messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jeyx77x Jese jest aktualnie bez klubu
11
@Barcza223 pięknie, ale za lekko. Zresztą ten bramkarz już przedwczoraj wiedział, że Messi uderzy w ten róg.
8
@kingorbit dla mnie może i Pichichi zgarnąć, ale dobrze że już go tu nie ma.
- zero uczestniczenia w pressingu i grze obronnej
- przyjęcia na poziomie B klasy
- pretensje przy swoich indywidualnych błędach do innych młodszych piłkarzy
- chłop pluł w twarz kibicom za każdym razem gdy wracał z wakacji mówiąc, że da z siebie wszystko by wygrać potrójną koronę i jest ambitny jak nigdy, a udzielając wywiadu 10kg nadwagi, których nigdy nie zdołał zrzucić do końca sezonu - kpina
- motorycznie coraz słabszy, zdrowotnie też, podsumował to Alaba w pamiętnym 8:2 gdy dogonił go na 10 metrach, mimo że miał dobre 4-5 metrów straty.
- klub de Amigos musiał zostać rozwiązany, bo takie kolesiostwo nigdy nie wpływa dobrze na rozwój młodych piłkarzy, a Suareza z grubym brzuchem wymachujący łapami do Pedriego gdy ten tak jak wczoraj nie strzelił z główki byłby jego najgrubszą rybą.
6x tak, niech mu się wiedzie, ale bramki to nie wszystko.
7
@MESSIah16 co za chora akcja. Chłop niech sobie życie układa jak i z kim chce. To piłkarz więc ma grać jak najlepiej w piłkę. Szczególnie, że klub nie zna wszystkich detali z życia codziennego piłkarza, możliwe, że jego byłej partnerce zaczęło po prostu odwalać to zmienił póki jeszcze nie było za późno. Niech płaci alimenty i dalej kopie w Romie
3
Swoją drogą biorąc pod uwagę zbliżający się powrót Pique to chyba bardziej potrzebny jest nam obecnie zawodnik na 9 i ŚPD - szczególnie, że Araujo i Lenglet łapią formę, a Mingueza do rotacji też da rade. Za to na Braita i Busquetsa nie da się już patrzeć
3
@Fawrf niestety nie stać mnie na drugi monitor, wszystko idzie na browary. No chyba że Tatra zrobi promocje 48 piw + monitor gratis to wtedy się dorobie
2
@Fawrf będę masturbował się czytając ten post i zazdrościć Ci pięknego życia
0
O co poszła ta cała drama na linii Atalanta - Papu Gomez, że legenda tego klubu i absolutnie uwielbiany piłkarz jest na wylocie?
0
@monsterrize nie no proszę Cię, szybciej by go wypożyczyli. W tej chwili mamy zawodnika który pobiera gigantyczną pensje a nie gra
1
Nie wiem ile jeszcze Gaizka Garitano dostanie szans w Bilbao, ale mocno facet irytuje. Z uporem stawia na Raula Garcie który jest całkowicie bez formy od początku rozgrywek, Inaki też gra głównie za nazwisko i po bicie rekordu ilości męczy z rzędu. No ale to jeszcze potrafię zrozumieć bo jest obok Muniaina nielicznym zawodnikiem potrafiącym zrobić coś z niczego. Nie wiem dlaczego odstawił tak Sanceta i Villalibre, którzy jak grali to pokazywali się z dobrej strony. Tak samo Capa - on i De Marcos to dwóch bardzo dobrych prawych defensorów, na tyle dobrych że spokojnie jeden z nich można grać wyżej jako prawy pomocnik.
3
@Kapitan_SW Dembele?
1
Jest tu ktoś kto śledzi drużyny młodzieżowe i może rzetelnie porównać do siebie Mirandę, Alejandro Balde i Juniora Firpo? Czy któryś z tych wychowanków ma większy potencjał niż Firpo? Biorąc pod uwagę grę obronna, ale przede wszystkim zaangażowanie w konstruowanie akcji ofensywnych
2
@tobiasson92 Messi i Pedri. Dwie takie dyszki wystarczą, resztę pogonić
13
@tobiasson92 oj tak byczku, mało u nas 10
2
Podobno w Chinach odkryto jakiś dziwny wirus z objawami podobnymi do grypy, ponoć śmiercionośny i ludzi izolują. Wiadomo coś więcej?
