messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde nie jem tego bo nie chce być grubą świnią, w to miejsce lepiej wrzucić na ruszt soczysty kawał wołowiny.
#Teammięso #*****cukier
1
@Aqualitek ja biorę bez napędu: Sporo tańsza, a wszystkie gry kupuje z ziomeczkiem na pół (obczaj w necie jak to zrobić jak masz kogoś znajomego z PS).
0
@ProMILs Firpo i tak do niczego się nie nadaje. Koeman chyba woli by grał tam PO (Dest) niż Firpo, więc może lepiej przesunąć tam kogoś z Barcy B.
0
@Nano22 z tego co kojarzę to do pojemności 50cm3 nie trzeba mieć prawa jazdy. Możesz kupić sobie taki skuterek i spokojnie pojedziesz nim 60-70km/h. Jeździ się bardzo łatwo: gaz, hamulec i kierunkowskaz. Nic innego nie musisz ogarniać więc na luzie wsiadasz i jedziesz.
36
Wystarczy, że mu coś w głowie przeskoczy.
2
@Mathew86 ja Neymara z jednej prostej przyczyny: Ronaldo to taki piłkarz pod którego jednak trzeba ustawiać całą taktykę, Neymar jest znacznie bardziej elastyczny, odnajdzie się w każdej drużynie na lewym skrzydle czy 10.
Chociaż Leo i Cristiano w jednej drużynie to chyba mokry sen każdego fana footballu
0
Uwielbiam jak Real zamyka mi kupon, z jednej strony fajnie jak wygra, z drugiej zajebiście jak przegra
14
Skoro prawy obrońca notuje 2 asysty a przy tym dostaje ocenę wyjściową to chyba lepszego podsumowania jego gry obronnej nie można znaleźć.
Podniósł bym też note FDJ: był wszędzie i cały mecz rozegrał na dużej intensywności, Dembele miał czynny udział przy 2 bramkach i czerwonej kartce więc mimo tych rażących wrzutek 7 będzie sprawiedliwie, tak samo 6 dla Pedriego i Alby: mało akcji poszło ich stroną. Z resztą się zgadzam
7
@Artsssfc NJ ma prawie 9mln mieszkańców oficjalnie, a nieoficjalnie pewnie dwa razy tyle. No i masę klientów biznesowych z całego świata, nawet nie robi to na mnie wrażenia w porównaniu z naszą Warszawą
3
Potężny Lech zdechł
8
Wcale się nie zdziwię jak na koniec sezonu ten potężny Lech zajmie 4 miejsce w lidze i nie zagra w pucharach w przyszłym roku. To byłaby ekstraklasa w pigułce
13
@NeroTFP skończysz w piekle
0
@kkbarca podpinam się
0
@Tomek54321 no spoko tylko Umtiti i Araujo wrócą i wtedy będziemy mieć 6 stoperów jeśli pozyskają kolejnych 2.
0
@Tomek54321 Dest moim zdaniem jest lepszy w defensywie od Roberto. Araujo też jak wróci powinien dostać prawdziwą szansę, a inna sprawa, że poprawa gry obronnej niekoniecznie polega na wymianie jednego zawodnika na drugiego.
0
@Coutinho007 bardziej mi chodziło, że Puig nigdy nie będzie typowym Pivotem bo jest bardziej ofensywnym zawodnikiem i na mecze z Atleti czy Realem nie ma co liczyć że tam zagra
1
@Jakchcesz Trincao też niemrawy początek ale później już całkiem fajnie.
0
@Keson ja bym dał mimo wszystko szansę Destowi i Puigowi. Wtedy Roberto może być 4 pomocnikiem do gry na Pivocie a Puig 5 na mecze gdzie potrzebujemy bardziej pressingu i gry do przodu niż zabezpieczenia defensywy
2
Cieszy fakt że strzelamy 5 bramek a wykorzystujemy może połowę bardzo dobrych sytuacji, w poprzednich meczach stwarzaliśmy podobną ilość ale wykończenie dużo gorsze.
