0

@MesQueUnClub_87 Araujo jak grał z Lengletem w parze to też ładnie korygował jest ustawienie i było widać że ma większe jaja i zdolności przywódcze niż obaj nasi francuscy stoperzy. Moim zdaniem Aruajo, Garcia i Mingueza to przyszłość i to oni powinni znaleźć się w kadrze na przyszły sezon + oczywiście Pique, a Umtiti i Lenglet niestety nie

3

@AlexDark00 gdzie jak gdzie ale akurat w kadrze to Antek jest szefem zawsze.

5

@mientusek1407 pamietam kilka sytuacji jak Koeman miał pretensje do Pedriego że właśnie nie uderzał, nie wiem czym to jest spowodowane ale jest to dość irytujące

0

@Avatarr wczoraj graliśmy 4-2-3-1 gdzie teoretycznie Moriba grał na pivocie z FDJ, ale dzięki pracy Griezmanna i Trincao w defensywie Moriba mógł zapuścić się trochę wyżej. Pamiętam akcje gdzie Griezmann wybijał głową dośrodkowanie z naszego pola karnego.

54

Zarówno Puyol jak i oficjalny profil ładnie ich podsumowali. Właśnie przez takie akcje moim drugim ulubionym klubem jest Betis, derbowy rywal Sevilli. Nie dość że zawsze starają się grać ładna piłkę, to drużyna Betisu w odróżnieniu od Sevilli gdy coś zaczyna im wychodzić nie zachowuje się jakby "wyżej srała niż dupę miała"

1

@Kapitan_SW oczywiście że młody Bartra czysto piłkarsko zjada Oscara. Pamiętasz w ogóle jak on grał? Jaracie się jednym jego dobrym występem, gdzie i tak zrobił karnego przez brak orientacji i słabą zwrotność.

Wróci Araujo, Roberto, Emerson, dojdzie Garcia i czas Minguezy się skończy, niestety, bo ze względu na charakter mocno mu kibicuje

4

@Janiama grunt że zasygnalizował, oby skończyło się na max dwóch tygodniach bo jest w gazie. Nie wyglądało to jakoś groźnie, ale jest Trincao więc niech wprowadza go ostrożnie...

Gorzej z Pique, to już wyglądało gorzej, a dograł jeszcze kilkanaście minut co pewnie nie pomoże. Dobrze że Araujo wraca

2

@mokrychlopiec zgadza się, De Jong też moim zdaniem mógłby czasem pokusić się o uderzenie, Pedri może z dwa razy próbował, ale strzału z dystansu De Jonga nie potrafię sobie przypomnieć

0

@Krychaaa10 i to jaką :D do tego trzeba zaznaczyć że to on świetnie dośrodkował przy poprzeczce Alby. Dembele może i chaotyczny, ale Dembele spuszczony ze smyczy tak jak dziś, a nie przyklejony do skrzydła to zupełnie inny piłkarz

0

@Jakchcesz a co napisał Suso?

1

Pól biedy, że to łydka a nie odnowienie się wcześniejszych kontuzji (chyba dwugłowy uda jeśli dobrze pamiętam)

0

@Admin030 problem robi się, że na pozycji prawonoznego stopera będzie Pique, Araujo i Garcia, a na PO Roberto, Dest i Emerson. Chyba że wreszcie odejdziemy od tego, że jeden stoper musi mieć lewą nogę wiodącą bo chętnie bym zobaczył parę Eric i Araujo + Mingueza i Pique w obwodzie

0

@koszol Jordi Alba moim zdaniem lepiej niż Oscar

2

Można Alby nie lubić ale wydolność tego gościa w tym wieku jest nadzwyczajna. Przez 120 min od bramki do bramki

Bardzo dobra zniana Griezmanna i Trincao, Moriba coraz pewniej a Nazario jak Nazario: przyjąć ma ciężko ale głowę dostawi i kawał serducha zostawi

3

Na zbyt dużo pozwala moim zdaniem ten sędzia

0

@Ghotti uwzględniając talent i rolę jaką dany zawodnik odgrywał to zdecydowanie Mingueza, ale moim zdaniem tylko w tym sezonie bo jak wróci na dobre Roberto, Araujo i przyjdzie Garcia to od przyszłego sezonu raczej miejsca dla niego nie będzie. A trzeba pamiętać jeszcze o wracającym Emersonie

0

@horang z tym środkiem obrony to pewny spadek. Barta jest tak rzadki, że nie grał chyba z pół roku

1

@Quavosk takim jak ostatnio. Jeśli Pedri może zagrać

0

Kurde to już 7 lat od tego pamiętnego meczu :O

https://zapodaj.net/043696707969c.jpg.html

1

@Ghotti akurat Dembele to gracz który wydaje się wkręcać na wyższy poziom, ale ani Griezmanna, ani Cou nie będę jakoś żałował. Na dobrą sprawę Umtitiego, Griezmanna, Firpo, Cou, Braithwait i Pjanicia może tu nie być, a sportowo wiele nie stracimy. Za to finansowo jak najbardziej na plus

0

@Ghotti dokładnie to 94mln brutto + bonusy zależne od wygranych pucharów

0

@Ghotti jeśli sam Leo, De Jong, Coutinho, Dembele i Griezmann utrzymają swoje kontrakty to już daje to kwotę w okolicach 220-240mln. Pique, Umtiti, Busquets, Alba, MATS, Pjanic, Roberto - każdy z nich zarabia +- 10mln (niektórzy 12 netto, niektórzy 8). To już jest ponad próg nałożony przez ligę, a gdzie reszta składu? Trzeba też wziąć pod uwagę, że Pedri i Araujo powinni dostać nowe kontrakty. Będą masowe odejścia za bezcen żeby tylko zejść ze słupków plac, nie zdziwię się, jeśli też sprzedadzą Dembele, Emersona czy Griezmanna jeśli wpadnie dobra oferta.

