczkę). Dla mnie robi postęp i jest to zawodnik, który jako jedyny po Leo potrafi dojść do kilku sytuacji w ciągu meczu.
Ludzie chyba zapomnieli jakie setki marnował tu Suarez i Eto, którzy były wtedy w zupełnie innym etapie kariery niż Dembele.
0
@obcy też uważam, że Alaba zbędny. Osobiście dałbym szansę tam Firpo, na połprawym stoperze nakrył czapką Mbappe więc może się okazać że z lewej strony z jego zwrotnością będzie strzałem w 10, a zmiennikiem Alby mógłby być Balde z rezerw lub Miranda.
Co do Wijnalduma też nie jestem przekonany że dałby więcej niż Busquets w ostatnim czasie, a trzeba pamiętać że wraca Roberto który mógłby być na stałe przesunięty do pomocy.
Emerson też ma zadatki na bycie niezłym dzikiem i mógłby być zarówno zmiennikiem Desta jak i Erica Garcii.
11
PSG myśli że Mbappe jest szybszy od @BarcaInfo
0
@Transu96 wraca Araujo, wróci Pique za 2 tygodnie i mam nadzieję że Firpo dostanie szansę za Lengleta
0
@Bobo25 masz od tego post meczowy. La Rambla jest od wszystkiego i od niczego
16
PSG leczy się u doktora Oetkera
6
PSG myśli że Draxler to Dexter
4
@BarcaInfo Skała
7
PSG szczepi się na Katar
23
PSG parzy herbatę wodą po pierogach
10
@Bobo25 ok szefie
32
PSG puszcza rudych w kolejce
24
PSG myśli że paraolimpiada to wyścig lokomotyw
0
@myscooter nie, to słynne głupie wyrzuty w Łodzi między Widzewem i ŁKSem
1
@FcBforever221 przede wszystkim jest bardziej zwrotny i szybszy niż Oscar. Mingueza musi grać bardzo agresywnie bo wie że jak da się obrócić pierwszemu szybszemu skrzydłowemu to już za nic w świecie go nie dogoni, Firpo ze swoją zwrotnością i dynamiką jest w stanie grać bezpieczniej. Takie same braki jak Mingueza ma Lenglet
20
PSG myśli że in vitro to pizzeria
0
@Coutinho007 jasne, starałem się to ułożyć bez transferów (prócz Garcii który jest raczej pewniakiem).
1
@BarcaInfo Dembele to nie jest 9, do tego wciąż młody piłkarz. Tutaj wiecej oczekiwałbym od Griezmanna. Szczególnie że w przeciwieństwie do Komara to Antek nie jest w stanie wykreować tyłu sytuacji przez ograniczenie w dryblingu i szybkości.
Fati/Dembele - Haaland/Fati - Messi/Trincao
Mało realne, ale gdyby udało się sprowadzić Haalanda kosztem Coutinho, Griezmanna i Umtitiego to osobiście sekundy bym się nie zastanawiał. Ten atak ma wszystko. W pomocy rośnie Pedri, Moriba, FDJ, Busquets odzyskuje blask, jest w obwodzie Puig na łatwiejsze mecze. Postawiłbym wszystko na sprowadzenie Haalanda
5
Dembele szarpał ile się da, dużo wygranych pojedynków szybkościowych i 1v1. Niestety celownik rozlegulowany w tym meczu, ale ostatnio świetny okres, bardzo ważne bramki jak te dwie z Sevilla, w dużej mierze on otrzymał nas przy życiu w pucharze i lidze.
Ja widzę u niego wreszcie dojrzałość jakiej mu brakowało. Widać że zależy mu na poprawie, kucharz, prywatny trener od przygotowania, coraz większa dojrzałość w grze, lepiej przesuwa i przez cały mecz uczestniczy w pressingu. U niego widać progres i sprzedaż byłaby głupotą, bo ani kokosów nikt nie zapłaci, a to może być ten moment gdzie faktycznie dojrzeje do gry w tym klubie. Mbappe nie będzie, ale wciąż może być bardzo dobrym skrzydłowym, a takich mało na rynku. Szczególnie że w przeciwieństwie do Trincao i Collado może z powodzeniem zagrać na obu skrzydłach.
Dać czas tym młodym chłopakom.
Dest - Araujo Mingueza/Eric Garcia - Firpo/Balde
Moriba - FDJ - Pedri
Trincao - Fati - Dembele
+ Emerson, Puig, Aleña, Collado, Konrad
Jest potencjał na przyszłość ogromny, oczywiście nie każdy z nich będzie stanowił o sile pierwszej 11, ale taki Mingueza czy Firpo mogą być bardzo przydatnymi zmiennikami
3
Moriba, Pedri, FDJ, Dembele - bardzo dobry mecz gdyby nie ta skuteczność, Fati, Dest, Araujo, Mingueza, Trincao - ta młodzież daje nadzieję na lepsze jutro. Na dobrą sprawę już możemy złożyć z naszych graczy bardzo fajną 11 do lat 24 (prócz Matsa)
2
Ależ pozytywnie zaskoczył mnie Firpo, chętnie bym go zobaczył za Lengleta w następnym meczu. W
Wydaje mi się że formacja 3-5-2 jest idealna pod zawodników których mamy. Jest miejsce na minuty dla każdego rezerwowego.
PŚO Araujo/Mingueza
ŚO Pique/Garcia
LŚO Firpo/Lenglet
PW Dest/Trincao
LW Alba/Firpo
PŚP FDJ/Moriba
ŚP Busquets/Pjanić
LŚP Pedri/Puig
N Messi/Griezmann
N Fati/Dembele
Będzie jeszcze Collado, Emerson, Aleña.
Widzicie tą formacje w dłuższej perspektywie czasu u nas?
1
Firpo > Mingueza
1
@bartekmess żółta kartka i grał bardzo nerwowo, był blisko czerwa
0
Dembele do momentu wykończenia robi wszystko wybitnie. Szkoda że do momentu wykończenia bo moglibyśmy ich teraz dojeżdżać...
0
@rademenes czyli tak jak w pierwszym meczu PSG i Mbappe
1
Wystarczyło zagrać tak w pierwszym meczu..
0
@Geble bezpośredni mecz mamy z nimi więc jak wygramy to zrownujemy się punktami, ale bezpośrednie pojedynki daja nam mistrza
0
@JORD10 tak. Oby utrzymali
3
@ranger3120 pamiętam jak wieszano psy na Vrdoljaku gdy nie strzelił dwóch karnych w pierwszym meczu Legia - Celtic a w drugim był walkower i ludzie pisali mu groźby, bo skoro walkower to 3-0 to z karnymi Vrdoljaka byśmy awansowali. Prawda jest taka że nic by to nie zmieniło i tylko zniszczyli dalszą karierę chłopa w Legii, po tej sytuacji i tych groźbach był wrakiem pilkarza
3
@escarabajo
@ranger3120 właśnie mylicie się, wtedy PSG po słynnej remontadzie zeszłoby z boiska po stracie bramki na 5:1. Z Walkerami jest tak, że nawet jak 8:0 wygrasz pierwszy mecz, ale w drugim przewinisz i drużyna przeciwna wygrywa walkowerem to odpadasz bez względu na wynik. 3-0 to wynik umowny wpisywany do statystyk, ale bez względu na bramki awansuje drużyna przeciwna