Ogólnie za Koemana najlepsza ofensywa ostatnich 4 lat: masa sytuacji w każdy meczu. Niestety obrona do poprawy i to na już. Oby Frenkie i Dembele utrzymali formę na resztę sezonu. Dobre ich mecze dzisiaj, Griezmann też bardzo dobry mecz gdyby nie zmarnowane setki - sama gra wyśmienita.
Oby Fatiemu nic nie było.
0
@barteq nie ten post, nad tobą lub pod tobą ktoś pisał że Griez nie powinien strzelać karnego. Sorka
0
Ta obrona to dramat. Dest, Pjanic i Araujo, niech na nich postawi bo kolejny sezon ta sama czwórka błaźni tą formacje (Roberto, Lenglet, Pique i Busi - jedynie Alba i De Jong jako tako trzymają poziom)
1
Wyluzujcie i pomyślcie czasem. Możliwe że Ansu w przerwie zgłosił dolegliwości np po faulu przy karnym. Ale lepiej być Amebą i krytykować zanim dwa razy się pomyśli
0
@BrzydkiAS nie bo bez przesady :D za darmo bym tego dzbana z Serbii nie brał.
0
@barteq kto miał strzelać jak nie gość który bił każdy karny w Atleti i Francji? Dembele czy Pedri? Fati był poza boiskiem
0
@G9 dzisiaj Griezmann gra lepiej niż Messi. Oczywiście poza zmarnowanymi sytuacjami, przynajmniej podał do Dembele a nie pchał środkiem między dwóch stoperów by stracić piłkę
7
Najlepsze jest to że chłop gra świetnie. Nie traci piłek, dobrze napędza akcje, praktycznie każde podanie do przodu i celne, fajnie zajmuje wolne strefy między formacjami, ale to wykończenie akcji... Dramat.
0
Dzieje się to co działo się ze Zlatanem w drugiej połowie sezonu.
0
@Beztroskii gdy Leo uczestniczy w pressingu jak np z Juve to wygląda dobrze, niestety w 10 nie da się dobrze grać w pressingu. Jeśli chodzi o obronę to tak jak pisałem. Dzisiaj graliśmy bardzo wysoko bo Koeman chciał zdominować ten mecz i naraził nas na kontry. Co nie jest złe bo wolę tak grająca Barce niż cofniętą jak za Valverde. Niestety do takiej gry potrzebujemy bardzo szybkich środkowych obrońców. Tutaj moim zdaniem prawdziwą szansę powinien dostać Araujo bo to chyba obecnie obok Varana najszybszy stoper w lidze.
10
Ale płacz, bo Mats obronił ze 3 setki, ale nikt nie widzi co bronił bramkarz gości no i jak nasi zawodnicy mieli ustawiony celownik. W ostatnich dwóch meczach oddajemy prawie 50 strzałów na bramkę, niestety ani Messi, ani Griezmann, ani nasi skrzydłowi nie grzeszą skutecznością. Słaba forma strzelecka przekłamuje trochę obraz Barcelony Koemana bo 50 strzałów za Valverde czy Setiena to my a 5 meczach czasem nie mieliśmy. Tylko wtedy Leo był w swojej standardowej formie strzeleckiej i potrafił ustrzelić coś z gry częściej niż raz na 12 spotkań + Suarez grał jak grał ale był skuteczny.
Sama gra źle nie wygląda. Kontry Dynama? To logiczne jeśli nasi stoperzy grają na 35 metrze od bramki gości. Za Pepa też byliśmy mocno narażeni na takie akcje. Gdyby po 10 minutach było 3 lub 4 do 0 to inaczej by ten mecz wyglądał. Poprawić skuteczność i do przodu. Wierzę w projekt Ronalda.
0
Festiwal nieskuteczności z obu stron wszedł w tym meczu na jakiś inny level