1

@Messiah10 mam tak samo. Zrobiłem sobie osobną zakładkę na La Ramble w przeglądarce i nawet nie czytam artykułów. Po prostu nie chce mi się wchodzić na stronę, zamykać reklamy, wchodzić w artykuł, zamykać reklamy, wchodzić na LR, zamykać reklamy. A tak wchodzę jednym kliknięciem, zamykam i jestem :D

3

@NeroTFP tak, patrząc na wiek to z bólem serca ale tak

1

@Survier Araujo jako podstawowy stoper to wydaje mi się bardzo prawdopodobne, Mingueza jeśli nie zrobi postępu to ze względu na swoją elektryczność nie ma większych szans z Garcią, a i Lenglet w "normalnej" formie wydaje się lepszym piłkarzem. Trzymać Pique na ławce jako 4 stopera to też bezsens, bo sam zarabia więcej niż Araujo, Mingueza i zapewne Garcia razem. Chyba, że Pique zdecyduje się na obniżkę pensji. Lenglet patrząc obiektywnie na cały pobyt w Barcelonie to solidna firma (prócz ostatnich tygodni), ale jeśli ktoś byłby w stanie zapłacić za niego ok. 50mln w tych czasach to postawiłbym na Araujo, Garcię, Minguezę jako pierwsza trójka stoperów i mimo wszystko Pique na 4 stopera. No chyba, że Mingueza lub Araujo zawiedzie do końca sezonu to Clement musi zostać na miejscu jednego z nich.

1

Jeśli przyjdzie Garcia, a Araujo i Mingueza do końca sezonu zrobią jeszcze postęp i zagwarantują solidny poziom to jak byście rozwiązali sprawe stoperów? Umtiti out to raczej oczywiste, a Lenglet i Pique jeśli mielibyśmy Araujo, Mingueze i Garcie czyli 3 młodych stoperów z bardzo dużym potencjałem?

1

@Kote tak jak pisałem wyżej. Chciałem sprawdzić czy to gra dla mnie bo nigdy w strategie nie grałem i teraz będę szukał promocji na te wszystkie DLC na święta

0

@Zoker planuje kupić swoją całą wersję DLC z Europką. Obecnie gram na koncie dzielonym z Allegro za dyszke, bo cała paka DLC to kilkaset złotych więc chciałem zobaczyć czy ta gra mnie wciągnie na dłużej niż tydzień zanim wydam taką gotówkę. No i wciągnęła, więc obecnie szukam promocji żeby wykupić wszystkie DLC, może na święta ktoś wypuści

0

@Kote nigdy nie grałem hordą i nie znam tej mechaniki, ale słyszałem że jest strasznie OP do podboju, ale ciężko wyrobić z ekonomią. Spróbuję jednak.

0

@Kote o Anglia i Arabia może być ciekawa. Ogólnie nie lubię zbytnio gry dyplomatycznej, ale może kiedyś spróbuję ten Austii. Mam przegrane w to myślę że koło 300h, ale nie sprawdzę bo konto dzielone za dyszke z Allegro :D.

@Kusco15 o Panie. To brzmi fajnie. Myślałem na tym kiedyś żeby spróbować Japonią rozbić Ming. Obczaje sobie to w najbliższym czasie na pewno.

0

@Zoker Hiszpanie już ograłem gdzie skolonizowałem cały nowy świat, i podbiłem trochę Europy. Polską też gdzie udało mi się cały handel bałtycki mieć dla siebie i Rosję pod Unią. Pomyślę nad tą Francją, chociaż szukam raczej czegoś bardziej kreatywnego, bo już teraz Bizancjum (zaraz Roman Empire) kończę podbijać całą Europę, a z pozycji startowej Francji ta gra byłaby bardzo podobna. Mam wszystkie DLC.

2

Gra ktoś w Europe Univesralis 4? Kim najfajniej się wam pogrywa? Szukam inspiracji na jakąś fajną kampanię dla dość niedoświadczonego gracza. Obecnie kończę serie Bizancjum gdzie staram się odtworzyć Imperium Rzymskie.

12

Wczorajsza przegrana Lecha jest najwyższą od 2004 w meczu ligowym u siebje kiedy to przegrali również 0-4 z ... Amicą Wronki

Zaraz, zaraz, przecież nie można przegrać z samym sobą.

