9

@kapi267 oho zaczyna sie pompowanie :D
Nie, nie wierzę ani w LM, ani w LL

2

@HERORICH2 Dembele spoko, fajnie będzie zobaczyć go w La Liga

2

Frenkie w takiej formie to absolutny top. Pedri też ogromny potencjał i mimo czasem niestabilnej formy to obecnie miejsce w pierwszej 11 ma pewne, ale przydałby się jeszcze jeden pomocnik który by od nich nie odstawał bi ani Busi (mimo ostatniego niezłego meczu) ani Pjanic nie dają nawet nadziei na odzyskanie formy.
Naprawdę jestem ciekawy jakby wyglądała pomoc Frenkie Puig Pedri.

5

Ostatnio gra naprawdę dobrze (Betis to moja druga ulubiona drużyna w Hiszpanii więc kiedy tylko mogę to oglądam mecze lub chociaż obszerne skróty). Bardzo dobrze ułożona lewa noga, solidny w obronie. Ostatnio on i Emerson są nielicznymi zawodnikami Los Beticos którzy nie zawodzą

3

@abram3k to logiczne że jest 5 stoperem skoro wiadomo, że chce odejść do Barcy i to zrobi. W tamtym sezonie zagrał podobną ilość minut do Stonesa czy Laporte (tak wiem, kontuzje) - Guardiola teraz kupił Ake i Diasa za grube miliony więc skoro jest 5 stoperów, każdy z nich młody, a już z meczami na najwyższym poziomie i po sezonie zostanie tylko 4 z nich to jak myślisz, który będzie grał najmniej?
To, że jest obecnie 5 stoperem nie umniejsza jego umiejętnością, bo sam Guardiola zapewne bardzo chciałby żeby został.

0

@MensculinVeB gorzej, TUSK

0

@KmN polecam Lancerto, za 1.5k kupisz naprawdę dobry garnitur.

0

@Trepyveb tak, zagrał takie spotkanie chyba u Valverde i wyglądał bardzo dobrze. U Koemana moim zdaniem mocno poprawił się w defensywie. Nie mówię o tym jako o opcji na dłuższą mete, bo gra na wahadle mocno ograniczy jego potencjał ofensywny, ale jeśli nie będzie wyjścia to wolałbym Ousa na wahadle w formacji z 3 stoperami niż Minguezę na PO (jeśli Dest wypadłby za zwieszenie lub kontuzję - oby nie)

0

@Cochise Mina nie miał koordynacji i szybkości - Araujo jest jednym z najszybszych stoperów jakich widziałem, co przy jego warunkach jest imponujące. Todibo świetnie wyprowadzał piłkę i nic poza tym szczególnego w sobie nie miał. Mingueza dla mnie jest zbyt elektryczny, żeby zrobić większą karierę. Araujo ma wszystko czego potrzebuje stoper: warunki van Dijka, szybkośc Varana, a przy tym daje dużo spokoju i już mimo wieku potrafi dyrygować ustawienie starszego Lengleta. Popełnia błędy, ale potencjał ma bardzo duży.

0

@Tomek54321 no jasne, niech zagra tam Mingueza albo Busquets. Dest gra bo nie ma zmiennika i dopóki nie wróci Roberto to grać tam będzie, bo nawet w obecnej formie jest najlepszym wyborem na tą pozycję. Ewentualnie możemy zagrać 3 stoperami i Dembele na wahadle

5

@culesjasiules przyzwoite. Gdyby Dest i Messi wykorzystali dobre sytuacje które im stworzył a Antuan skończyłby z 3 asystami to każdy by się zachwycał

21

Araujo to szef. Pięknie ich tam ustawia w defensywie. A przy tym jest szybki, silny i pewny w obronie. Chłop wszedł z buta do składu i ustawia Lengleta jak młodszego kolegę. Genialnie się go ogląda, a kiedyś dziwiłem się dlaczego Valverde woli go od Todibo...

24

Dembele zszedł bo ewidentnie stracił siły. Nie uczestniczył w pressingu, a Dest w chwili obecnej nie ma naturalnego zmiennika bo Roberto kontuzją więc oszczędza go jak może gdyż Amerykanin będzie grał w każdym meczu póki Sergi nie wróci. Więc nie dziwcie się czemu oni zeszli przed Busquesem.

0

@Ghotti dwie asysty mieć powinien

0

Messi przestań mi Griezmanna prześladować

0

@Gaucho Ndombele gra na 10 ostatnio. Jako defensywny pomocnik wyglądał średnio

0

@Kielakowy cieszymy się że Polak na podium, dodatkowo wygrał z Granulatem który odejmował umiejętności Stochowi i wszystkim naszym lotnikom

0

Hahahaha brawo Granulat, pięknie się zesrało po tym wywiadzie :D

0

Ma ktoś video z bramkami Emersona i Mirandy które przed chwilą strzelili dla Betisu?

0

Juan Miranda bramka dla Betisu

Emerson też :D

17

Z jednej strony fajnie że Granulat tak słabo skoczył, a z drugiej zajebiście

0

Osobiście chciałbym zobaczyć 4-3-3 z Frenkim, Rysiem i Pedrim w pomocy ale to nierealne więc niech chociaż zagra ten Pjanic zamiast Busquetsa

1

@Bobo25 przecież bramki z karnego się nie liczą ;)

0

@Bobo25 bo pełną kwotę z tej puli możesz pobrać dopiero po ukończeniu 60 roku życia i to chyba z tego co kojarzę nie wybierasz "na raz". W moim przypadku jak mam 26 lat musiałbym czekać 34 lata żeby mi się ten interes opłacał - śmiem wątpić czy to się tyle utrzyma, a druga sprawa, że przez inflację "stówka" jaka pobiorą mi teraz z wypłaty może być całkowicie bezwartościowa za te 35 lat

0

Cristiano to najlepszy piłkarz trzeciej dekady XXI wieku i nawet z tym nie handlujcie.

7

Gość jak ja swoje dobre warunki fizyczne jest motorycznie i zwrotnościowo bestią

0

@MensculinVeB nie wiem czy na Maca jest dostępna, raczej tak, ale jeśli chcesz zakupić to jedynie z DLC'kami - a to gruby koszt, łącznie pewnie z 600 zł jak chcesz kupić "na raz". Sama gra bez DLC jest niegrywalna

0

@PanTost @Sienki ok dzięki, dla mnie to w takim razie nie do ruszenia, bo na ledwo osmanem zrobiłem WC :D

0

Europa Univesralis 4.
Na ostatnie moje pytanie było sporo odpowiedzi więc zapewne wiele osób stąd gra w Europkę. Teraz pytanie dla bardziej doświadczonych graczy. Na czym polega fenomen i hype graniem Ryukyu? Ta wysepka ma jakąś ukrytą mechanikę czy wyjątkowo mocne misje, że na YT jest taki hype na zrobienie nimi WC?

1

@jakub1906 no a jak się zachowuje Zlatan? Neymar? CR7? Co to ma w ogóle do rzeczy? Roma to klub piłkarski czy klub terapii rodzinnej? Skoro źle mu było z obecną partnerką to miał się męczyć żeby dzieci brały dobry przykład? Ty byś tak zrobił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?