messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Teraz mu się o Puigu przypomniało. Niech trze chrzan rudy po tym finale
1
Umtiti za Lengleta i Puig za FDJ/Busquetsa na dogrywkę to mus
1
Kur.. ogarnijcie się. Następny mecz gramy z Cornella, potem dopiero za tydzień z.. Elche. Zapewne za 3 dni zagrają głębsze rezerwy, a skoro Koeman uważa, że w tym meczu zmian nie trzeba to ja go popieram, szczególnie przy tym wyniku. Po tym meczu pierwszy garnitur odpocznie 7 dni.
0
@BarcaInfo ostatnio w pierwszej połowie łapał zadyszkę. Albo kondycyjnie pada, albo plan sztabu przygotowania fizycznego na początek stycznia zakładał większy nacisk
0
Dramat Alba i Pedri. Capa ich wkręcił jak dzieci, Araujo musiał intuicyjnie wybijać bo nie wiedział co jest za plecami
0
@rademenes raczej nie, szybciej pozbędą się Minguezy i Emersona
1
Inaki w szoku że jakiś stoper w Hiszpanii jest w stanie go dogonić
1
@neeed w pierwszej połowie pod kocem siedział
0
@rragon mylisz się przyjacielu, niżej napisałem że to prawdopodobnie uraz
0
Dest rozgrywał przyzwoitą pierwszą połowę, no ale może jakiś uraz
3
Niech Lenglet odda lewe kolano Umtitiemu i można się żegnać
0
Pedri bardzo dużą wymienność pozycji z Griezmannem. Gdy młody Hiszpan jest na boisku to chyba ten lewy atak jest najbardziej odpowiedni dla Griezmanna. Często Pedri idzie wyżej w początkowej akcji, a Antek rozgrywa
0
@BarcaInfo Serio nie rozumiem po co brał ich aż tylu. Konrada rozumiem bo jeśli Messi miałby nie zagrać to zawsze jakaś opcja na ławkę rezerwowych, Matheus to oficjalnie piłkarz pierwszej drużyny więc chyba bardziej przydałby się na ten mecz niż dwóch bramkarzy na ławce? No i ten Moriba. Mógłby dziś zagrać w Barcy B zamiast siedzieć na trybunach
0
@Encore VdB grał mało, ale gdy już grał to nie dawał żadnych argumentów
0
Ozil jedna noga w Fenerbahce, szkoda że nie w Gatalacie. Gdyby dołączył do Falcao, Turana, Feghouliego, Belhandy, Babela to całkiem przyjemny do oglądania dom starców
8
Dobrze widziałem ze Niemcy tracą do nas 135pkt? :D
7
@marcin000019 on to powiedział po mistrzostwie 3 czy tam 4 lata temu. Wydał wtedy książkę i w ramach promocji udzielił kontrowersyjnego wywiadu. Potem przyznał że te nawyki są już dawno za nim i zupełnie inaczej się prowadzi
1
Dzisiaj szef zaproponował dla chętnych szczepienia. Możemy mieć pierwszą dawkę za około 2-3 tygodnie. Odmówiłem, ale chciałbym poznać wasze zdanie gdybyście byli w mojej sytuacji. Ankieta poniżej
https://strawpoll.com/e5q4uuhdu
2
@clyde z babami nie grom.
A tak serio to zapraszam na Orlik i można pokopać, ale nie tą piłką :D
58
Piłka z konkursu organizowanego przez @BarcaInfo przyszła cała i zdrowa, aż szkoda ją kopać więc zostanie jako gadżet i zabawka na mecze. Oby więcej takich inicjatyw na tej stronie!
https://zapodaj.net/067758c9fc394.jpg.html
4
@Cwaniak4 Coutinho 30-40mln, Griezmann 50-60
0
@Yoshi94 tak słabo, że w 30min z Juve miał więcej odbiorów niż De Jong przez 90
4
@Avatarr Puig. Coutinho już powinno tu nie być.
0
@Zip gardze lewactwem do tego stopnia, że nawet drzwi otwieram tylko prawą ręką
0
@Ghotti ja dopiero działkę kupiłem, na wiosnę MOŻE ruszę, no ale to może, bo przez tą pandemie różnie może być. Działkę miałem mieć kupioną na jesień, ale biurokracja teraz tak działa, że szkoda gadać.
Co do cen to masakra, nie śledziłem aż tak, no ale przez Ciebie aż mnie głowa rozbolała na samą myśl :D
27
Nie wiem czemu, ale ten człowiek wydaje mi się strasznie toksczny i konfliktowy
0
@Yoshi94 w 4-3-3 prezentował się bardzo dobrze jako DP, wtedy miał tam najlepsze mecze (jeszcze za Valverde). w 4-2-3-1 u Koemana grał bardzo słabo, dopiero odżył grając wyżej w 4-3-3. Nie cenie wyżej Puiga od De Jonga, ale cenie wyżej Puiga na 8 niż Busquetsa na 6.
0
@Yoshi94 @Gall nie, ale ostatnie 4 mecze graliśmy 4-3-3 i Puig spokojnie może grać jako cofnięty rozgrywający, tak jak kiedyś Xavi, Pedri wyżej, a FDJ jako defensywny pomocnik.
W 4-2-3-1 nie ma dla niego miejsca, ale całe szczęście już odeszliśmy od tego systemu
3
@cat_r37 tam jest brak Valverde, ale fakt, że Floro przewalil 300 mln na Mariano, Jovicia, 3 fawelarzy, Militao i Odriozole cieszy, bo dziś mógłby mieć za to Mbappe, Haalanda i De Ligta. Wtedy by chyba za bardzo odjechali.
3
Oby Kuman przejrzał na oczy i bardziej zauroczyła niż raziła go ta bezczelność boiskowa i pozaboiskowa Puiga. Nie wymagam od niego pierwszego składu dla Ryśka, ale jak Pjanic będzie przed nim w hierarchii albo Frenkie będzie grał każdy mecz po 90 min póki nie złapie kontuzji to krew mnie zaleje