messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za słaby jest Puig. Już trzeci trener nie daje mu grać regularnie więc coś jest na rzeczy ;)
0
@Pawelec7 standardowo kupię za dyszke na allegro dostęp do konta steam na którym jest FM. Pewnie pierwsza kariera Barcą żeby się trochę wdrożyć szczególnie jak jest tyle zdolnej młodzieży, a potem klub z 6 ligi angielskiej
1
Ale bym sobie obejrzał polski klub który strzela 4 bramki BvB w meczu LM, nawet jak straci 8 to jednak strzelić im 4 bramki biorąc pod uwagę fakt, że obecnie jaramy się jak przegramy nieznacznie z Rangersami czy innym portugalskim europejskim średniakiem - biorę w ciemno.
4 lata temu: BvB 8-4 Legia - najwięcej bramek w jednym meczu LM w historii, reszta to już piękna historia.
3
@DaPi Małysz. Bez dwóch zdań
0
@Coutinho007 akurat FDJ sporo spotkań rozegrał jako stoper, wręcz tam zaczynał w poważnej piłce więc czemu nie? Dest daje radę na LO bardziej niż Firpo więc ja go rozumiem. Tylko ten Pedri na LS mi nie pasuje. Moim zdaniem trzeba zrobić wszystko by wyciągnąć jak najwięcej siana za Firpo, Braithwaita i Aleñe i dograć ten sezon uzupełniając braki Konradem, Alejandro Balde, Puigiem czy Araujo (szczególnie że wraca Umtiti). Po sezonie dojdzie za darmo Depay i Garcia. Wtedy można się zastanowić czy zostawić tą młodzież czy szukać opcji na rynku
0
Też macie wrażenie że ten match making w fife 21 to dramat? Ja zawsze w FUT Champions wbijam golda 3 i kończę granie bo nie chce mi się zarywać całego weekendu a zależy mi na dwóch pickach. Zazwyczaj robię to w 22-25 meczu, ale tydzień temu musiałem rozegrać 30, a mimo to pierwszy raz w życiu wbiłem silvera 1, no nie mogłem nic wygrać. Mówię sobie: no może po prostu jestem w tą Fifę słaby, ale w tej weekend wbiłem golda 3 po rozegraniu 18 spotkań. Bilans 14-4, a i tak z tych 4 spotkań 3 przegrałem przez swoją głupotę i brak skupienia po piątkowym mocnym podchmieleniu. Losowość rządzi tą grą.
1
Gdzie Ci wszyscy którzy się z Lecha śmieli? Wywalczyli remis z liderem? Wywalczyli. Szacun
1
@culesjasiules przecież Busquets już wraca.
3
@SkN tu nie chodzi o jeden mecz tylko o całokształt gdzie najlepszy piłkarz świata, z największą tygodniówką w historii nie daje nic na boisku a po meczu zamiast iść udzielić wywiadu jako kapitan tej drużyny to do mediów wychodzi 17-latek.
19
Digne kapitanem w Evertonie. Co by o nim nie mówić to zmiennikiem był solidnym, żal patrzeć teraz na Firpo
0
@Pertezm chciałem wtedy, chce teraz i będę chciał za pół roku. To 100mln lżej dla budżetu a Messi obecnie nie daje więcej niż Coutinho ja pozycji nr 10, nie daje więcej niż Griezmann na 9 czy Fati/Dembele na skrzydle. Jest w tragicznej firmie sportowej co potwierdzają 24 bramki strzelone przez niego w całym 2020 roku - a biorąc pod uwagę, że prawie połowa z nich to karne to tak, lepiej byłoby gdyby Leo wtedy odszedł: klub byłby w dużo lepszej sytuacji i transfery takie jak Depay czy Garcia bez problemu mógłby dojść do skutku, a może nawet po obniżkach pensji i dalszemu pozbyciu się zawodników niepotrzebnych moglibyśmy powalczyć o kolejne transfery?
