0

@Junngeas fakt, nie zauważyłem, że rozegrał wtedy zaledwie 600min, 5 bramek i 4 astysty w takim wymiarze minut to całkiem niezłe wejście.

2

Oo Jese w Las Palmas, ciekawe czy coś jeszcze wniesie.
Pamiętam sezon 12/13 gdzie w drugiej lidze uzbierał 22 bramki i 12 asyst w 38 meczach, a Deulofeu 18 bramek i 5 asyst w 33 meczach. Biorąc pod uwagę, że mieli wtedy odpowiednio 19 i 18 lat to takie liczby robiły ogromne wrażenie. Niestety ten pierwszy nie rozegrał żadnego sezonu na skalę swojego potencjału, a drugi miał jeden niezły sezon w Milanie i jeden dobry w Watfordzie.

4

@MesQueUnClub_87 bez wzroku. Najmniej chyba węch lub smak jest odczuwalny.

1

@pele1282 chyba głowa wreszcie dojechała z Madrytu do Barcelony

0

@don'T.R.I.P.e Jese źle potoczył swoją karierę, nieudana przygoda w Portugalii i Francji, mentalnie siadł i nie sądzę żeby była to wina zerwanego więzadła, wielu słabszych od niego piłkarzy gra na wyższym poziomie po takiej kontuzji

4

Aż szkoda, że na początku sezonu tak głupio oddaliśmy kilka punktów bo po tej styczniowej stabilizacji można byłoby włączyć się do walki o majstra. Zdrowy Umtiti i zdrowy Dembele podnoszą tą drużynę poziom wyżej.

0

Jak Morales nie wejdzie w tym meczu na swój najwyższy poziom to niestety Levante nie ma argumentów żeby im zagrozić nawet z przewagą jednego zawodnika

7

Jak dobrze, że Real kupił Militao zamiast De Ligta, trzech fawelarzy zamiast Mbappe i Jovicia zamiast Haalanda.

Świetne były te ostatnie okienka Realu, takie trochę katalońskie.

3

@MesQueUnClub_87 paella, zawsze jak jestem w Hiszpanii to jem kilka razy, ogólnie owoce morza uwielbiam.

0

W każdym innym sezonie chciałabym Bilbao albo Sevillę, ale ze względu na mega duże natężenie spotkań w tym roku to z chęcią wziąłbym Almerie :D

10

Komu kibicujecie w dzisiejszym szlagierze angielskim i dlaczego jest to Tottenham?

0

Po tych dwóch stratach Puiga w drugiej połowie już nie będzie. Moriba wejdzie, tak obstawiam

0

Co? Jak oni to puścili? Jeszcze na Varze? Przecież tam nawet kontaktu nie było z piłką

1

Tam był karny.. .

0

@Pogba jak przeczytasz uważnie to zauważysz, że napisałem o nim jako o zawodnika nr 3 na swoją pozycję w topowych klubach. Taki Nacho u nas

0

Kiedyś mieliśmy świetne pokolenie pomocników i skrzydłowych, teraz Araujo i Mingueza z Barcy B to odpowiednio potencjał na topke stoperów i bardzo solidnego stopera nr 3 w największych klubach, a jeszcze zapewne przyjdzie Eric, czyli potencjał ciut niższy niż Araujo, lub w podobie. Do tego wciąż młodzi Lenglet, Umtiti i weteran Pique. 6 stoperów, dla 2 nie będzie miejsca. Ciężki orzech do zgryzienia dla trenera. Osobiście mam nadzieję, że Pique będzie 4 stoperem i zejdzie trochę z pensji. Araujo to obowiązek do podstawy. Mingueza to konieczność do wypożyczenia i gry regularnej i albo sprzedajemy kogoś z pary Lenglet/Umtiti, albo zostawiamy ta dwójkę i niech biją się o LŚO i wypożyczamy Garcie póki Pique będzie w klubie

0

Ależ nie mogę się doczekać jak Papu wjedzie do Sevilli, tak samo bramki Trincao.

1

@MesQueUnClub_87 puchar synek, puchar. Tu nawet Neto gra

0

Ryśkowi należy się 7, wszedł na 3 minuty i zabił mecz

0

@macio_944 nie no gra dobra ale bez przesady, do Wieśka nie ma podjazdu.

0

@Transu96 no widocznie zależy od stylu gry jak i losowości wylewów :D ja np. nie rozumiem ludzi którzy mają Pope na bramce, dwa razy do niego podchodziłem i wracałem do Alissona, bo Anglik to dramat, a mimo to używa go kilku prosów

0

@Transu96 jedną przepaliłem z niewiedzy :D. Zresztą zanim będą sbc z ich wykorzystaniem to pewnie FIFA u mnie pójdzie pod młotek

0

@Transu96 obaj stoperzy niewymienni. Po testach w FCH z trójki VVD, Rijkaard, Varane najlepiej wypadła ikona, tamta dwójka podobny poziom, Varane szybszy ale VVD moim zdaniem dużo cięższy do przejścia po jakimś randomowym elastico.

Gomezem też grałem, jest gdzieś niewymienny w klubie, ale ogólnie nie jestem jakimś jego fanem, sylwetka i tempo dobre, nic więcej.

@Ghotti no strasznie tą kartę skarcili.. wystarczylo dać te kilka punktów tempa więcej + trochę zwiększyć równowagę kosztem strzałów i podań i byłby dużo bardziej grywalny

0

@Ghotti na 5 pak wpadł Pele, Best, Baby R10, Laudrup i Rijkard. Ronaldinho nie mam jak już zmieścić, Duńczyk przepalony bo biedna karta, a Rijkardem gra mi się lepiej niż Varanem, o dziwo dużo lepsza zwinność i równowaga, a tylko 4 tempa mniej, wyprowadzenie piłki i sylwetka też na plus

0

@Ghotti wleciał Essien do testów jak się sprawdzi to w przyszłość upgrade do Prime.
https://zapodaj.net/4af8791bbe3af.jpg.html

Tak to wygląda, wymienny tylko Neymar i Mbappe, jak odbiorę 5x 85+ na toty i wpadnie coś fajnego pod względem oceny to z sentymentu zrobię Carlosa Prime

Na ławce jeszcze Baby Ronaldinho, Salah niewymienny czy Fati MOTM

0

@Ghotti właśnie myślałem głównie nad Essienem lub Gullitem, ewentualnie prime Petit, ale tam już tempo ciut niższe. Na Prime Essiena jeszcze trochę brakuje :D budżet na tą kartę to 1.2m

0

Który z tych panów na ŚPD do pary z if Valverde
https://www.futbin.com/21/compare/119/236/26

0

@mkord zależy jaką drogę obejmie nowy zarząd. Możemy pożegnać znaczna część gwiazd jak Dembele, Griezmann, Messi, Coutinho i oprzeć grę na graczach pokroju Depaya, Pedri, Fati - wtedy redukcja długu do minimalnego poziomu może zająć raptem 3 lata, a możemy robić to powoli z mniejszą stratą sportową i sukcesywnie redukować to przez 10-15 lat

2

@tItOveN_Juventus to samo dno, bez różnicy który z nich miałby tu grać. Obaj nie nadają się do tak dużych klubów jak Barca czy Juve

0

@piotrek1315 wypożyczony z obowiązkiem wykupu do końca czerwca. Więc Juve tak czy inaczej musi wypłacić tą kwotę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?