- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
0
"wygrany" połowy sezonu? Dla mnie Mingueza, żeby nie kontuzje gość by pewnie gnił w 3 lidze, Araujo już pukał do 1 drużyny, Pedri obroniłby się talentem i dojrzałością jak na swój wiek, dla mnie zdecydowanie Mingueza. U was?
0
@Ghotti Chyba Mingueza top 1, ale też dwójka Umtiti + Lenglet - w normalnym klubie i normalnej sytuacji byliby już wywaleni na zbity pysk
4
@Ghotti Mingueza, ten sam powód co napisałeś. Plus Pedri, każdy się spodziewał przed sezonem, że pójdzie na wypożyczenie, albo będzie dostawał trochę minut. Tymczasem, to piłkarz kluczowy i podstawowej 11.
2
@Ghotti Pedri zdecydowanie a może jeszcze na Euro pojechać.
0
@Ghotti Ciężko powiedzieć, Mingueza na pewno miał mega „farta” do okoliczności. Ale jednak jest dopiero którymś z kolei. Araujo pukał, ale nie był traktowany przez nikogo wcześniej jako poważny kandydat do pierwszej jedenastki, a teraz wydaje się, że jest pierwszym wyborem do linii obrony, jeśli tylko może grać, więc dla mnie ten „awans” jest większy. Pedri bardzo wykorzystał szanse, ale on przyszedł do Barcelony grać w pierwszym zespole. Jest jeszcze Dembele, który gra lepiej, niż wcześniej i wychodzi w pierwszym składzie praktycznie zawsze jak Koeman może z niego skorzystać. W ogóle, w tym sezonie, pomimo tego jak gra Barcelona, to sporo zawodników dostało realne opcje i może się uznać za „wygranych”.
0
@Ghotti uwzględniając talent i rolę jaką dany zawodnik odgrywał to zdecydowanie Mingueza, ale moim zdaniem tylko w tym sezonie bo jak wróci na dobre Roberto, Araujo i przyjdzie Garcia to od przyszłego sezonu raczej miejsca dla niego nie będzie. A trzeba pamiętać jeszcze o wracającym Emersonie
0
@Johnnie_Walker ja u Dembele nie widzę niestety poprawy w chaosie, który go ogarnia w większości meczy. Niestety. Plus, że w końcu przyszli specjaliści od przygotowania fizycznego i nie łapie kontuzji
0
@Ghotti Ja widzę, ale widzę też brak formy choć może ostatnie spotkanie to zwiastun wiosny.
0
@Ghotti ja nie tyle widzę konkretną poprawę u niego, w jego grze, co bardziej system w którym odnajduje się trochę bardziej i w którym może mieć większą rolę. Dembele z poprzednich sezonów to Dembele, który strzelił kilka bramek, ale generalnie nie pasował do nikogo i niczego. Aktualnie, jeśli może trochę poprawi formę, może być groźny. System gry jest mu bardziej przyjazny. Z resztą statystyki to potwierdzają, bo 7 bramek i 4 asysty to może nie jakiś wielki wyczyn, ale przy tak grającej Barcelonie, na początku sezonu spodziewałem się czegoś gorszego. Poza tym, jest dla mnie w pewnym sensie wygranym całej sytuacji z atakiem w Barcelonie. Brak sprowadzenia napastnika, słaba gra Griezmanna i kontuzja Fatiego spowodowały, że jest ważny dla trenera. A wcześniej nie był.