2
@horang podpisuje się pod tym, dodałbym jeszcze konieczność transferu Garcii i Depaya oraz odejśćie Umtitiego i Braita. Jeśli mamy grać 4-2-3-1 to Mats - Dest Araujo Lenglet Alba - FDJ Pjanić - Dembele Messi Fati - Haaland wygląda dobrze. Na ławce Depay, Garcia, Pedri, Trincao, Roberto czy Firpo.
75mln potrzebne - z prowizjami pewnie blisko 90. Wierzę, że Laporta uzyska taką kwotę ze sprzedaży Griezmanna, Cou, Umtitiego i Braita. Neto też jest w tym klubie zbędny.
0
Ogólnie lubię Koemana, ale za to jak traktuje Rikiego to oby wyjechał na taczkach i zastąpił go Xavi
5
Era Valverde to era betonu. Era Setiena - dziadostwo i bezproduktywność. Era Koemana na tą chwilę to era zjebania umysłowego w obronie. Inaczej się tego skomentować nie da. Ile byśmy nie stworzyli, kto by nie grał w obronie to i tak spieprzy mecz jeden ze stoperów.
0
Destinho dziś zawodni pod bramką strasznie
15
Gdzie zmienić to SIIIII na Stanoskiiiii? Chyba, że do tego potrzeba premium?
1
Jak teraz wygląda sprawa Pucharu Króla? Kiedyś chyba graliśmy już na jesień pierwsze mecze z drużynami z niższych lig, teraz coś się zmieniło?
Nie ukrywam, że bardzo lubiłem te mecze nawet z drużynami z 3 ligi, bo zazwczyaj grali tam zawodnicy Barcy B i głębsza rezerwa. Można było obejrzeć w meczu "o coś" atak złożony z Arnaiza, Paco czy Deulofeu i pomoc z Denisem i Rafinhą. Miało to swoj klimat. Teraz chętnie zobaczyłbym jedenastkę gdzie od pierwszych minut wyjdzie Ilaix, Puig, Konrad czy kilku innych, młodych graczy Barcy B w otoczeniu Pedriego, Trincao i Braithwaita.
0
@BarcaInfo że też chce Ci się te wszystkie statystyki robić
12
@FC1899Barca rok kalendarzowy się jeszcze nie skończył. Mamy mecz za tydzień, jest jeszcze nadzieja, że Messi strzeli 21 bramek
4
@lucca87 Depaya i Hochlanda chętnie przyjmę jeśli odejdzie Coutinho i Griezmann/Messi. Ale z Pogbą jak najdalej. Ten leser z tygodniówka wysoką niczym irokez Vidala nie jest tu potrzebny.
0
Jak myślicie, w zimę ktoś konkretny odejdzie z klubu? Jak tak to kto?
1
@Hellrider Krew i wino to zajebista opcja bo przenosi Cię w zupełnie nowy klimat
0
@Survier Hiszpania, Australia, USA, Kanada i Kolumbia - w tej ostatniej zdecydowanie najbardziej ekstremalne warunki do znalezienia dobrze płatnej pracy, ale poza tym chciałbym strasznie mi się podoba
3
@Mow_mi_Douglas zazdro. Nie śpiesz się, zbieraj wszystko z mapy, rób wszystkie misje poboczne. A moim ulubionym buildem jest set kota + wymaxowane drzewko szybkich ataków :) Polecam, gra się bardzo przyjemnie.
5
Ależ fatalnie wygląda ta kontuzja Wague, aż przypomniała mi się złamana noga Cisse.
1
@Messiah10 mam tak samo. Zrobiłem sobie osobną zakładkę na La Ramble w przeglądarce i nawet nie czytam artykułów. Po prostu nie chce mi się wchodzić na stronę, zamykać reklamy, wchodzić w artykuł, zamykać reklamy, wchodzić na LR, zamykać reklamy. A tak wchodzę jednym kliknięciem, zamykam i jestem :D