messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To ustawienie jest genialne. Gdyby jeszcze na 9 grał jakiś Hochland, wtedy Dembele mógłby odciążyć czasem Griezmanna lub Leo na tej dyszce, a wahadła miałyby opcje dośrodkowania na wysokiego Norwega.
3
@Jakchcesz 3-4-3 a dokładnie 3-4-2-1
2
Gdyby Lengleta tak nawinął jak teraz Mingueze to byłby lincz, ale Oscar to kozak, obrońca do pierwszego składu. Araujo za Lengleta ;)
0
@CyPeK za każdym razem jak to czytam to gość robi babola albo karnego :D
30
Jak nawet Sociedad się zamyka z nami to w tej lidze już chyba nikt nie chce grać w piłkę z nami. Smutno się to ogląda jak każdy jeden zespół wychodzi żeby tylko bramki nie stracić
1
Donny swoją drogą też wybitny transfer
0
@Dani13 dużo zależy od losowania. Czesiu stworzył dobry Team, jak Kapustka, Slisz i Luqinhas zostaną to powinno być dobrze. Bo wahadła wyglądają potężnie niezależnie czy gra tak Mladenović, Vesovic, Wszolek czy Jursnovic
3
@Ghotti no Ernesto by się obsrał i Pjanic grałby z De Jongiem i Busim w pomocy, Ilaix w Barcy B a Pedri na wypożyczeniu. Oczywiście Sergio i Frenkie zapewne w formie dalekiej od obecnej
7
Pekhart 4, Legia zmierza po miano najpewniejszego mistrza od lat. Michniewicz robi zarąbistą robotę, oby w europejskich pucharach się nie wyłożył bo poukładał tą Legię niesamowicie
1
Szkoda tej sytuacji Peque ale poza tym słabo wygląda Barca B w tym meczu
1
@FCBeSeM hattrick Wielkiego Tomasa*
2
@tbas ja bym chciał Araujo - De Jong - Firpo
0
@LeoMessiah Nico Gonzalez i wielki nieobecny dzisiaj Jandro Orellana.
0
@kulka podpinam się do prośby
5
To niesamowite że Kapustka w każdym meczu jest wyraźnie szybszy od rywali a jak sam mówił w Leicester na testach szybkościowych miał 12 wynik w drużynie. Obok Luqinhasa moim zdaniem najlepszy piłkarz ofensywny w Legii i w całej lidze (chociaż w Legii ogromną różnicę robią te niesamowite wahadła).
Szkoda że odpadł z kadry, ma taką formę że zasługuje na szansę. Szczególnie że to jeden z nielicznych polskich piłkarzy którym nie przeszkadza piłka przy nodze
1
@cchesterr43 @Pawel13sz dla mnie to fenomen bo ta piłka szuka go niesamowicie, on może nic nie grać a i tak strzeli
0
Czeski Haaland kompletuje hattricka w 13min. Genialny zawodnik. Zawsze ustawi się tak że piłka odbije się jak od kawałka drewna i wpadnie :D
3
@Joe_Pesci ewidentnie go złapał, było widać na jednej z powtórek
2
@bartekvisca mimo wszystko 3 bramki 16 latka przy rozegranych niecałych 500min i wyniki jakie wykręcał w młodzieżówkach są chyba nieosiągalne dla 99% napastników w jego wieku
2
@BarcaInfo kibice mogą Barce B oglądać?
2
@KacperVEB szybkie 3 bramki i oddali piłkę Arsenalowi, raczej nie poprawią wyniku
0
Wiadomo że to tylko młodzieżówka, ale uważacie że Moukoko ma największy potencjał z 9 po Haalandzie czy wyżej cenicie innego młodego piłkarza?
6
Mbappe i Neymar zostają w PSG, Ronaldo do Madrytu, Haaland do Barcelony. Griezmann do Juventusu, Coutinho i Umtiti do PSG.
Tak będzie, róbcie screeny
2
@FC1899Barca obecność w tym gronie Griezmanna to kpina, było dużo gorszych transferów jak Morata do Chelsea, Kepa do Chelsea czy Pogba do United, Jovic do Realu, Militao czy Vini też
Dembele też mi się wydaje że mimo kontuzji nie powinno być w top3
3
10 godzin do meczu a Laporta jeszcze tego Hochlanda nie ogłosił
3
Haaland to kozak i maszyna do strzelania bramek, ale takiej bestii i tak kompletnego napastnika jak Suarez z pierwszych sezonów u nas i ostatnich w Live jeszcze długo nie zobaczymy
1
@Khajio tak z ciekawości ile lat miał wtedy Haaland? 18 czy 19? Bo Daka widzę że jest sporo starszy
0
@Kamiloza91 jeszcze Alaba i Mbappe
3
Pamiętacie narrację sprzed kilku miesięcy o wielkim Lechu Poznań który godnie reprezentuje nasz kraj w europejskich pucharach i teraz to już na pewno wygra ligę?
Jutro Legia może odskoczyć Lechowi na 19 punktów.
Lech może wprowadzać tych Marchwińskich czy Kamińskich, ale Legia takimi transferami jak Mladenović, Juranovic, Kapustka czy nawet Pekhart zmierza po mistrza i po kolejną możliwość walki o awans do europejskich pucharów, a Lech prawdopodobnie skończy poza top3, a jak się szybko nie ogarnie to ciężko będzie o grupę mistrzowską.
9
@jeyx77x dobry bait