Moim zdaniem pewny miejsca w kadrze na przyszły sezon może być jedynie Mats, Pedri, Fati i FDJ. Cała reszta to wielka niewiadoma.

0

@Ghotti kojarzy mi się kwota między 550 a 600mln. Redukcja dotyczyła zeszłego sezonu i wyniosła kilkadziesiąt milionów euro.

1

@Bykunn Messi to nieco ponad 90mln, tu trzeba jeszcze odejścia Umtitiego, Pjanicia i Coutinho, a i w tym wypadku niewiadomo czy Amigosi Pique u Busquets nie będą musieli zejść z wynagrodzenia. To będzie jeszcze śmieszniejsze okienko niż to co było, wtedy odchodzili za free emeryci, teraz nie zdziwię się jak za darmo odejdzie taki Cou czy Umtiti, plus Leo oczywiście

2

Jest serio limit plac wyniesie niecałe 350 mln to albo Leo będzie musiał srogo zejść z wynagrodzenia, albo klub nie będzie miał nawet możliwości przedstawienia mu propozycji nowego kontraktu, bo najzwyczajniej nie będzie z czego

0

@BarcaInfo oby tylko za Pedriego zagrał w pomocy ktoś kreatywny a nie Pjanić

1

@Fake69 no ok, jeśli myślisz że trzeba rozpatrywać zawodnika który gra w formacji która w Barcelonie nie istnieje (szczerze wątpię by myślano o Firpo gdzie gra w 3-5-2, my tak w tedy nie graliśmy i nie zanosiło się na to)
Co do bramkarzy to Peña i Tenas są na podobnym poziomie co Neto, a potencjał mają ogromny. Jeden i drugi moim zdaniem to najlepsi młodzi bramkarze którzy kiedykolwiek byli w tym klubie.

1

@MarioVeB! No to trzeba było go sprzedać za czapkę gruszek i zarobić te 5 mln euro, na jego miejsce czeka dwóch genialnie się zapowiadających młodych bramkarzy.

Owszem były, Keirisson był królem strzelców ligi z tego co pamiętam, Czyhrynski to wymysł Guardioli i sam Pep się do tego przyznał, wymiana Eto na Ibre też była na wyraźną prośbę Pepa który chciał wysokiego napastnika a z samym Samuelem nie miał po drodze

6

To co najbardziej irytowało ostatnio w Barcelonie to kupowanie za gruby hajs graczy zbędnych i mam nadzieję że Laporta zrobi z tym porządek
Firpo: 18mln, ze zmiennymi ponad 30 - rezerwowy LO (nikt nie myślał nawet żeby to był gracz który Albę wygryzie) podczas gdy w dostępny był Balde, Miranda i Cucurella. Po kiedy grzyba płacić takie pieniądze za zmiennika jeśli jest 3 świetnie się zapowiadających graczy?
Jasper/Neto - serio Barcelonie potrzebny jest rezerwowy bramkarz (który rozegra może z 5 meczy w sezonie) za kilkanaście milionów i z pensja 5x większą niż Inaki Pena? Mamy obecnie w klubie dwóch prześwietnych młodych bramkarzy których występy (nawet okazjonalne) blokuje Neto
Matheus Fernandes - nie no szanujmy się, rozumiem transfery za +- 5mln euro kotów w worku z Brazylii jak Gustawo Maia, ale ten gość jest praktycznie w wieku De Jonga i został brutalnie zweryfikowany, jak najbardziej jestem za takimi transferami jak Pedri, Todibo czy Maia, nawet jak wypali jeden z 10 to i tak będzie na plus, ale powinny to być transakcje graczy w wieku 16-18 lat..
Pjanić - kto oglądał chociaż jeden mecz Juve z zeszłego roku ten wiedział jak to się skończy, Bośniak przyszedł tu na wakacje z gigantyczną pensja w pięknym mieście. To nie przypadek że rozpłakał się na swoim przyjęciu po transferze, był zaskoczony że ktoś dał się złapać na to. Obecnie Puig i Moriba dają zdecydowanie więcej niż on.
Transfry Griezmanna, Cou czy Dembele idzie zrozumieć, to były transfery graczy topowych, a że wyszło różnie to się nie czepiam
Braithwait - kolejne 18 mln za gościa który nie daje więcej niż Trincao, a w rezerwach jest Konrad czy Collado.

Wiem, że transfry Neto i Pjanicia to przeksięgowanie środków, ale czy nie można było to odpuścić, sprzedać Arthura i Jaspera za trochę niższą kwotę i nie kupować wtedy tych kopaczy których wymieniłem tylko zaufać "swoim"?

Przez to jest brak miejsca dla Orellany, Collado, Balde, Peñi, Konrada, a taki Puig i Moriba otrzymują ogony, to przykre bo na tych zbędnych transferach i pensjach jakie pobierają można było oszczędzić że 100 mln euro i możliwe, że mielibyśmy dziś że dwóch graczy więcej ze szkółki, którzy odgrywają taką rolę jak np. Araujo

0

@LeoMessiah Sancho, Rash, Foden, Mason

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?