No i samemu Leo chyba łatwiej byłoby odzyskać formę w nowym otoczeniu z Guardiola na ławce, który znów całą grę ułożyłby pod niego
4
Nigdy, nigdy bym nie pomyślał, że Messi będzie tak tragiczny jak w tym sezonie. Owszem wciąż stawia stempel w wielu bramkach przez Barcelonę strzelonych, ale to w jakiej jest formie w porównaniu nawet z poprzednim rokiem to dramat. Myślałem, że Ronaldo weźmie czas, że straci szybkość, drybling i błyskotliwość, ale nie potrafiłem dopuścić do siebie myśli, że to samo spotka Leo. Niestety w tym sezonie to widać..w tej chwili czego by ten gracz nie zrobił w poprzednich latach to nie jest wart nawet połowy z tych 90mln brutto które wypłaca mu klub.
0
Dramat. Życzę Atleti mistrza, niech Leo odejdzie tam gdzie będzie mu się chciało, a Font ogarnie od finansów ten klub aż po poziom sportowy, bo żal patrzeć jak nasze 29-Letnie transfery za 120mln mają mniej bramek w tym sezonie niż Haaland w BvB w jednym meczu.
0
@MrCules nic nie masz do Lengleta? Odcina mu prąd gdy najbardziej go potrzeba, FDJ szuka formy od wiosny, Coutinho to wciąż najlepszy rezerwowy w Bayernie.
0
@Daro-GucioFcB a ile razy Ronaldinho i Rivaldo byli? Może ich podpisać... Ich czas minął, tak jak Leo w tym klubie
0
@SinMistico ostatnia dwójka będzie, mają długie kontrakty
0
@mekston on też powinien mieć kilka odbiorów gdyby pracował jak De Bruyne czy Muller
1
10 miejsce w sumie nie jest takie źle, z Valencia powalczymy o LE
4
@Pogba ale bez wielkich transferów utrzymał ich na absulutnym topie. Popatrz kogo i za ile oni wtedy kupowali.
1
@ViscaBarca123 i z tego co kojarzę to niedawno (rok, może dwa) mówił, że jego marzeniem jest gra w Barcelonie
4
Wielbić można Pepa za to co zrobił z Barcy, szanować za to co zrobił z Bayernu, ale za te City.. Meh. Więcej wydał tam na obronę niż Bartomeu na te wszystkie swoje transfery.
23
Tak naprawdę jedyne niewiadome to czy wyjdzie Pedri czy Coutinho i czy Sergi czy Dest. Moim zdaniem Cou dostanie szansę w drugiej połowie, bo wraca po kontuzji, a na prawej obronie Ronald postawi na doświadczenie Roberto. Ustawienie nie jest istotne bo ten sezon pokazuje, że obecna Barca to jedna wielka wymienność pozycji w ataku co mi osobiście się podoba. Oby tylko Pedri nie wyszedł na prawym skrzydle
1
@Pianist00 Lyon, Az Alkmar, Psv, Liverpool, Barcelona, Ajax, Cristal Palace, Ajax, Inter, Atalanta, Norwich.
Faktycznie cały skąd złożony z Barcelony i Liverpoolu
0
Ale Foden to kozaczek
2
Wczoraj Juranovic z Legii bardzo dobry mecz z Portugalią, a dziś Filip Mladenovic bramka i dwie asysty z Rosją
0
Ten Juranovic z Legii na wiele Felixowi nie pozwala, a w polskiej lidze jakoś mnie nie przekonuje, może faktycznie to mentalność że nie chce im się grać w ekstraklasie, a na europejskich boiskach potrafią się pokazać? Chodzi mi tu nie tylko o Juranovicia ale też cały skład Lecha
2
@Encore Jaca Góralski ich naprostuje, a reszta to już formalność. Dwie lewy i po jednej Milik z Groszkiem.
6
@NeroTFP a najlepsze że jest to syn słynnego Marcusa Thurama
0
Grał ktoś Felipe Andersonem RTTF? Opłaca się go robić? Oczywiście jako zmiennika z ławki, wyjdzie mnie jakieś 10k + karty niewymienne, a statystyki całkiem sympatyczne
2
@Mns21 Juppa bez dwóch zdań