11

Ależ Trincao ma przerzut i wizje. Jeszcze niech dołoży wykończenie i przy tej technice będzie kawał piłkarza

2

Martin ma ten luz i pewność. No nie wierzę że tak się odbudował, nieważne z kim gramy, ale teraz widać że jest godny noszenia tej koszulki

3

@Avatarr wcześniej i z ogórkami tak nie było.

2

Chyba zaczyna żreć to 4-2-3-1. Wcześniej brakowało moim zdaniem wykończenia i stabilizacji z tyłu nawet że słabszymi drużynami, bo okazję były zawsze w tym ustawieniu. Teraz z meczu na mecz wygląda to dużo lepiej w defensywie a i forma strzelecka poszła w górę

0

@kiper09 kto miałby zmienić naszych 3 obrońców skoro na ławce jest jeden nominalny Firpo, ewentualnie FDJ na stopera, ale kto na prawą? :d

0

@Nieznajomy to chyba inne mecze oglądamy. Np w tej akcji gdzie Alba mu dobrze odegrał w pole karne to właśnie Portugalczyk dał przerzut przez całą szerokość boiska i ruszył za akcją żeby finalizować

25

Trincao to Griezmann sprzed 2 tygodni. Wszystko robi dobrze do czasu strzału :D. Ale ma drybling, ma przerzut i dużo widzi, mam nadzieję że strzeli debiutancką i się przełamie bo potencjał widać

1

Obie te bramki to przynajmniej w 50% zasługa Dembele. Genialny dziś jest Francuz.

0

poratuje ktoś? sasa

0

Poratuje ktoś linkiem?

22

A może Pedri na stoperze? Grał już na Pivocie, na 10, obu skrzydłach a że dziś mają dostać szansę zmiennicy to standardowo gdzieś go trzeba wepchnąć byle tylko zagrał

0

Mats - Dest Araujo Mingueza Firpo - Pjanic Aleña - Trincao Griezmann/Coutinho Dembele - Braithwait.
Taki skład chciałbym zobaczyć. Awans już pewny więc nie ma co rozumować kolejnych urazów przeciążonych zawodników, szczególnie że zmiennicy ostatnio grają na miarę oczekiwań.

1

Mam kontakt ze sporą grupą chłopców w wieku 10-12 lat i to słowo będzie zdecydowanie młodzieżowym słowem roku 2020.
https://www.miejski.pl/slowo-Spoceniec

3

@Yosemite Renato też u nich odżył, może w przyszłości zasilić czołowy klub

0

@AlwaysBlaugrana akurat tak się złożyło że 3 stoperów ma kontuzje, równie dobrze kontuzje mogło mieć 3 pivotow (FDJ, Busi, Pjanic) i wtedy płacz byłby o to, że tam potrzeba wzmocnień. Moim zdaniem Mingueza ma spokojnie zadatki na rolę 3 stopera w tym klubie, a Araujo z Lengletem na Once De Gala. Pique powinien być mentorem i 4 stoperem od przyszłego sezonu, a Umtitiego nie powinno tu już być. Jak przyjdzie Garcia to niech walczy z Mingueza o to kto pozostanie w klubie, a kto odejdzie na wypożyczenie w styczniu. Szczególnie, że ten drugi może grać w Barcy B.

5

@AlwaysBlaugrana przecież za Koemana nigdy nie graliśmy 4-3-3. Dziś Pedri zagrał drugiego Pivota, Leo i Cou na skrzydłach a Antek na 10 w 4-2-3-1. Oglądałeś ten mecz czy tylko włączyłeś Sofascore gdzie błędnie pokazują ustawienie?

1

@Tomello489 no nie wiem, moim zdaniem duże braki w kryciu i mało zwrotny. Klauzula z tego co kojarzę 35mln euro. Jest świetnie prosperujący Mingueza i Araujo, dojdzie Garcia. Jest sens ściągać kolejnego stopera?

1

Ależ dobrze wygląda Mingueza ostatnio, wcześniej ze świetnej strony pokazał się Araujo, a za pół roku dojdzie Garcia. Nawet jeśli odejdzie Umtiti to ciężki orzech będzie miał Koeman: 5 stoperów gdzie trzech ma 20-21 lat i muszą grać? Ktoś zapewne odejdzie.

0

Kontuzje Dembele i beznadziejna forma Coutinho z drugiego sezonu kosztowała nas ponad 250mln euro, Perez kupił to za zaledwie 160. Klasa

1

@FcBforever221 dwie porażki biorę w ciemno, Atleti spuchnie na wiosnę.

0

@ObiektywnyKibic121 z Ter Stegna a wcześniej Neuera jestem bardzo zadowolony

9

Następne dwa mecze Real w lidze gra z Sevillą i Atletico. Będzie ciekawie

1

Thibo broni jak u mnie w Fifie, na każdej płaszczyźnie niegrywalny

0

@Zieliniak 4-2-3-1 gram. Best, Salah, Walker niewymienni.

0

@FCB24 Salah i Walker niewymienni trafieni na początku, Best z SBC o ikonę zrobiony za darmo bo os początku gry brałem niewymienne paczki za DR i miałem masę kart 85-89. Na Mbappe i Neymara wyhandlowałem, reszta to tani zawodnicy lub picki za FC. Najdroższa karta sprzedawalna jaką trafiłem to if Upamecsno za 150k, reszta syf.

1

FIFA 21. Jak polecacie dalej ulepszać ten skład? Gra mi się przyjemnie, ale już z 400k na koncie jest, pewnie za tydzień pyknie 1kk więc kogo wymienić w pierwszej kolejności i jaką Ikonę polecacie na ŚO lub ŚPD w granicach 1kk? 4-2-3-1 in game
https://zapodaj.net/8e484f14c9f86.png.html

3

@PatrychoO kozak gierka, trzeba się wczuć ale jak już siądzie to ciężko się oderwać

4

@PatrychoO nigdy nie miałem problemów z delayem, nie wiem, może to zaleta światłowodu 200mb/s, ale przez ostatnie 3-4 lata rozegrałem pewnie blisko 5-6 tyś spotkań i nie przypominam sobie sytuacji żebym narzekał chociaż na jeden mecz ( ostatnie dwa lata na tym necie, wcześniej na 50mb/s)

3

@norbi77 osobiście dałbym Rooneya na 9, Kake za Wesleya, Zidana za Dennisa i Cristiano za Andyego. Ale z tych wszystkich chciałbym tu zobaczyć CR7. Duet Leo & Cris dałby stabilizację zarówno sportową jak i finansową temu klubowi na następną dekadę, a transfery takie jak Suarez i Neymar mógłby tylko dalej ewoluować tych graczy. Szkoda że nigdy nie zagrali w jednym klubie. To chyba mokry sen każdego fana piłki

1

@DaPi dla mnie kozak w wersji motm. Na początku gry latał na 9, potem na LS, a teraz już jako supersub. Jeśli ktoś nie zrobił go wtedy za te 150k to niech żałuję bo kozak jakich mało. Grałbym nim do teraz, ale dało się wyhandlować na Mbappe i Neymara, a na początku gry wpadł niewymienny Salah, no i wczoraj Best za sbc z ikoną. Kręci się na ostro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?