messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sytuacja Modera przypomina mi tą Zielińskiego sprzed 5 lat. Gość nic nie gra, a jest chwalony pod niebiosa. Zagrał bardzo słabą pierwszą połowę. Krychowiak jako jedyny zajmował się wyprowadzeniem piłki od stoperów, Zieliński starał się coś stworzyć pod napastnikami, a Moder na dobrą sprawę zagrał na alibi nie będąc nigdzie w destrukcji i nie biorąc na siebie ciężaru rozgrywania, inna sprawa, że koledzy mu nie pomagają, ale jak widzę, że ktoś pisze o Moderze jako o najlepszym piłkarzu naszej kadry to zapewne jest tą samą osobą która uważa Mingueze za najlepszego stopera w Barcelonie. Populizm 100%
0
@Don Lucas moder był najsłabszy z naszej pomocy, już Zieliński i Krychowiak zagrali lepiej
0
Niech wpuści Modera na boisko wreszcie
0
@sanmartean bardzo przyzwoicie? Gra przdcietnie, robi bardzo dużo błędów które na jego szczescie zakończyły się bez większych konsekwencji. Dał się minąć jak dziecko przez Isaka i tylko nieporadność Szweda przy strzale zadecydowały o braku Bramki, a to była akcja na 1:0 która mogła ustawić mecz, z PSG trener musiał go zdjąć już w 30minucie bo grał tak źle w odbiorze że nie dokończył by tej połowy, w półfinale z Sevillą sprokurował rzut karny i gdyby nie ter Stegen to przez jego błąd byśmy nie zagrali w finale. Prawda jest taka że jest turbo przeciętny i tylko dlatego, że w trójce obrońców ubezpiecza go dwóch kolegów gra. I tylko dlatego że nie kosztował 30mln to jest tu tak chwalony bo gdyby Lenglet zrobi ostatnio takie błędy to już byście go na taczkach wywozili. Póki gramy na 3 stoperów to jest dla niego miejsce, ale w 4-3-3 Mingueza nie nadaje się nawet na 4 stopera w hierarchii bo jest po prostu elektryczny i traci koncentrację.
0
@STALU nie no Kubo to równa pochyła. Gil w Eibar to lepszy zawodnik niż Kubo w Mallorce, a Kubo z Villarealu czy Getafe nie ma nawet podjazdu
0
@andres_xavi różnica między nim a Trincao jest taka, że Bryan spokojnie da sobie radę na obu skrzydłach, a Trincao jedynie na prawym bo ogranicza go strasznie jedna noga. Inna sprawa, że Trincao jest poziom niżej
1
@andres_xavi nikogo, ale jeśli miałby już koniecznie ktoś przyjść to Depay
1
Oby Laporta powoli podchodził już pod Bryana Gila, nie wiem czy ktoś z was śledził jego losy, ja widziałem może z 15 spotkań głównie w La Liga i młodzieżówkach Hiszpanii. Ma prześwietny drybling, chyba największy potencjał w dryblingu w całej lidze z graczy u-23. Wciąż brakuje mu konkretów pod bramką, ale ma czas to ogarnąć.
35mln za takiego gracza to promocja. Przydałoby się go ściągnąć i wypożyczyć do średniaka ligowego. Umowa do 2023, ale obawiam się że w przyszłym sezonie jak wróci do Sevilli to namówią go na przedłużenie i podniesienie klauzuli
1
@JimMorrisonFCB wiele go różni od Firpo. Owszem, nie ma dryblingu jak Dest, ale jest prawdziwym potworem wydolnościowo, w obronie gra bardziej agresywnie niż Firpo. Do tego moim zdaniem jest lepszy w defensywie
1
@masq tak. Betis to mój drugi ulubiony zespół z Hiszpanii więc śledzę uważnie. W 4-3-3 mógłby grać jako PO, a gdy gramy z wahadłami mógłby grać jako prawy stoper zamiast Minguezy.
9
@Pioter narobili w zbroje jak zobaczyli bramkę potężnego Pjanicia i pięknego Griezmanna
3
Bruno i Cristiano razem na boisku? Dajcie karnego dla Portugalii, będzie śmiesznie jak się obaj na pewniaka ustawią do wykonania
0
@daniel32778 kumpel miał i po roku zerwał na treningu. Drugi kumpel miał innowacyjną operacje z wykorzystaniem jakiś tkanek z innego miejsca za kilkanaście tysi (wojo mu zasponsorowało, jest oficerem) i mówi że boli go jeszcze bardziej niż przed więc w tym roku ma mieć drugą operacje.
9
Zaraz Dembouz bramkę właduje
7
Ostatnie wyniki De Boera pokazują jaka robotę wykonywał tam Koeman.
