messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poleci ktoś jakąś IP TV do korzystania bezpośrednio na TV poprzez android tv?
0
Jak to jest z aplikacją kwarantanna? Muszę ją instalować i robić zdjęcia swojej facjaty czy mogę olać ten rządowy spyware?
0
@Quavosk używasz tego na android tv czy boxie?
0
Używa ktoś IP TV? Wziąłem jakieś jednodniowy testowy z allegro, lecz niestety nie buforują mi się eleven 2 i canal+ sport te w full HD, internet światłowód 100mb/s więc to raczej nie wina łącza skoro minimum to 2mb.
Kupuje ktoś może takie kody na aliexpress lub innych stronkach i może coś polecić?
5
26 lat, od 10 do 22 roku życia grałem w piłkę, od dwóch lat biegam 2-3 razy tygodniowo po 7-8km i kilka dni temu dopadło mnie to cholerstwo. Żona całe szczęście przechodzi bezobjawowo, ale ja mam czasem ciężko złapać oddech, całe szczęście że brat cioteczny jest astmatykiem i przywiózł mi aparutę z tlenem. Prawie 39 stopni gorączki od 2 dni, prócz problemów z oddychaniem i gorączki nie mam większych objawów, ale duszności są ciężkie do zniesienia. Jakbym miał wypluć płuca
Najdziwniejsze jest to, że siostra i żona nie mają najmniejszego związku ze sportem, ja uważam że mam dobrą wydolność, biegałem ponad pół życia. Brak jakichkolwiek chorób, a nigdy nie czułem się tak źle.
1
To trochę śmieszne, że hejtuje się transfery Griezmanna, Dembele i Coutinho podczas gdy w Madrycie wydano niewiele mniej na Hazarda, Viniciusa, Rodrygo, Jovicia i Mariano którzy grają tyle co Dembele z pierwszych sezonów, dają tyle co Coutinho pod formą i nawet nie wykonują połowy tej legendarnej pracy Griezmanna w destrukcji
0
@kuz owszem, gdyż jest to potężny Winicjusz Żunior
4
Zidane chce ewidentnie wdrożyć Kumanball i grę na 3 stoperów tylko chłop nie ogarnął że Vinicius to nie Leo, Mendy to nie Alba, a Lucas to nie Dest i dużo do gry w ataku nie wnoszą.
6
3-5-2 czy tam 3-4-2-1 zawsze kojarzyło mi się z Conte i futbolem włoskim stawiającym przede wszystkim na zero z tyłu. Koeman zupełnie zmienił moje i pewnie nie tylko moje spostrzeżenie na tą formacje bo ogląda się to bardzo przyjemnie. Nigdy nie lubiłem formacji z trójką w obronie, do teraz
3
z tak grającym Destem myślę, że wyrównamy rekord 18 strzelców, a jak wróci Pique to może uda mu się też 1 dorzucić. Busi też fajnie grał głową przy rożnych z PSG
0
@sendesara no widzisz, rozbierzność statystyk
1
@sendesara
20/21 obecnie 147 strzałów zza pola karnego : 10 bramek
19/20: 174 strzały, 15 bramek
18/19: 123 strzały, 13 bramek
dane z samej ligi wzięte z SofaScore
9
@sendesara ale też oddajemy dużo więcej uderzeń ogólnie, bardzo często w tym sezonie mieliśmy ponad 20 strzałów w meczu. Wcześniej nie było to tak częste. Więc ogólna ilość strzałów z dystansu jest większa, mimo że procentowo jest mniejsza
13
@amanter no i co z tego? Rok temu w meczy z Atletico nakrył czapką Thomasa Parteya który zupełnie sobie z nim nie radził, był zbyt dynamiczny dla dwa razy większego Parteya. Lahm czy Iniesta też pokazywali że czasem kilogramy nie są istotne.
1
@JohnnyBarca mało tego, więcej niż Ter Stegen
29
Z Puiga i Pedriego zrobiłby pomocnika idealnego. No ale jeden jest jak na swój wiek wyjątkowo dojrzały i jest prawdziwą Mrówką na boisku, która przy okazji czasem wniesie coś nieprzewidywalnego, a drugi cały czas szuka tych niekonwencjonalnych zagrań i wnosi dużo energii, chociaż mniej dojrzałości.
Oby dane nam było częściej oglądać ich w parze, a nie tylko zamiennie na boisku bo z tej mąki mógłby być całkiem niezły chleb
1
@LyFT Iniesta tak wyglądał jak odchodził i co z tego?
0
Pedri asysta, ale ogólnie trochę przykro że prócz tej genialnej piętki to każda asysta naszego najbardziej ofensywnego pomocnika była po prostu oddaniem piłki. Ja uważam że Pedri to geniusz, ale nasi pomocnicy mają mało możliwości na podaniem penetrującego podania w pole karne
0
Kto podawał do Alby?
0
Alba i Dest mają zakład kto więcej razy obije aluminium?
0
Ten Rafa Mir to niezły świr. Przy tych warunkach taki gaz w nogach i taka technika to niezłe połączenie. Ostatnio Ćwiąkała go chwalił. Długo w Huesce nie zostanie
2
@barteggg08 yerby się nie zalewa wrzątkiem a tym bardziej nie gotuje ;)
23
Griezmann wybił dośrodkowanie po różnym. Ocena +1
0
@obiektywny12 grając na wahadle? Myślę że nie
0
@barteq na skrzydle wiele więcej miejsca nie ma. Na tak broniącą Huesce przydałby się napastnik który potrafi wykończyć z pierwszej piłki lub po prostu dostawić głowę
0
Destinho to niezły wiatrak, czasem niepotrzebnie pcha się na siłę między dwóch obrońców, ale dobrze wreszcie widzieć prawego obrońcę który potrafi zrobić różnicę dryblingiem i nie porusza się jak wóz z węglem. Nawet jeśli ma co nadrabiać w defensywie to powinniśmy iść zdecydowanie w tym kierunku
0
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale "za dzieciaka" jarałem się butami, miałem chyba z 10 par samych adidasów jednocześnie i gdy tylko dostawało się trochę pieniążków tym kupowałem nową parę.
Teraz nic, ale to zupełnie nic mi się nie podoba. Szczególnie że nie lubię butów kolorowych i najlepiej żeby były w jednym kolorze więc szukam zazwyczaj całych czarnych/białych/szarych.
Poza klasycznymi Reebokami classicami i air maxami 1 zupełnie żaden model nie podchodzi.
To chyba znak żeby wreszcie przerzucić się z butów sportowych na coś innego :D
0
@don'T.R.I.P.e ja bardzo lubiłem grać w gwinta, tylko tej z gry był zbyt prosty jak udało mi się skompletować niezłą talię
1
@szkutnik91 to ameby umysłowe
0
Jak gra Aleña? No i Cucu?