0

Pedri na 10 to szef, nawet na Pivocie daje radę, najgorzej wygląda na skrzydle. Szkoda tych nieprzemyślanych transferów, ale gdyby jakimś cudem udało się sprzedać Griezmanna i Coutinho, a w to miejsce ściągnąć Haalanda i Depaya to bardzo chętnie zobaczyłbym Xaviego na ławce w przyszłym sezonie i 4-3-3 gdzie pomoc to FDJ - Puig Pedri, a Atak Fati - Haaland - Leo/Dembele

13

Griezmannowi można wybaczyć. Minął bramkarza, strzał że słabszej nogi z bardzo ostrego kąta gdzie w świetle bramki był już obrońca. Ale Braithwait? Chryste.. zabrał po prostu asystę Pedriemu

3

Braithwait na lewym skrzydle przypomina mi świetne czasy z Villą i kilka sezonów wcześniej z Henrym na lewym skrzydle. Gość z taką technika i grą na małej przestrzeni da sobie radę wszędzie. Brawo Braithwait, świetne dziś przyjęcia i gra na jeden kontakt. Przypomina mi genialnego Hleba

7

Patrzcie chłopy co trafiłem!
https://zapodaj.net/3f4e6896459d9.jpg.html


Rysiu w wersji Champions League!

7

Mam pytanie do homoseksualistów z La Rambli. Przeszkadza wam jak nazywają was gejami i wolicie określenie homoseksualista czy gej może być? Pedały to wiadomo - obraźliwe określenie, ale jak reagujecie na gej?

3

@Robertinho za La Ramble

0

@Marcel99 no niestety z ale obecnie jest tylko jedna 9 która jest do wyciągnięcia i prezentuje odpowiedni poziom. Haaland. Tylko bez sprzedaży nas na to nie stać,a gość to obowiązek.

2

@mr_robot dobra okazja to pojęcie względne. Jeśli drużyna jest w stanie wypracować sobie sytuację strzelecką z okolicy pola karnego to znaczy że coś trybi, bo na tym polega football. Podejść jak najbliżej i strzelić jak najlepiej, u nas działa tylko ta pierwsza część

21

Barca Koemana jest chyba Barcą tworząca największą ilość sytuacji strzeleckich od czasów Barcy Pepa, a przy tym z najgorszą skutecznością. Pytanie czy to wina trenera i taktyki że oddajemy co mecz średnio 15-20 strzałów a ledwo wygrywamy, czy wina piłkarzy bo kiedyś zastanawialiśmy się, czy Pedro powinien grać w pierwszym składzie czy Alexis, a teraz gra tam Braithwait?
Dla mnie ustawienie jest dobre, trener też ma konkretny plan na ten team. Brakuje tu wolnej ręki w dobraniu konkretnych wykonawców. Śmiem twierdzić, że gdyby za Coutinho, Messiego i Braithwaita przyszedł Haaland i Depay to ze zdrowym Fatim i Dembele dużo, dużo więcej byśmy zwojowali.

Edit: pomijam Busquetsa, bo to temat na osobny komentarz, brak mi argumentów na obronę jego pozycji w klubie

0

Fajnie wygląda ta karta Baileya dziś w SBC. Ktoś robi? Mi przyda się taki zmiennik więc zapewne zrobię, ale dopiero w czwartek bo dziś Leon strzelił 2 brameczki w tym jedna kozacką i zapewne wpadnie inform więc trzeba porównać cenę SBC do Ifa, bo i może wpadnie z pickow

1

Nie podobają mi się w skokach oceny za styl. Skacząc ponad rozmiar skoczni nie da się wylądować czysto telemarkiem przez co traci się średnio 4-6 punktów, a to bardzo dużo. Więc czysto teoretycznie czasem lepiej skoczyć te 3-4m krócej i wylądować poprawnie, czysto. Moim zdaniem loty ponad rozmiar skoczni powinny być inaczej oceniane przy lądowaniu. Skoro skoczek ląduje na wypłaszczeniu to nie ma sensu ryzykować zdrowiem i kontuzją przy lądowaniu.

0

Słabe noty za styl Norwega, Gaiger to zrobi

0

Co chłop poleciał :O

1

@ranger3120 u mnie trzeba podpisać deklarację że przygotowujesz się do zawodów, ale nikt tego nie sprawdza. Na dobrą sprawę możesz powiedzieć że przygotowujesz do np do Runmaggedonu i po problemke

13

@kimpanjest nie. Niech Atleti idzie na mistrza. My i tak się zblaznimy

0

@PatrychoO najpierw otwórz paczkę z ikoną bo jeszcze się okaże że trafisz właśnie Vidicia :D. Ja jeszcze nie zacząłem, najpierw trzeba dograć FCH

0

Co La Rambla bierze ze swapów w FUT?
Ja zastanawiam się nad Vidic + Baby Ikona + 5x 85+
Lub Ikona średnia 89+ i 5x 85+.
Nie mam pewności czy Vidic to lepszy wybór od Joe Gomeza

0

@Bartunek tylko megawąż9

0

ps5 z napędem czy bez?
Z jednej strony gierki używane zawsze są tańsze i można sprzedać jak się znudzi, z drugiej strony bez napędu jest ciszej no i 450 zł różnicy w cenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?