W ostatnich 9 meczach gdyby były punktowane jak w lidze: 12 punktów na 27 możliwych. Bilans 3-3-3 gdzie wygrali tylko z Bośnią i 2 razy z Polską.
Niektórzy uważają że Koeman miał w reprezentacji gotowy twór oparty na graczach legendarnego Ajaxu czy VVD i Depayu. Ale to Ronald stworzył tą kadrę i wyciągnął z dużego kryzysu.
1
@Baniek jeśli ktoś nie gra a mimo to zostaje powołany do dorosłej reprezentacji Hiszpanii w wieku 19 lat to musi być dużym talentem. Pamiętaj że trenerzy widzą i wiedzą więcej
0
Do graczy FM. Odpaliłem sobie 2020 i mam pytanie. Czy taki Moukoko jest gdzieś w kodzie gry i mimo, że obecnie ma 15 lat i jest zbyt młody to za rok pojawi się gdzieś w młodzieżówce BvB czy gra losowo generuje takich graczy?
0
@zTx od groma ludzi się zgłasza. U mnie w domu jesteśmy drugi raz na kwarantannie. Pierwszy raz pół roku temu test miała tylko mama i każdy dobrze przechodził, teraz jest dużo ciężej, ojciec ledwo łapie oddech, moja żona miala wczoraj 39 stopni, ja mam tak zawalone zatoki że nawet nie wstaje z łóżka.
A do niektórych mocnych antybiotyków i środków do inhalacji potrzebny jest wynik pozytywny, dlatego ludzie, w tym my chodzą na testy.
0
@Xxxbarca4ever tak uważam. I to raczej w Championship lub w najsłabszych klubach Premier
2
Patrząc na naszą kadrę odnoszę wrażenie, że taki Puig byłby u nas gościem robiącym niesamowitą różnicę w rozegraniu. Który z naszych pomocników mógłby zagrać taką idealną asystę drugiego stopnia zewnętrzną częścią stopy jak Riki przy 6 bramce z Sociedad? Może Zieliński, ale tylko jeśli miałby na sobie koszulkę Napoli.
A przecież w Hiszpanii jest zapewne kilkunastu środkowych pomocników wyżej w hierarchii od Puiga. To samo skrzydłowi, tam nawet w młodym pokoleniu jest kilku: Fati, Gil, Ferran, Brahim.
Ciekawe czy nasze pokolenie dożyje czasów gdy będziemy mieć w kadrze kilku przebojowych skrzydłowych z porządnym dryblingiem i środkowych pomocników którym piłka nie przeszkadza.
2
@Xxxbarca4ever a ja zapomniałem o Bieliku - oczywiście powinien tu być, natomiast co do Jóźwiaka to nigdy nie byłem jego wielkim fanem, dużo wiatru w nogach i tyle. Może będzie drugim Grosickim, Szymański ma moim zdaniem dużo większy potencjał. Bartek Slisz też rozgrywa w Legii genialny sezon i słusznie został w kadrze kosztem innych pomocników
13
@DLFCB to był indywidualnie najlepszy sezon w historii piłki nożnej. Niebywałe jak on tego dokonał
2
@Xxxbarca4ever Moder, Karbownik, Walukiewicz, Slisz. To chyba tyle, no jest jeszcze Bartek Białek w Wolfsburgu i Seba Szymański, ale ten pierwszy nic wielkiego nie pokazał, a drugi musiałby się wykazać w kadrze i wybić do lepszej ligi
1
@tomek8756 mi udało się zobaczyć w jednym meczu zarówno Leo jak i Inieste i jakoś do Leo byłem przyzwyczajony że jest z innej bajki, ale oglądać z trybun ruchy Andresa to było coś niesamowitego
1
Trzeba kibicować Borussi aby zagrała w LM. Bo teraz szans na Haalanda nie ma żadnych moim zdaniem, ale jeśli Laporta pozbędzie się w kolejnych 3 okienkach zbędnych graczy jak Umtiti, Pjanic, Coutinho, Firpo itd, oraz zastąpi ich graczami do wyjęcia bez kwoty odstępnego to kwoty z transferów i oszczędności na pensjach mogą pozwolić w lato 2022 powalczyć o podpis Norwega.
Dużo sprzątania przed nim..
41
@BarcaInfo no dobra a Matheusa kto zastąpi? Bo nie podali
0
Tak w ogóle to jak my zagramy na narodowym jak tam szpital?
0
W obecnej sytuacji byłby fajną alternatywą na ostatnie 15min. Nie mamy takiego zabijaki w kadrze.
0
@LionelM95 ja wsadzam żywego na 2h na termoobieg i jest dobry.
1
@dv7wisnia szkoda że nie wyjęliśmy go prosto z Ajaxu, wtedy już było widać że to prawdziwy killer