La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 683 Culés

1

Szkoda że dziś nie gra Van de Beek.Brakuje osoby która dobrze wychodzi z pod pressingu i potrafi się utrzymać przy piłce.Fred jest bardzo elektryczny.Dużo biega i to jest fakt ale dziś potrzeba czegoś więcej.Pewnie Cavani wejdzie w drugiej połowie.

2

@Encore Ja ogólnie uważam że Donny jest marnowany przez Ole. Trochę wychodzi że jego zakup był po nic. Cavani może się przydać żeby przenieść trochę ciężar gry na połowę Liverpoolu.

0

@Szreko Tez tak uważam.Solsjker się uparł do swoich pomocników czyli MCT i Freda.

0

@Encore VdB grał mało, ale gdy już grał to nie dawał żadnych argumentów

0

@Encore Akurat MCT mnie cieszy ale Fred gra strasznie w kratkę. Spokojnie można Donnyemu dać kilka spotkań żeby się pokazał. Ma wszystko żeby tam zaistnieć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?